Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
7
Favori
526.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cözümü buldum başkasınında başına gelirse yardımcı olmak için yazıyorum hesaplarımdan facebook sıfrelerını komple sılın tekrar facebook tıklayıp emaıl adresınızı ve sıfrenızı tekrar yazın duzelıyor o zaman
  • arkadaşlar bu hafıza dolu olayıyla benimde sorunum var mesaj a giriyorum hafıza dolu diyor hatta e-mail bile alamıyorum yeterli hafıza yok diyor telefonun hafızsında nasıl yer olmaz anlamadım herşey karta kayıtlı olarak secmeme rağmen böyle oldu.. tlf hafızası nasıl dolarki sadece bada uygulamaları tlf hafızasına kayır oluyor, acaba indirip sildiğimiz bada uygulamaları hala tlf da bi yerde kalıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarmin -- 7 Ağustos 2011; 17:05:42 >
  • beyler şarj durumunuz nasıl ben bu telefonla rahat 2gün çıkartırken wave 8500 geçtim 1gün çıkartamıyorum
  • Beyler merhaba.

Şu firmware olayını ayrıntılı ve doğru bir şekilde anlatan link vs. var mıdır acaba? Veya sizlerden biri anlatırsa çok makbule geçer.

badaturkiye'den yapmaya çalıştım, videoda anlatılanları kelimesi kelimesine uyguladım ama telefon bozuldu, servise götürmek zorunda kaldım.

Yardım ederseniz çok sevinirim.
    Konu da açtım ama henüz cevap gelmedi.
    Teşekkür ederim şimdiden.
  • O an baya sıkıntı olmuştu ama bende sonradan baya güldüm .. neyseki halolldu..
  • kies yeni bi güncelleştirme buldu, yükle diyorum ama disk alanı yetersiz diyor 3000mb gerekiyormuş benim hafıza kartım 2gb nasıl güncelleştirebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

sorunu çözdüm c sürücü dolu olduğu için uyarı veriyormuş. şimdide güncelleştirmeyi yaptığım sırada %80lere geldiği zaman bilgisayar cep telefonunu tanımıyor diye uyarı veriyor 2 kez denedim yine aynı hatayı verdi bide win7'de deniycem sonucu yazarım tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oki91 -- 11 Ağustos 2011; 13:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: islam06

kies telefonu tanımıyo depolama olarak bağlayınca algılıyo kies modunda bağlayınca telefonda bağlantı kuruldu yazıyo kieste bağlanıyor yazıyo ama en sonunda cihaz yanıt
    vermiyor sorunu çözmek için cihazı yaniden açın diyo

aynı sorunu yaşayan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galois_

kies yeni bi güncelleştirme buldu, yükle diyorum ama disk alanı yetersiz diyor 3000mb gerekiyormuş benim hafıza kartım 2gb nasıl güncelleştirebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

sorunu çözdüm c sürücü dolu olduğu için uyarı veriyormuş. şimdide güncelleştirmeyi yaptığım sırada %80lere geldiği zaman bilgisayar cep telefonunu tanımıyor diye uyarı veriyor 2 kez denedim yine aynı hatayı verdi bide win7'de deniycem sonucu yazarım tekrar.

win7'de denedim hızlı bir şekilde güncelledi demek ki sorun xp'deymiş. aynı sorunu yaşayan olursa farklı bir bilgisayarda denesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oki91 -- 12 Ağustos 2011; 22:09:31 >
  • arkadaşlar.
    cep telefonumu modem olarak kullanıyorum.
    kiesle güncelleme nasıl yapabilirim ya da yapabilirmiyim?
  • menülerde ki düzenle tuşuna basınca telefon kendini resetliyor sorun neden olabilir?
  • Selam arkadaşlar bada 1.2 yi bada 2.0 a yükseltmek mümkünmüdür?
  • wave 525 için pc suite yok sanırım hiç biri uyumlu değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokogawa

Selam arkadaşlar bada 1.2 yi bada 2.0 a yükseltmek mümkünmüdür?

2.0 henüz çıkmadı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

arkadaşlar.
    cep telefonumu modem olarak kullanıyorum.
    kiesle güncelleme nasıl yapabilirim ya da yapabilirmiyim?

Ayarlar kısmında yazılım güncelleme olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

wave 525 için pc suite yok sanırım hiç biri uyumlu değil

Kies in telefonu tanıması lazım.
  • Arkadaşlar Wave 525 telimi güncelledim Kies ten, güncellerken uzun sürdü ama sorun olmadı... Veriler kaybolabilir dendi teli açtım baktım herşey yerli yerinde hiçbir değişiklik yok hızında fln.. teli pc ye bağlayıp Kies ten bakınca en son sürüm kurulu diyor...Sonu JVKC1 ile bitiyor doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemaSimsek

Arkadaşlar Wave 525 telimi güncelledim Kies ten, güncellerken uzun sürdü ama sorun olmadı... Veriler kaybolabilir dendi teli açtım baktım herşey yerli yerinde hiçbir değişiklik yok hızında fln.. teli pc ye bağlayıp Kies ten bakınca en son sürüm kurulu diyor...Sonu JVKC1 ile bitiyor doğru mudur?

bende aynı şeyler oldu. jvkc1 son sürümmüş.
  • İyi o zaman teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

wave 525 için pc suite yok sanırım hiç biri uyumlu değil

Kies in telefonu tanıması lazım.

kies tanıyor zaten pc suite tanımıyor
  • Arkadaslar Bende bu telefonu almayı düsünüyorum size bir sorum olacak.Bu telefonda balon mesajlasma varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.