Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.928
Cevap
51
Favori
1.920.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar burda kimse kimseyi bu telefonu aldığı için suçlayamaz.Her insan kendi ihtiyaçlarını pekala bilebilir.Ben aslında telefondan o kadar bıkmadım sadece bazı şeylerin yerine gelmesini istiyorum.Bu cihaza Android tam anlamıyla portlansa çürüyene kadar değiştirmem ama malesef ki bada çok önemli bir değişiklik olmadığı sürece benim için bitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortaldevil

quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

@mortaldevil
    hocam istersen bi nisanı bekle olmadı beraber multiloaderla geçeriz

tmm ama nisanda kies'e 2,0 düşecekmi ki ??

nisanda düşeceğine dair bir açıklama yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan1133

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Hasan bak zorla kasınıyorsun.
    çocuk yaşta oldugun belli.

ben bu telefonla hotmail ve gmaıl hesaplarımı kullanıyorum.
    mail alıp gonderiyorum.
    cep şube ile banka işlerimi halledıyorum.
    opera mini ile internet ihtiyacını gıderıyorum.
    navigasyon çok iyi olmasa da ihtiyaç duyduğumda işimi görüyor.
    kamerası yeterli düzeyde.
    videosu kaliteli.
    çok canım sıkılırsa empire defance açıp oynuyorum.
    nımbuz ile msn den anlık sohbet yapıyorum.
    3g üzerinden görüntülü görüşme yapıyorum.
    disarda olduğum zaman usb kablosunu notebook'a takip telefonun ınternetınden pc ye aktarıp pc den nete giriyorum. 3.5mb e kadar internet alıyorum.
    dokunmatıgı güzel. ekrani güzel. şarj fena değil.

Bu işleri yapabilmek için bir telefona 1000 tl verecek kadar da enayi değilim.

ben bunları yapıyorum ya sen ne yapıyorsun?
    angry bırds ... aferin devam et.

@canozkara:

Orijinalden alıntı: hasan1133
    ıhtıyaclarını karsılıomus,senın ıhtıyacın nedır acaba sms ve arama dısında
    teknolojı beynımı yıkamadı ,gayet bılınclıyım,senın gıbı teknolojı fukaralarını bı amoed ekrana bı metal kasaya kandırıyorlar,sana surda eksıklerını yazıorum ,700 lıralık telın 350-400 lıralık kısmını kullanabılıorsun dıorum,sen hala wavecılık oynuosun,madem benım beynım yıkanmıs madem sen daha ıyı anlıosun,yaz bakalım wave ve badanın artılarını bende eksılerını yazıcam,bakalım eksısı mı fazla artısı mı? konus ama bos konusma yıenım

HİÇBİRŞEYİ YOK İSE CAM'I VART OKADAR ÖVÜNEN NOKİA MAĞAZASINA GİTTİM N8'DE CAM 12 MP YA NE HİKMETSE BENİM WAVE 1 DAHA İYİ ÇIKTI,METAL KASAYA PARA VERDİĞİMİZİ SÖYLÜYORSUN AMA O METAL KASANIN İÇİNDE İNTERNET,MULTİMEDİA V.S GİBİ BİRÇOK UYGULAMANIN YANINA EKLENMİŞ ÖZELLİK OLARAK TELEFON ÖZELLİĞİ GÖRÜNÜYOR SAHİ SEN NE KULLANIYORSUN BİR TELEFONUNU SÖYLEDE ONA GÖRE ÇARPIŞALIM..

