Şimdi Ara

Samsung'un başı yine dertte: 2.8 milyon çamaşır makinesi geri çağrıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucaklara samsung camasir makinasiyla da binemicez tuh :)
  • Adamların başı cenabetlik'ten kurtulmuyor bu sene....

• Hep diyoruz Kore'linin malindan uzak dur..

• Neden hep Amerika ve Samsung? Gerçekten çok tuhaf. Ülkemizde ki Note 7 ürünlerinde de yanma/patlama olmamıştı. Üstelik daha geçtiğimiz günlerde tanıtılan Xiaomi Mi Note 2 modeliyle Note 7 kıyaslayan çinlilerin videlarını görmüştüm. Onlar da Note 7 iade yapmamış gördüğüm kadarıyla. Çok enteresan olaylar, ardından ne çıkacak belli değil..
  • Geber Samsung berbat servisinle birlikte geber

• mutercim kullanıcısına yanıt
    Hocam patlayan model de önden yüklemeliydi ...

Yine burada görmüştüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesin bunu da Apple tezgahlamistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri çağırmaların çoğunluğu üstten yüklemeli makinalar. Ancak haberde bundan bahsedilmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flagyy

Hocam patlayan model de önden yüklemeliydi ...

Yine burada görmüştüm

Üstten yüklemeliydi. Link vereyim diyeceğim ama bu sitede ilgili haber kayıp her nedense(?). Ayrıntılı görmek isterseniz 29 - 30 Eylül tarihleri için bir arama yapın, parçalanan makinenin resimlerini göreceksiniz.

Samsung'un geri çağırdığı makinelerin çoğu değil tamamı üstten yüklemeli. Şuradan model listesine bakabilirsiniz.

• joven kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum çamaşır makinasını. 900tl gibi bir fiyata almıştım 3 yıl önce taş gibi maşallah
  • time to get samsung hisse

• Samsung kalite kontrolde her alanda cokuyor. Yenilikcilige odaklan ama once emniyet yani kalite kontrol ...

• Özellikle sıkma sırasında kazan yerinden oynayıp etrafa büyük zararlar verebilir, birini rahatlıkla öldürecek potansiyeli var bu makinelerin, o yüzden şakası olacak işler değil bunlar, babasının hayrına çağrmıyor 3 milyon tane makineyi.
    Samsung'un başı yine dertte: 2.8 milyon çamaşır makinesi geri çağrıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCWS -- 5 Kasım 2016; 14:1:30 >
  • Efe E kullanıcısına yanıt
    zaten askeriye birimleri var ki :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyaz eşyada Arçelik ya da daha uygun fiyatlı Vestel varken gidip böyle saçma sapan markalar almak iş değil...

• asıl cenabettlik Amerika da pis bundar herifler

• bizimde birzamanlar Arçelik ten çamaşır makinası almıştık makine banyoda idi çalışma esnasında yanmaya başladı bildiğin ateşler cılıyor tutuşuyordu odun gibi yanıyordu acaba evde kise olmasa yada gece uyurken olsa idi ne olacak tı bi arkadaş Arçelik ten bahsetmişde

• Çare iWash
  • Geri çağırma uygun olmamış. Ziyarete gitmeliydi.

O makinaları kim söküp, servise götürüp, tekrar takacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCWS

Özellikle sıkma sırasında kazan yerinden oynayıp etrafa büyük zararlar verebilir, birini rahatlıkla öldürecek potansiyeli var bu makinelerin, o yüzden şakası olacak işler değil bunlar, babasının hayrına çağrmıyor 3 milyon tane makineyi.
    Samsung'un başı yine dertte: 2.8 milyon çamaşır makinesi geri çağrıldı

9Kg lık kütlenin ( Çamaşır. Islak olduğuna göre şunu 18Kg yapalım. ). Dakikada 1200 devir. Ki saniyede 20 Tur attığı anlamına geliyor.

Allah muhafaza.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.