Şimdi Ara

Samsung'un Çin'deki akıllı telefon pazar payı %0.8'e düştü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

Exynos versin zaten.Qualcomm almak isteyen gitsin baska birsey alsin pazarda bol bol bulur.

Exynos'un Snapdragondan iyi oldugunu umarim bir gun anlayacaksiniz(GPU haric)

Alıntıları Göster
    Yıllarca sizler bunu dediniz durdunuz ama olay öyle değil işte. Uygulama optimizasyonunu adamlar snapdragona göre yapıyor. Şuan uygulama açma hızında filan snapdragonlu s9+ filan exynosu geçiyor. Exynos sadece benchmark testlerinde filan biraz önde. Bir iyiliğini göremedik gitti. Kendi işlemcisi diye fiyatı biraz iyi olsa dedik o da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Yıllarca sizler bunu dediniz durdunuz ama olay öyle değil işte. Uygulama optimizasyonunu adamlar snapdragona göre yapıyor. Şuan uygulama açma hızında filan snapdragonlu s9+ filan exynosu geçiyor. Exynos sadece benchmark testlerinde filan biraz önde. Bir iyiliğini göremedik gitti. Kendi işlemcisi diye fiyatı biraz iyi olsa dedik o da yok.

Alıntıları Göster
    Dedigim gecerli begenmiyorsan baska marka telefon al pazarda bol bol Qualcomm var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sana soracak değiliz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi söylediğim palavra?
    Android veya Apple fanboy olmadan önce dengeli, akılcı, nesnel karşılaştırma yapmayı bilin.
    Benim söylediklerim Apple'ın üstünlükleri yine de Samsung Note telefon kullanıyorum. Çünkü hem Android hem de Samsung'un kendince üstünlükleri de var. En önemlisi iPhone'un yarı fiyatına eşdeğer bir telefonu rahatlıkla alabiliyorum. Android de artık oldukça stabil ve daha geniş özgürlük tanıyor. Samsung ve Android telfonlar kalitesini arttırdı artık daha az kronik sorunları var. Kamera, ekran ve işlemcileri çok iyi. Yeni nesil Samsunglar tasarımsal olarak çok da şık. Note serisinin çok kullanışlı kalemi de var.
    Android ve Samsung'un üstünlüklerinin hiçbiri iPhone serisin en az kronik sorunlu ve en uzun kullanım ömrü olan telefon, tasarımın bir klasik, iOS'in en iyi güncelleme alan en hızlı ve stabil işletim sistemi, Apple A serisi işlemcilerinin yıllardır en üst düzey performanslı işlemciler, Apple ekranlarının en gerçekçi renklere sahip olduğu gerçeklerini değiştirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Sana soracak değiliz.
    ben ortaya attım kendim üzerine alıyorsun kendi kendine tripe giriyorsun ilginç doğrusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.