@öner şahsiyeti,bana yazdıgın liseli ergen inci sözlük yazarı vari cevabından dolayı sana o şekilde yazdım,cunkı bılıyorum kı senın gıbı ergenlere tatlı dıl fayda etmıyor
    hotmail kullanıomus,o hotmailı falan kullandıkdan sonra bı kac uygulama ac bakalım telefon reset atmıyor mu ya da hotmaılı kapa bır ıkı oyun ac tekrar maılıne bakmayı dene ana menuye atmayacak mı?
    opera mını ıle ıhtıyaclarını gıderıyormus,opera mını sarjı cok tuketır,java dır,kendı yazılımı gıbı performanslı olmaz,sen hıc opere mını java da ekranı dondururken restart yemedın mı? yedın
    navıgasyon ısını gorur cunkı sen sms arama dısında sanmıyorum kı baska bısey kullanıyor olasın
    kamera yeterlı duzeydeymıs,bugun zaten her kameranın bellı bır standartı var,senın o wave cıhazına gelen guncellemede camera kalıtesı daha kotu hale getırılmıs,mıllet yana yana camera ayarını duzeltmeye calısıyor menu ayarlarıyla falan
    3g uzerınden goruntulu konusma yapıosun ama trıdentın bıle modemı senın elınde tuttugun aletten daha ıyı cekıyor
    sarj fena degılmıs,bada 2 den sonra mıllet sarj aletıyle yatıp kalkar oldu,ha sen zaten cogu ozellıgı kullanmıodun bada 2 ıle yarım yamalak gelen uunutmusum ,senın sarj sorunun yoktur,benım anlamadıgım tam kullanmayacaksan neden o kadar para verdın ,daha ucuz telefonlada yapardın aynı ıslerı
    angry bırd deyıp aklınca laf sokmussun ama onda bıle wave cıler 1 sene gec basladı oynamaya mıllet bıktı usandı,bıtırdı oyunu

@canozkara evet canozkara o kasanın ıcınde ınternet var her daım browser ı buyuk sayfa hatası veren,flash 11 destegı olmayan,bende wave kullanıyorum degısemıyorumda ılk fırsatta degısıcem bu dandık aletı(yazılım dandık olunca alet ıster ıstemez dandık oluyor),ben adam akıllı ınceledım o yuzden bunları yazıyorum,senın gıbı oo kamerası varmıs,oo face ee gırıomus super telefon,kasa zaten metal koyarım cafede masanın uzerıne attarım hava mı seklınde kullanmıyorum
    800 lıra verdınız dıye telefonun sıze sahıp olmasına ızın vermeyın,bu kadar ucuza gıtmeyın yahu:)
    samsung 1 yıldır dalga gecıyor resmı guncelleme vermıyor,dıger ulkelere cıkan guncellemelerde yarım yamalak telefonu restart manyagı yapıor,ben sızın bu kadar samsung tarafından maymun edılmenızın hosunuza gıttıgını bılseydım cevap yazmazdım,bundan da zevk alan oluomus,karakter ıste:)

yıne yazayım wave ve bada nın eksıklerını,papagan ettınız aynı seyı kopyalattırmakdan ama gec ıdrak edıosunuz,nabalım dogruyu bulunda varsın gec olsun yahu:)

