Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cudana

quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metamo

ingilizce menü resim linki bile verdim solda

güldürdü yine he he he neler var ya lol

Benim telde çıkmıyor işte ag baglantısı kurun uyarısı veriyor.

telefonda menüden sosyal ağ profillerinden bir profil seçin sonra tekrar deneyin. atıyorum vodafone internet vs seçin. hatta böyle ayar seçilebilen şeylerin hepsi seçili dursa iyi olur

Arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem azdır! Nihayet bunu yapınca sil butonu çıktı

metamo da gülmeye devam etsin

önemli değil sorunun çözüldüyse ne mutlu

• quote:

Orijinalden alıntı: Team McLaren

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metamo

ingilizce menü resim linki bile verdim solda

güldürdü yine he he he neler var ya lol

Benim telde çıkmıyor işte ag baglantısı kurun uyarısı veriyor.

telefonda menüden sosyal ağ profillerinden bir profil seçin sonra tekrar deneyin. atıyorum vodafone internet vs seçin. hatta böyle ayar seçilebilen şeylerin hepsi seçili dursa iyi olur

Arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem azdır! Nihayet bunu yapınca sil butonu çıktı

metamo da gülmeye devam etsin

Tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 26 Temmuz 2011; 22:44:35 >

• Gulmekten kirilicam artik yok bole birsey
  • Gulmekten kirilicam artik yok bole birsey
  • Arkadaşlar kiese bağlandığımda herşey normal gözüküyor. yani telefondaki resimlere müziklere filan ulaşıyorum bi sorun olmuyor taki kies üzerinden samsung appsye girinceye kadar. apps ye tıkladığımda "bağlı telefon bulunamadı" uyarısı veriyor ve indirdiğim uygulamaların hiçbirini telefona atamıyorum.
    yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaslar Turkcell bu işi biliyor bakın :D

İnsanlar robot mantığıyla çalışmaya başladı artıkın :)

Kaliteniz türkcell olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe320i

Arkadaşlar kiese bağlandığımda herşey normal gözüküyor. yani telefondaki resimlere müziklere filan ulaşıyorum bi sorun olmuyor taki kies üzerinden samsung appsye girinceye kadar. apps ye tıkladığımda "bağlı telefon bulunamadı" uyarısı veriyor ve indirdiğim uygulamaların hiçbirini telefona atamıyorum.

Bende de olmuştu kiesi sildim geri yükledim düzeldi bi dene istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 27 Temmuz 2011; 21:09:50 >
  • Yaa arkadaslar cok acıl yardım lutfen. Bende samsung wave 525 var . Samsung apps e girip tema felan indiriyim dedim guncelleme yazısı cıktı . Samsung apps in guncellenmesi gerek diye bende guncelledim . Guncelleme bıttıkten sonra apps ı acamadım ustunde hala yuklenıyor ... yazısı vardı bıkac kere telefonu kapadım actım yıne duzelmedi ne yapmam gerekiyor bilen varsa lütfen cevap verin
  • Arkadaşlaar . Telefonumda samsung apps açılmıyor ustunde yuklenıyor.. yazısı var ama bastıgımda acılmıyo . En son guncelledim sonrasında açılmadı . Telefonu kapattım açtım . Her şey yaptım hala acılmıyo lutfen yardım
  • http://tufan.istanbulkent.net/wave/index.php

bi deneyin bakalım çökecek mi lol
  • ya arkadaşlar bişey sormak istiyorum. bu müzik çalar ı doğru düzgün kullanamıyorum.Çünkü bütün dosyalardaki şarkılar karışık çıkıyor..Dosyalar / sesler kısmında klasör olarak ayırdığım dosyalarla nasıl bir liste oluşturabilirim.? Örneğin Slow klasörünü Slow hızlı listesi olarak kaydetme gibi. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
  • büyük olasılık windows media player yada winamp'tan yaparsan hallolur o liste olayı.

Arkadaşlar birşey sorucam bu arada. Telefondan anneme aldık. Bende wave 8500 var ve hava durumu widgeti ile kullanıyorum. Wave 525 biraz yavaş geldi bana o yüzden cesaret edemedim aynısını kurmaya. Hangi program veya widget önerirsiniz yavaşlatmıyacak şekilde ?
  • Niye cesaret edemedin anlamadım ama htc clock widget ini internetten bulabilirsin
  • Bir sorum olacak.
    Bu ünlü haber sitelerinin, Hürriyet - HT gibi, widgetları var mı acaba 525 için? Diğer Wave modelleri için var, ama SamsungApps'te desteklenmiyor hatası aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre39_

ya arkadaşlar bişey sormak istiyorum. bu müzik çalar ı doğru düzgün kullanamıyorum.Çünkü bütün dosyalardaki şarkılar karışık çıkıyor..Dosyalar / sesler kısmında klasör olarak ayırdığım dosyalarla nasıl bir liste oluşturabilirim.? Örneğin Slow klasörünü Slow hızlı listesi olarak kaydetme gibi. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

güncell
  • kies telefonu tanımıyo depolama olarak bağlayınca algılıyo kies modunda bağlayınca telefonda bağlantı kuruldu yazıyo kieste bağlanıyor yazıyo ama en sonunda cihaz yanıt
    vermiyor sorunu çözmek için cihazı yaniden açın diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: islam06

quote:

Orijinalden alıntı: coupe320i

Arkadaşlar kiese bağlandığımda herşey normal gözüküyor. yani telefondaki resimlere müziklere filan ulaşıyorum bi sorun olmuyor taki kies üzerinden samsung appsye girinceye kadar. apps ye tıkladığımda "bağlı telefon bulunamadı" uyarısı veriyor ve indirdiğim uygulamaların hiçbirini telefona atamıyorum.

Bende de olmuştu kiesi sildim geri yükledim düzeldi bi dene istersen

Sağol dostum aynen dediğin gibi oldu

• Bi arkadaşım bu telefondan yeni aldı ve bi sorunla karşılaşmış bana attığı mesajı direk buraya kopyalıyorum

"msj kutusu doluyms disardan geln msjlari alio da benim gondrdklrm kaydolmyo sime kayddioms tele kaydt ddm hc bisy deismdi"

Telefonu elime alıp inceleme gibi bir şansım yok uzaktan yardımcı olmaya çalışacağım konu ile ilgili bir öneriniz var mı?
  • arkadasiniz mesajlari sime degilde telefona kaydet ayarini yaptim demis ama bence bida gozden gecirsin sorun tamamen onunla alakali gibi
  • arkadaşlar telefonda wifi ile facebook a girmek istediğimde facebook sunucusu stabil değil sunucuyla baglantı saglanamadı uyarısı verıyor nedenını bılen varmı acaba 1 haftadır bu şekilde facebook simgesinden girmeye kalktıgımda bu uyarıyı veriyor normal face sitesinden girebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemceminay34 -- 7 Ağustos 2011; 0:19:25 >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.