Şimdi Ara

SAMSUNG UE46F6470 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar, evdeki televizyonumuzun yanması sebebi ile televizyon arayışı içerisindeyim max bütçe 2.200 ve aylardır LG'nin LA serisi ile Samsung'un 6470 modelleri arasında kaldım. Donanımhaberde ki konulara göz attım çoğu kişi LG'yi önerirken çoğu kişi ise Samsung konusunda diretmiş. Bugün baktığımda ise Samsung'un fiyatı media marktta özel 1999 TL sizce 1999 liralık Samsung mu yoksa 2.200 liralık LG'nin 2013 serisi olan LA lar mı tercih edilmelidir veya önerebileceğiniz 47 inçlik bir model var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum tekrardan iyi forumlar, saygılar.

• Up up
  • samsung parlak ve canlı renkler ile tv izlemeyi zevkli kılar. ve 3d aktif gözlük kullanır. yani 3d full hd dir. fiyat ta uygunken samsung derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

samsung parlak ve canlı renkler ile tv izlemeyi zevkli kılar. ve 3d aktif gözlük kullanır. yani 3d full hd dir. fiyat ta uygunken samsung derim.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim ama araştırdım bu model 50 Hz miş görüntü için 100 Hz aşağısını önermiyorlar.. Bana max. 2200 lira olmak ve 47 inçlik önerebileceğiniz bir model var mı saygılar
  • Açıkcası 46f6470 alan bir kaç arkadaşım cihazdan oldukca memnunlar. Gerek görüntü kalitesi, gerek smart menüsü gerekse uydu alıcısı geçişlerinden oldukça memnunlar, bu rakama alınabilecek güzel cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusabem

Açıkcası 46f6470 alan bir kaç arkadaşım cihazdan oldukca memnunlar. Gerek görüntü kalitesi, gerek smart menüsü gerekse uydu alıcısı geçişlerinden oldukça memnunlar, bu rakama alınabilecek güzel cihaz.

Hocam yorumlarınız için teşekkürler hayırlı geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslanor1940

quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

samsung parlak ve canlı renkler ile tv izlemeyi zevkli kılar. ve 3d aktif gözlük kullanır. yani 3d full hd dir. fiyat ta uygunken samsung derim.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim ama araştırdım bu model 50 Hz miş görüntü için 100 Hz aşağısını önermiyorlar.. Bana max. 2200 lira olmak ve 47 inçlik önerebileceğiniz bir model var mı saygılar

evet hz konusu çok tartışıldı fakat sonunda mağazada satış elemanlığı yapmış arkadaş tv nin 100 hz olduğunu kanıtladı hem test sonuçlarıyla hem de tv nin servis menüsüne girerek. yani şu anda ülkede satılan 6470 ler 100 hz istediğiniz magazadan 5000 serisi samsung ve bu 6470 i testedin diyordu. 6470 in hareketli görüntülerde akıcılığını belirtiyordu. forumu araştırırsan bulabilirsin. ben de eklemeye çalışırım gündüz şu an geç oldu.

• Hocam çok sağ olun dediğiniz konuyu bulup sonuna kadar okuduktan sonra 6470 yi almaya karar verdim. Denildiği gibi bu fiyata bu model çok iyi. Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim hayırlı geceler bir de Media marktta internet indirimi çok güzel ama internetten televizyon almak bana biraz riskli geliyor. Teknosa veya vatanda hafta sonu indirimiyle fiyat sizce düşer mi ağustos ayındaki hafta sonu kampanyaları devam ediyor mu bir bilginiz var mı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan 2043TL + 2000 tl hediye çeki ile satışa sunmuştu.
  • bende 6470 kullanıcısıyım sorularınız olursa cevaplayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightrider21

bende 6470 kullanıcısıyım sorularınız olursa cevaplayabilirim

Bizede bugün kuruldu hocam sıkıntım olursa sorularım olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusabem

Vatan 2043TL + 2000 tl hediye çeki ile satışa sunmuştu.

Hocam teşekkür ederim fakat vatanın internet sitesinde ürünü bulamadım sanırım satmıyorlar artık teknosada ki haftasonu indirimi de olmazsa almak biraz hayal olacak gibi bu modeli..
    halikarnasss hocam öncelikle televizyonunuz hayırlı olsun nerden ne kadara aldınız şu an teknosada 2.430 lira bu biraz pahalı kaçıyor 2.000 liraya bulabilirsem bende alacağım, hayırlı forumlar

• Vatan şubelerinde var ürün ve satışı devam etmekte, sitede yenileme çalışmaları olabilir.
  • Anladım hocam teşekkürler
  • Giriş seviyesi bir modele o kadar para vermezdim.Pusuya yatın , geçen senenin üst modellerine ucuza atlayın derim.
    Bu tv 1500 liradan fazla etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 5 Eylül 2013; 18:21:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Giriş seviyesi bir modele o kadar para vermezdim.

Hocam o zaman 2.000 lira bütçeli 3D özellikli 47 inçlik bir televizyon önerin onu alayım. Lg ye yapılan yorumlardan sonra güvenmiyorum bana en yakın marka Samsung geliyor ki beklediğim tüm özellikleri karşılıyor. Bütçe olsa zaten 8 serisinden aşağısını düşünmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslanor1940

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Giriş seviyesi bir modele o kadar para vermezdim.

Hocam o zaman 2.000 lira bütçeli 3D özellikli 47 inçlik bir televizyon önerin onu alayım. Lg ye yapılan yorumlardan sonra güvenmiyorum bana en yakın marka Samsung geliyor ki beklediğim tüm özellikleri karşılıyor. Bütçe olsa zaten 8 serisinden aşağısını düşünmem

Samsung ve lg dışında tv işini iyi yapan birçok marka var.Bence daha geniş açıdan bakın : )
    Toshiba ve philips ,sharp quatronn, sony hx8 serisi vs..gayet iyidir ,geçen senenin modeli philipsin 8 ve 9 serileri şimdi gayet ucuza gidiyor.
    Toshiba ise cevo işlemcili modelleri gayet iyi durumdadır. Yada yeni çıkan L7 serileri işinizi görür.
    Panasonic lcd tavsiye etmem çünkü çoğu pana led lcd modelleri ips panel kullanıyor.Bana göre ips panelli hiçbir marka tv almayın , çünkü kontrassı düşük oluyor.

Bu arada oyun oynuyorsan , input laga çok dikkat etmelisin.Eğer yüksekse parayı çöpe atmış olursun.

Mesela yakın zamanda aldığım tv nin incelemesini yaptım.Bir tv alırken nelere dikkat etme konusunda belki yardımcı olur.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76626325

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 5 Eylül 2013; 18:40:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Önerilerinizi dikkate alacağım hocam, teşekkür ederim
  • 46 " 6470 2000 tl ye normal bence. sonuçta 46 inc 3d tv alıyosunuz. multimedia ozellikleride samsung da gayet iyi. philips in veya toshiba nın samsung 6470 in tv sine muadil 2000 tl ye şu an için örnek var mı ? bende bu modelde karar kıldım. 1 ay içinde almayı düşünüyorum.
  • FRAPS kullanıcısına yanıt
    hocam 46f6470 in input lag ı nasıl playstation alırsam herhangi bir sorun yaşar mıyım?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.