1-ilk olarak flash player versiyonu 10.1,youtube ve elle sayılacak site haricinde video izleyemiyorsunuz.sene 2012 sen bir işletim sistemi cıkaracaksın ve bu flash 11 i desteklemeyecek
    2-ikinci olarak bada2 de ram sıkıntısı var,actıgınız uygulamaları kapattıkdan sonra bu uygulamaların kullandıgı rami sistem bosaltmıyor ve kasalar restart lar ve ana menuye atma gibi buyuk sorunlarla karsılasıyorsunuz.Bu durum gercekden cok can sıkıcı ve cok onemlı,cunkı zaten cok az sayıda olan kalıtelı uygulamaları telefonu yenıden baslatmadan kullanamıyorsunuz,widgetları falan kaldırın ana menuden dıyorlar cozum olarak ama bır kac uygulama kullandıkdan sonra ram doldugu ıcın bu da fayda etmıyor,hem kullanmayacaksam widgetı falan neden boyle bır ozellık koulmus?
    3-ayrıca wave telefonların en onemlı artılarından bırı de batarya suresıydı fakat bada 2 ile birlikte diger telefonlardan pek bir farkı kalmadı,bataryayı su gibi içiyor adeta
    4-ayrıca oyun tutkunuysanız ve bada nın berbat ram optımızasyon engelını aşıp oyunu acabıldıysenız bazı oyunlarda sızlerı surprızler beklıyor,örnegin sims2 nfs hot pursuit ve bir kac oyunda beyaz ekran sorunu var .oyunu acıyorsunuz o da ne ekran bembeyaz,bu oyunları apps e eklerken samsung hıc mı denemıyor
    5-whatsup yerıne getırılen chaton uygulaması kullanılmıyor pek,yaygın değil
    6-görüşme esnasında ses kalitesi 1.2 ye göre daha kötü,bazı fw lerde ses azalıp yükselmektedir biriyle konusurken telefonda
    7-kamera cekımı ve fotograf kalitesi de 1.2 ye gore daha kötü bir durumda
    8-arama kaydı da 1.2 ye göre çok kötü ve karışık olmuş. (özellikle email i aktif kullananlar için emailler gizli numara olarak gözüküyor )
    9-daha önce bada 1.2 de olan müzik çalardan ayarlanabilen ekolayzır ayarı yok!telefondan müzik dinlerken müzik çalar kısmından ekolayzır ayarlanamıyor. ekolayzır ayarlamak için müzik çalardan çıkıp menüden ayarlara, oradan müzik çalar kısmına girip ayarlamamız gerekiyor.
    10-Ve daha da komik olan ses profili tercihleri gibi basit bir özellik de yok!mesaj ve e-postalar için zil sesini iptal ettim fakat titreşimi kapatamıyorum. yani kapatsam da bu sefer arama anında telefonun sadece zili çalıyor, titreşim olmuyor bu sefer.
    11-toplu sms limiti bada 2 fw lerde 10 olarak gelıyor ,bunu custom fw lerle 100 ve daha fazla kişiye cıkartabılıyorlar,ama bır arkadasın yazısını gordum 300 tane cekmeye kalkmıs telefon restart atmıs,150 den fazla kısıye sms atmak telefonun restart atmasına neden oluyor
    12-bir diger durum,bada 1.2 de muzık tanıma ozellıgı vardı,bada 2 de bu ozellık kaldırılmıs,hangı akla hızmet onu da anlamadım
    13-bada 2 ile gelen music hub da pasıf durumda,anladıgım kadarıyla samsungun muzık ındırme servısı ama bugune kadar hıc aktıf oldugunu gormedım herhangı bır bada fw sınde
    13-bir diger eksiği gps sorunu,her ne hikmetse wave telefonlar gps özürlü üretilmiş,diğer telefonlar kısa surede bulurken bu ürünler dakıkalarca beklersınız ancak bulur yerınızı
    14-uygulama azlıgı konusunada deyıneyım,bugun apple ın 500 bınden androidın 450 bınden fazla uygulamasına karsın bada nın 9 bın uygulaması var,dıyenler olacak 9 bın neyıne yetmıyor dıye ama ıse yarar uygulama bulmak cook zor bu 15 bın ıcınden,nerdeyse hepsı 5 para etmez,ıse yarar 100 uygulama var yok
    15-bu arada bada 2 guncellemeli wave gt-s 8500 de sistem islemci hizini 800-850 mhz ye cekiyor,telefonu 1000 mhz diye aliyorsun guncelleme cikiyor telefonun hizi 850 mhz ye dusuyor,menu ile 1000 mhz ye yukseltilebiliyor ama her telefon restartinda yeniden ayarlamak gerekiyor.boyle sacma sapan islerle urasiyoruz iste hele ki bilmeyen telefonu aldigini sandigi islemci hizinda kullanamayacak
    16-ayrıca samsung verdıgı sozun uzerınden 1 sene gecmıs olmasına ragmen( bu bır sene ıcınde defalarca soz verdı , defalarca sozunu tutamadı) turkıye ye hala resmı bada 2 guncellemesı gelmedı,yabancı ulkelerın fw lerını atıyoruz telefona,brıck yapma rıskıne gırerek,neden bu rıskı alıyoruz cunkı bada turkıye ye gelmemekde dıretıyor
    17-1.2 de olan sahte arama özelliği 2 de kaldırılmıs
    18-bir diğer eksiklikde badanın wifi çekim gücü,bi deney yaptım,buyrun sonuc; arkadaşın s3353 u var modem 1. katta bizde 2. katta yanyana duruyoruz onun 2 dış çekiyor benim hiç gormuyor trident bile bizim durduğumuz yerde 2 dış çekiyor. ama ışte malesef bizim badalarda böyle bir sorun var
    19-telefondaki mail ayarlarımda silme seçeneği "telefon ve sunucu" olmasına rağmen telefondan sildiğim mail sadece telefondan siliniyor hotmailde yani sunucuda sildiğim maili görebiliyorum, yani silinmemiş

