Şimdi Ara

Samsung Watch Gear S3 Frontier Arayanın İsminin Çıkmama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir yaşadığım bir problemi nasıl sonuçlandırdığımı yazmak istiyorum size. Kullandığım telefon iPhone 7 satın aldığım Gear S3 saatimle eşleştirdim. Her şey mükemmel hiç senkronizasyondan yana (ihtiyaçlarımı karşılayan) bir sorun yaşamadım. Yaşadığım tek sorun gelen aramada arayanın ismi kayıtlı olmasına rağmen ekranda sadece numara çıkıyor olması. Arkadaşlar bu durumun tek bir sebebi var, numaraların başında +9 olmaması. Bende takıntı gibi hepsini kaldırıyodum, ta ki akıllı saat kullanana kadar. Rehberim 1000 kişinin üzerinde olduğu için tek tek yapamayacaktım. İos’ta program arayışına girdim. İlgili programı buldum, adı Contacts Prefix. Bütün numaraların başına otomatik olarak +9 eklemiş oldum. Eğer rehberinizde yabancı numaralar varsa endişelenmeyin değişmeyecek. Programı indirip açtığınızda karşınıza iki tane kutucul çıkacak old prefix ve new prefix. Old prefix’i 0 yaparsanız sadece 0 ile başlayanları değiştiriyor olacak. New prefix’i de +9 yaptığınızda reherinizdeki tüm Türkiye numaraları +90 olmuş ve problemi çözmüş olacaksınız.

Herkese kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bilgilendirme için teşekkürler ama benim her zaman söylediğim bir şey var. Apple telefon kullanan Apple Watch'dan şaşmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.