Şimdi Ara

Samsung WAVE S8500 Firmware Güncelleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
3
Favori
105.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım bada1.2'de flash 10.1 desteği henüz yok,bu güncellemenin geleceği söylentileri var ama ne zaman olduğu belirsiz bende 3 aydır beklemekteyim.bu güncellemenin ne zaman geleceğini bilen birileri varsa lütfen bizi bilgilendirsin.birde ben wave ile youtube videolarını 1ghz işlemciye rağmen berbat kalitede izleyebiliyorken benim n97 kullanan bir arkadaşım webdeki youtube dahil birçok site videolarını nasıl olupda iyi kalitede üstelik mobile de değil desctop versiyonunda izleyebiliyor anlayabilmiş değilim.
  • kaç gündür bu başlığa neden kimse bakmıyor arkadaşlar
  • Arkadaşlar 1.2 sürümüne geçmiştim oradan downgrade yani önceki resmi türkçe sürümü yüklemeye çalıştım fakat olmadı bir türlü. cepking isimli sitede ki yöntem işe yaramıyor bende cihazı kies açıkken bağlıyorum ardından regedit den gereki ayarları yapıyorum fakat güncelle dediğim de bu cihaza güncelleme yapılamaz diyor.

Ayrıca cihaz sürümünü de S8500XXJF1 sürümünü yükledik Nokia'da ki veya htc de ki gibi olsa anında hertürlü işlemi yapıyorduk bu samsung biraz anomally

Product kodum: GT-S8500HKATUR

Yardım lütfen

• Arkadaşlar bi sorum olacak sizlere.. şimdi ben telefonu paralel ithalat ile aldım. geçenlerde telefonumda kamerada odaklanma sorunu oldu ve bunun için (belki bi işe yarar diye yoksa bildiğimden falan değil zaten işe de yaramadı) güncelleme yapayım dedim.. güncelleme sonunda

bada 1.0.2
    ...XXJH3

oldu.

bu surumu kullanan varmı acaba??
    iyi mi yaptım kötümü yaptım bilemedim.. pek de bi değişiklik yoktu telefonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightblue07
    Arkadaşlar bi sorum olacak sizlere.. şimdi ben telefonu paralel ithalat ile aldım. geçenlerde telefonumda kamerada odaklanma sorunu oldu ve bunun için (belki bi işe yarar diye yoksa bildiğimden falan değil zaten işe de yaramadı) güncelleme yapayım dedim.. güncelleme sonunda

bada 1.0.2
    ...XXJH3

oldu.

bu surumu kullanan varmı acaba??
    iyi mi yaptım kötümü yaptım bilemedim.. pek de bi değişiklik yoktu telefonda

Tabi iyi yaptiniz yeni guncelleme iyidir.Ben de ayni durumdaydim sonra multiloader ile 1.2 ye gectim.Sizin tel paralel ithalat oldugundan avrupa yazilimi var icinde.avantajiniz yeni yazilim turkiyeye gore daha erkwn duser keise.Dezavantaj ise gorusme sırasında kayıt yoktur.

Sorunuza gelince kirky bin başına gelmişti.sorun yazilimsal değil donanimsal.Bence servise vermeniz gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkmenli -- 7 Kasım 2010; 16:48:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RyanCondor

Arkadaşlar 1.2 sürümüne geçmiştim oradan downgrade yani önceki resmi türkçe sürümü yüklemeye çalıştım fakat olmadı bir türlü. cepking isimli sitede ki yöntem işe yaramıyor bende cihazı kies açıkken bağlıyorum ardından regedit den gereki ayarları yapıyorum fakat güncelle dediğim de bu cihaza güncelleme yapılamaz diyor.

Ayrıca cihaz sürümünü de S8500XXJF1 sürümünü yükledik Nokia'da ki veya htc de ki gibi olsa anında hertürlü işlemi yapıyorduk bu samsung biraz anomally

Product kodum: GT-S8500HKATUR

Yardım lütfen

Muhtemelen kies'in en son sürümü yüklü, en son sürümünde telefonu kies'e gösterip yapman gerekiyor regedit işini. yapacağın işlem şu: telefonu bağla sonra regeditte telefon bağlıyken kies teli görmüşken denilen yerleri değiştir. sonra kies üzerinden güncelle de olacaktır.

• yeni güncelleme çıkmış arkadaşlar S8500XXJJ9
  • evet cikmiss 1.2 full mü bu acaba
  • XXJID üzerine kuruluyormuş daha denemedim.tuş kilidini galaxy e benzetmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem81

yeni güncelleme çıkmış arkadaşlar S8500XXJJ9

jh1 tur var bende.YEni sürüm yok diyor kies.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

kies i beklersen 2011 sonu ancak gelecek diyorlar.benim dediğim avrupa romu türkçe dil seçeneği var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

kies i beklersen 2011 sonu ancak gelecek diyorlar.benim dediğim avrupa romu türkçe dil seçeneği var.

Peki + ları neler ? - leri neler ? Web sayfasında adres çubuğu ve ileri geri , parlaklık secenekleri sabitlenmiş mi ekrana ?
  • ben daha denemedim şimdi indiriyorum.
    indirmek isteyenler için buyrun link
    ilk sayfaya da alınırsa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem81 -- 10 Kasım 2010; 20:21:45 >
  • yükledim arkadaşlar söyleenlere göre bu guncellemede samsung sarj olayini dahada iyilestirmis,zoomlama iyilesmis,swype nin islevselligi artmis
    Türkçe klavye gelmiş.
    Bekleme menüsü degişmiş.
    Bada 1.2 daha stabil hale gelmiş
  • daha once yukledıgın samsung kıesı sıl ve benım verdıgım surumu yukle bu daha stabıl...tabıkı sılınce yenı kurulum yapmadan belgeler ve program fılestekı samsung dosyalarınıda sıll bunları yaptıktan sonra ....kıesı calıstır ve telefonu tak telefonu tanıması gerekır yoksa goremessınn..regedıtten yolu takıp edersen sona gelınce 1-2-3-4 kac klosor varsa hepsıne bak bırının ıcınde kesın vardır
  • ya indirme isleminde 137mb de takiliyo hep ve acmiyo el at bari kardes :D mahrum kalmayalim
  • quote:

yükledim arkadaşlar söyleenlere göre bu guncellemede samsung sarj olayini dahada iyilestirmis,zoomlama iyilesmis,swype nin islevselligi artmis
    Türkçe klavye gelmiş.
    Bekleme menüsü degişmiş.

XXJID in üzerine yükleyeceğiz değil mi? Full değil yani?Mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DTmmlDZ

quote:

yükledim arkadaşlar söyleenlere göre bu guncellemede samsung sarj olayini dahada iyilestirmis,zoomlama iyilesmis,swype nin islevselligi artmis
    Türkçe klavye gelmiş.
    Bekleme menüsü degişmiş.

evet full değil.JID üzerine yüklenecek.bence bu daha stabil olmuş önceki sürümde çalışmayan bi oyun vardı bunda çalıştı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DTmmlDZ

quote:

Türkçe klavye gelmiş.
    Bekleme menüsü degişmiş.

evet full değil.JID üzerine yüklenecek.bence bu daha stabil olmuş önceki sürümde çalışmayan bi oyun vardı bunda çalıştı.

Yeni FW yükledikten sonra her türlü ayarınızın Wifi adresleri, 3g/gprs vs vs telefona dokunmadan direk yapma işi nasıl yapılıyor acaba?

• şu an JID yüklü ise bu güncellemeyle dosya ve ayarlarınız silinmez
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.