Bir araştırma yaptım,mobil işletim sistemleri uygulama sayıları hakkında.Buyrun:

Apple;ilk 16 ay da 100 bin uygulama

Android;ilk android telefon 29 eylül 2008 de "T-Mobile G1" adı altında abd de piyasaya sürüldü.Bu cihaz android ve HTC birleşimiydi.Ekim 2010 da android marketdeki uygulama sayısı 100 bin oldu.25 ayda uygulama sayısı 100 bin oldu.

Windows phone; 21 ekim 2010 da yayınlandı,uygulama sayısı ilk 1 yılda 50 bin e ulastı,şu an 70 bini geçti uygulama sayısı,18 ayda 70 bin uygulama

Bada;ilk wave telefon şubat 2010 da piyasaya sürüldü,bugün tarihlerden 3 mart 2012,aradan 25 ay geçmiş,samsung apps a giriyorum ,cihazımı seçiyorum ve uygulama sayısına bakıyorum,9150 uygulama

gördüğünüz gibi gönül dostları,istatistikler herşeyi açıklıyor,daha fazla söze gerek var mı?

android ve ios uygulamalarını apple ya da google yapmıyor,ama gelıstırıcılerı kendı yaptıgın platforma cekmek,o platformu gelıstırıcıler ıcın cazıp hale getırmek;
    platformu ,ürünü ortaya cıkaran yapımcının tek amacı olmalıdır.netıcede bu yapılanların hepsı pıyasada yer edınmek ve kar amaclı yapılıyor,samsung ıse kendı ısletım
    sıstemı olan bada yı sureklı baltalamakla mesgul
    dur sana bır ornek vereyım,google ın ılk androıd telefonu 2008 yılında cıktı,ama google daha ısletım sıstemı pıyasaya cıkmamıs olmasına ragmen 2007 yılında uygulama
    gelıstırıcılerı ıcın 10 mılyon dolar odullu bır yarısma baslattıgını acıkladı,bu durumda ısletım sıstemının gelısmestırmek ve yapımcıları ısletım sıstemıne uygulama
    yapmaya yoneltmek sence apple google yada samsungun ısı degıldır de bızım mı ısımızdır?
    samsung elını tasın altına koymadan bada dan beklentı ıcıne gırdı,ama serbest pıyasada ısler boyle yurumez.
    google ıse daha pıyasaya cıkmadan kendı sıstemıne guvendıgını onun arkasında durdugunu 10 mılyon dolar gıbı buyuk bır odul koyarak bellı ettı

samsungun yapımcıları cekmek ıcın yaptıgı 100 000 dolar gıbı komık bır rakamın odul olarak sunuldugu yarısmadan bahsetmıssın,google 2007 yılında androide yapımcı cekmek ıcın
    10 mılyon dolarlık yarısmayı duyurdu,ılk android telefon 2008 eylulunde cıktı pıyasaya abd de.google ne yaptı burda yaptıgı ısletım sıstemının arkasında durdu ,daha pıyasaya
    cıkmadan 10 mılyon dolarlık odul koydugunu soyledı,bılıyormuydu androıd ın tutucagını,
    elbette kı bılmıyordu,ama elını tasın altına koymasını bıldı,samsung gıbı gostermelık hareketlerde bulunmadı.sana neden o 100 bin dolar rakamı ıcın komık yazdıgımıda soyleyeyım,ornek
    verıcek olursak;2011 yılında angry bırds un sırf androıd de kı reklamlardan aylık kazancı 700 bın euro cıvarındaydı,buna app store ve facebook ve daha nıce gelırlerı eklemedım sadece
    androıd reklam gelırlı,bu adam sımdı neden ısı gucu bıraksında kazanıcağı
    bıle mechul olan 100 bın dolar gıbı komık bır rakam ıcın bada ya optımızasyonla ugrassın(angry bırds bada ıcın cıktı ama aynı ornegı dıger cok tutulan uygulamaları baz alarak degerlendır)

bakın burda da uygulama konusunda bılgılı bır arkadasın yazdıgı degerlendırme var;

