Şimdi Ara

Samsung'un başı yine dertte: 2.8 milyon çamaşır makinesi geri çağrıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: idombayci

Türkiyedeki problemleri de çözsünler. Dünya amerikadan ibaret değil. Gerçi evde arçelik kafasına göre gezmeye çıkıyordu. Zamanla ayarlanmış gibi beyinleri bozuluyor tüm çamaşır makinelerinin. Değiştirince makinenin yarı parası tutuyor.
    Aristondada aynı dert vardı. Eskiyi balkona kaldırdık. Yeni aristonda ne kadar gidecekse.

E ariston bozulmuş gene ariston almışsın.

Forumda bununla ilgili bölüm var.

Alman üretimi alacaksın arkadaş.

Alayı yalan. Marka model ne olursa olsun yeterki Alamanya üretimli olsun arkadaş. Adamlar kalitesiz ürün üretmiyor zaten. Zamanında Nokia 6233 lerde bile. Çin menşeili olanlar cepte bile hasar görebilirken. Made İn Germany olanlar tekme tokat dalıp sağa sola fırlatsan ancak çizik alıyorlardı.

Ben de çamaşır makinesi alırken forumdan faydalandım. Alman menşeili ( Bosch ile aynı fabrikada üretilmiş. Sadece dış kasa farklı. Bosch 2000TL küsürdü. Profiloyu 1200TL nin altına almıştık. Made in Germany yazıyor. ) profilo aldım ( Her profilo alman üretimi değil. Kodlarından anlaşılıyor ya da teşhirde var ise etiketine bakabilirsiniz. ) Allah razı olsun tavsiye verenlerden. Dayanıklılık olsun çamaşır yıkama performansı olsun. Canavar canavar makine.

• DigitalWorld kullanıcısına yanıt
    Birader sormadan etmeden ucuza kaptı getirdi. Başta istemedik ama sonra mecburen kullanıyoruz.
  • ya bende Samsung çamaşır makinesi almıştım elbiseleri 2 defa yırttı.
    servis içindeki parçaları değiştirecek. acaba yenisini istesem verirlermi. birde yırtılan perde ve elbiselerimin parasını nasıl alabilirim samsung dan

• Ureten Apple olsaydi kesin "siz kullanmayi bilmiyorsunuz" diye aciklama yaparlardi. Kimsenin de sesi cikmazdi.

• Samsung kurutmalı çamaşır makinesi aldım bir buçuk yıl önce, aldığım güne lanet olsun. Bir buçuk yıldır Samsung Isparta servisini makinenin arızalı olduğuna ikna edemiyorum. Kör ve sağır olmak gerek bu makinenin arızalı olmadığını söylemek için. Sanırım garanti süresini geçirmek için uğraşıyorlar.

https://youtu.be/Nnk0LYj1nsY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2011 de samsung makina almıştım. Bugün tambur dağıldı. Aynı arıza sanırım ama Türkiye'de maalesef ücretsiz tamir vs rüyamızda bile göremeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.