Android için uygulama yazdım. iOS'un development toolunu da şöyle bir görmüşlüğüm var. İkisi de bada SDK'dan kat kat üstün. iOS'in real time memory management aracını (tam adını bilmiyorum böyle bir şey olduğunu farzediyorum), Android'in log cat'ini bada'da bulamazsın. Windows Phone da Visual Studio üzerinden çalışıyor. Eminim onun da gelişmiş toolları vardır.

Uygulama yazarken toollar kadar alacağın destek de önemlidir.. Şu üç siteye de girip bir göz gezdirmenizi istiyorum
    https://developer.apple.com/devcenter/ios/index.action
    http://developer.android.com/index.html
    http://developer.bada.com/apis/index.do

Apple'la Android'in sitesi döküman kaynarken bada'nın sitesinde doğru düzgün kaynak yok. Ana sayfasında bile Wave 3 reklamı, Kore uygulamaları, yarışma duyuruları falan var. bada forumunu da inceleyin. Sahra çölü gibi. Ne kaynak veren var ne de sorulan sorulara doğru düzgün cevap veren... bada geliştiricisi olsam ve uygulamayı geliştirirken bir noktada takılsam nasıl destek alacağım?

Uygulama dilinden de bahsedeceğim. Objective C, kodlaması ve anlaması zor olmasına rağmen stabilitesi ve desteğiyle aldı yürüdü. Android'in ise arkasında Java gibi dev bir community var. bada C++ ise normal C++'ın bile kırpılmış hali gibi. En basitinden bir try-catch bile bada2.0 da geldi. (O bile tam çalışmıyor)..

Samsung kusura bakmasın iyi uygulama yapana para vererek uygulama sayısı artırılmıyor. İki yılda SDK'nı sadece iki kere güncelliyorsan insanların gelip uygulama yazmasını beklememek lazım

wave 3 yanı son cıkan wave ın SAR degeri 1 ,sony nın 1.1 SAR degerı var,ne kadar aman aman bır fark degıl mı? :)
    donanım donanım deyıp duruyorsunuz,madem konu donanımdandan acıldı , badaturkıyede acılan bır konu ıle gıreyım donanım olayına.3g,wifi, ve gps ın wave de diğer telefonlara göre daha kotu olması hakkında ne dıyeceksın?badaturkıyede bu sıkayet dıle getırıldı ve bır ALlah ın kuluda "hayır wave de bu dedıklerınızden sıkayetcı degılım demedı"

bır dıger konu s.amoled ekran,tamam su an pıyasada en kalıtelı ekran s.amoled fakat wave 1 de ekran 3.3 wave 2 de 3.7,goruntu kalıtesı artarken ekran kuculuyor,bı yerden alıyor bı yerden verıyor,0 a 0 elde var sıfır,bıt kdr ekranda ben ne anladım amoledın keyfınden?amoled artı dıosunuz ama ekranın kuculmesınden bahseden yok

@canozkara @öner
    hemen yazmayın cevap ,su eksıklerı okuyun sındırın,bır anda yuklenmeyın beynınıze bu kadar,mazallah kısa devra falan yapar

hocam ben çok cevaplar okudum burada tartışmalarda ama böylesini görmedim. ben de az çok bilgi sahibiyim yazdıklarınızla ilgili. içinde yalan dolan tek kelime yok. tebrik ederim. bakın arkadaşlar altını çizerek söylüyorum; amacım Wave kullananlara laf sokmak falan değil. Çünkü daha 5gün önce sattım telefonumu. Şu anda Iphone kullanıyorum, 4 de değil üstelik. ! Eski mesajlarımı incelerseniz, nasıl bir apple düşmanı olduğumu görebilirsiniz. Fakat yok arkadaşım öyle bir dünya yokmuş.
    Size şunları söyleyim ücretsiz konuşabilmek için ücretsiz veya sadece 1dolara indirilebilen kaliteli 6tane uyguluma indirdim. Whatsapp symbianda bile var badada yok mesela beni en çok bu deli etmişti .. neyse Chat demiyorum bakın 'konuşma' ve ücretsiz.
    Navigasyon olayında ne yapmışlarsa artık; saniyede buluyor sıkıntısız. Ekrana gelen bildirimler çok işe yarıyor eğer sosyal ağlarda üyeliğiniz varsa. Hemen dünyadaki tüm bankaların çalışan uygulamaları var. ios'ta eksik olan ne varsa fabrika çıkışında bi şekilde üç aşağı beş yukarı uygulama ile giderilmiş. Bakın ben bunları Iphone 3 için söylüyorum şu anda. Ekran çözünürlüğü daha kötü olan ve şarjı daha çabuk biten bir telefon için. Eğer akıllı telefon kullanıyorsan; sonuna kadar verim almak verdiğin paranın hakkını almak gerek. Wave 800tlye alınmıştır çoğumuz tarafından ve az para değil. E madem kullan(a)mayacaksın artılarını, extra yanlarını ne diye 800tl veriyorsun ki bu telefona? Nokia C3 al , kafan rahat olur paran da cebinde kalır. Hasan'ın yazdığı eksilerin bence hayır asla öyle bişey yok denecek bir yanı yok.
    Burada kendisi gibi sert uslüpla yazsa da ters cevap alacaktı, zamanında benim yazdıgım gibi yazsa da alacaktı.
    Bada kullananlar, bu telefon benim ihtiyacımı karşılıyor dedikleri zaman hep şöyle diyesim geliyor; keşke 300tlye senin ihtiyaçlarını karşılayan başka bir telefon alsaydın da aradaki 500lira cebine kalsaydı.

• gidin galaxy s2 sayfalarını okuyun orda da bu tür hiçbirşeyi beğenmeyen adamlar var, diyorlarki:
    "android nedirki, ortada bir sürü rom hepsini toplansan bir rom etmiyor, update ettim. uygulamalarda habire reset atıyor tel, yok virus var filan, yok ısınıyor, yok pil yetersiz, android cihazlar kapalıyken alarm çalmıyor vs vs....
    yani nedir arkadaşım...
    burdakilerde mutlu değil. ordakiler de mutlu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laserss -- 10 Mart 2012; 14:00:06 >
  • @kamil;yazmışsın yazmışsın sonunda tırtlamışsın.Yazdıkların son paragrafa kadar kendi mantığı içerisinde tutarlı ve kabul edilebilir önermeler..Ancak en sonunda demişsin ki 300tl ye senin ihtiyaçlarını karşılayacak bir alet al 500tl cebinde kalsın..İyide 300tl ye böyle bir cihaz zaten alamazsın ki?Ben 420 tl verdim,sen bana 420 tl ye alabileceğim bu özelliklerde bir cihaz önerebilir misin?yok! o zaman orda duracaksın,daha ileriye gitmeyeceksin kardeşim..
    Ben çok memnunum çünkü az paraya zevkime ve ihtiyaçlarıma uygun bir cihaz bulmuşum tadını çıkarıyorum.herkes sevdiği keyif aldığı ihtiyaçlarını karşılayan malı alsın kullansın,kimse kimseyle sidik yarışına girmesin birbirini kırıp incitmesin..
    Bu konuda çok fazla polemik yapıp birbirimizi üzdüğümüzü düşünüyorum,kalbini kırdığım hakkına girdiğim herkesten özür diliyor helallik istiyorum.Bir daha bu konuda tartışmaya girmiyeceğimi de burdan ilan ediyorum

• Neyse tartışmayı gereksiz uzatmanın bir anlamı yok arkadaşlar.Severek kullanan kullanır memnun olmayanlar satar bu kadar.Sonuçta Samsung babamızın firması değil tamam sempati duyuyoruz fakat biyere kadar.
  • şu wave2 lerdeki masaüstü resmini nerden bulabiliriz acaba?çok klass bir resim,bulsam hemen masaüstü yapıcam..bu arada ss yapmayı öğrendim..çok işe yarıyormuş yaww
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

şu wave2 lerdeki masaüstü resmini nerden bulabiliriz acaba?çok klass bir resim,bulsam hemen masaüstü yapıcam..bu arada ss yapmayı öğrendim..çok işe yarıyormuş yaww

tam olarak hangi resim belki bende vardır o resim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefax01

quote:

şu wave2 lerdeki masaüstü resmini nerden bulabiliriz acaba?çok klass bir resim,bulsam hemen masaüstü yapıcam..bu arada ss yapmayı öğrendim..çok işe yarıyormuş yaww

venedik sanırsam,tarihi bir şato var resimde hafif eflatunlu olan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: laserss

gidin galaxy s2 sayfalarını okuyun orda da bu tür hiçbirşeyi beğenmeyen adamlar var, diyorlarki:
    "android nedirki, ortada bir sürü rom hepsini toplansan bir rom etmiyor, update ettim. uygulamalarda habire reset atıyor tel, yok virus var filan, yok ısınıyor, yok pil yetersiz, android cihazlar kapalıyken alarm çalmıyor vs vs....
    yani nedir arkadaşım...
    burdakilerde mutlu değil. ordakiler de mutlu değil.

Yok artık konuları takip etmesem inanıcam sana . Gir daha iyi oku istersen . yada yesilcin.com u incele her rom eskisinden dahada iyileştirilmiş şekilde geliyor ve hepsi bambaşka deneyimler . Hiç birindede bu tarz şikayetler okumadım . Zaten her cuma güncelleniyor MIUI tarzı romlar eksik falan kalmıyor .

• quote:

quote:

quote:

maalesef yok. internete de göz attım ama bulamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

maalesef yok. internete de göz attım ama bulamadım

sağolasın kardeş..

• Bada 1.2 ye tekrar döndüm bugün ve gerçekten özlemişim(bunu diyeceğimi düşünmezdim ).2.0 güzel ancak kasma ve donma sorunları giderilmeden resmi sürüme bile geçesim gelmiyor
  • windows phone 8 de sağlam gelecek yalnız.

şu anda arkalarına yazılım desteğini de aldılar ki;

pc de, tablette ve telefonda ortak işletim sistemi, all in one yazılım çözümleriyle gümbür gümbür geliyor windows.

bada nın bu gelişmeler karşısında pek şansı olmayacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

windows phone 8 de sağlam gelecek yalnız.

şu anda arkalarına yazılım desteğini de aldılar ki;

pc de, tablette ve telefonda ortak işletim sistemi, all in one yazılım çözümleriyle gümbür gümbür geliyor windows.

bada nın bu gelişmeler karşısında pek şansı olmayacak gibi.

htcnin windows işletim sistemli bi modeli vardı. şimdi adını hatırlayamadım. abim ne çekti o telefondan anlatamam. günde 3-4 kere kilitleniyordu. her seferinde pili çıkartmak gerekiyordu. en sonunda zararına sattı. o telefondan herkes şikayetçiydi. windowsun telefon yazılımı konusunda geçmişi pek temiz değil. bence tutmaz.
  • windows un eski telefonlarını zaten telefondan saymamak lazım.. Hazırlayan kişiler sanki "şu masaüstü windowsu telefona nasıl aynen aktarırız" diye düşünmüşlerde öyle çıkarmışlardı telefonu.. Başlat menüsü, küçücük fontlar ve en önemliside neyi nasıl yapacağın hakkında en ufak bir bilginin olmaması.. (ingilizce olan bir telefonu türkçe'ye çevirmek bile başlı başına bir sorundu..) Zaten sırf bu yüzden orjinal haliyle değil üzerine başka bir arayuz kurarak kullandı bir çok kişi.. (spb mobile shell gibi..)
    Yanlız tüm bunlara rağmen harika programlar bulunabiliyordu telefonlar için.. Bir film izleme programını, altyazısı, a/v senkronızasyonu gibi tüm ayrıntılarıyla telefona yukleyebılıyordun.. velhasıl microsoft'u telefon yazılımı konusunda kesinlikle yabana atmamak gerek.. eğer nokia ile birlikte bir kaç firma daha wp telefon çıkarmaya niyetlenirlerse ortalik baya bi şenlenir o zaman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrag -- 15 Mart 2012; 10:23:21 >

• İyi günler arkadaşlar, Multi Loader ile Bada2 ye geçtim. şu anda bir sorun yok. yalnız internete bağlanmak istediğimde ağ hizmetleri için bağlantı kurun uyarısı çıkıyor. bu ayarları nasıl yapmam gerekiyor acaba. hattım TURKCELL. ayarları otomatik yapacak bir mesaj var mı? veya elle nasıl yapmam gerekir. yardımccı olursanız sevinirim.

Bir de tekrar 1.2 ye dönmem gerekirse diyehttp://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=2&m=GT-S8500&r=1#regiona buradan 1.2 turkiyeyi indirdim ama içinde BOOT File dosyaları yok. tekrar yüklemek için ne yapmak gerekir. BOOT FILE klasörü olmadan mı yüklemek gerekiyor.?

Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiko_cmax -- 15 Mart 2012; 11:02:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fiko_cmax

İyi günler arkadaşlar, Multi Loader ile Bada2 ye geçtim. şu anda bir sorun yok. yalnız internete bağlanmak istediğimde ağ hizmetleri için bağlantı kurun uyarısı çıkıyor. bu ayarları nasıl yapmam gerekiyor acaba. hattım TURKCELL. ayarları otomatik yapacak bir mesaj var mı? veya elle nasıl yapmam gerekir. yardımccı olursanız sevinirim.

Bir de tekrar 1.2 ye dönmem gerekirse diyehttp://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=2&m=GT-S8500&r=1#regiona buradan 1.2 turkiyeyi indirdim ama içinde BOOT File dosyaları yok. tekrar yüklemek için ne yapmak gerekir. BOOT FILE klasörü olmadan mı yüklemek gerekiyor.?

Şimdiden teşekkürler...

Bootfiles olmadan sakin 1.2ye donus yapmayin.farkli boot dosyalari var donemezsiniz o sekilde.

sebeke ayarlarini ,bada 2.0 adim adim kurulum rehberinde bulabilirsiniz.bu konuya da cok yazdim ama sayfa sayisi cok ordan kolay olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

Orijinalden alıntı: fiko_cmax

İyi günler arkadaşlar, Multi Loader ile Bada2 ye geçtim. şu anda bir sorun yok. yalnız internete bağlanmak istediğimde ağ hizmetleri için bağlantı kurun uyarısı çıkıyor. bu ayarları nasıl yapmam gerekiyor acaba. hattım TURKCELL. ayarları otomatik yapacak bir mesaj var mı? veya elle nasıl yapmam gerekir. yardımccı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

Bootfiles olmadan sakin 1.2ye donus yapmayin.farkli boot dosyalari var donemezsiniz o sekilde.

sebeke ayarlarini ,bada 2.0 adim adim kurulum rehberinde bulabilirsiniz.bu konuya da cok yazdim ama sayfa sayisi cok ordan kolay olur.

teşekkür ederim ilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

quote:

Orijinalden alıntı: star74

Kies den JVLA1 i yükledikten sonra telefon çok sık reset atmaya başladı, bu sorunu yaşayan var mı?

sürekli reset atıyor sanırsam çözüm yok.

ben bu sorundan dolayı servise götürdüm. servis hard format atıp tekrar JVLA1 i kurmuş.
    ama durum değişmedi. Sadece kendi kendine dururken kapanıp açılma sıklığı azaldı. Tekrar servise götürmeyi düşünüyorum ama çare bulamayacaklarını düşündüğüm için telefonumun günlerce serviste beklemesine de gönlüm razı değil.

ah BADA ah

• 
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.