Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Samsung UE32EH5000W Full HD Led TV(önce kargo, sonra ödeme ile alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
1
Favori
1.007
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Samsung UE32EH5000W Full HD Led TV(önce kargo, sonra ödeme ile alındı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      30 Ekim 2014 23:42:21 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Başlıktaki tv unsur nickli arkadaştan önce kargo sonra ödeme şeklinde satın alınmıştır, güveni ve sabrı için teşekkür ederim kendisine.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 31 Ekim 2014; 23:58:17 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Binbaşı
      1174 Mesaj
      Referanslar: 3

Katılım Zamanı
      25 Eylül 2013

Durum
      Forumda değil

1 Not
      12 Eylül 2014 12:37:03
      ses kartini 50 tlye alabilirm kardes kutu fatura varsa taiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      376 Mesaj
      Referanslar: 21

Katılım Zamanı
      23 Haziran 2010

Durum
      Forumda değil

07 Ekim 2014 01:17:37
      -creative bu üründe bass kabini nasıl yaptıysa düşük seslerde harika tok ve derin baslar veriyor cihaz... z5500 ve sonrasında avr265+hkts9 kullanan biri olarak harika bir bası var diyebilirim:)
      -yüksek seslerde bozar ama orta ve alçak seslerde bu cihazın verdiği bası şimdiye kadar hiçbir yerde duymadım:)
      -uydu hoparlörleri de bunun zıttında çok kalitesizdir tizleri berbattır ama:)
      -satıcı arkadaş alınmasın ama ürünü görünce alma niyetiyle girdim fiyat çok yüksek geldi bana yine de hayırlı satışlar
      |
      |

"Kul tövbe ettiğinde Allah, çölde devesini kaybedip de bulan bir kimseden bile daha çok sevinir"
      Ürün aldığım kişiler:
      "hitokiribattousai2727" "hokur317" "federaL" "furkan_10" "darkness45" "biri1970" "prosoccer_87" "theblackfx" "can21" "deepblueseven" "mrxpsp3" "AlperK" "cenkyyy" "buyukbang" "aemless" "B.M.W" "addwork" "kyosan" "CodeMachine" "Nedwish" "asker1695"
    • Teğmen
      100 Mesaj
      Katılım Zamanı
      01 Eylül 2005

28 Ekim 2014 15:51:08
      500 TL mi ? O_o
      Hocam naptın yahu, ben de Ankara'dayım fiyat uygunsa alırım belki diyordum ama maalesef ortada buluşulma imkanı yok, hayırlı satışlar... (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      31 Ekim 2014 02:02:06 Konu Sahibi

Fiyat 450TL olarak güncellenmiştir, daha aşağısına kesinlikle satmayacağım çünkü bu fiyata alınabilecek başka alternatif güncel bir ses sistemi yok. Z906 var malum 2 katı fiyat. 2 katı iyi mi tartışılır. Güncel sistem gösterin bu fiyata öyle yorum yapın ya da yorumlar yavan kalıyor. Ses sistemini zaten bilen alacaktır, herhangi biri aaa Creative 5 +1 500 lira 300 lira 1000 lira ilgilenmez zaten :) Çok da satılması taraftarı değilim kutulanmış duruyor. 2-3 yıl içinde kullanacak yerim olur kullanırım satılmazsa, bir kere de ben tok satıcı olayım :) Ses sistemini bilen dinleyen biri için fiyat hakkıdır.

Saygılar, hiickimse.
      |
      |
      aarmaganozturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
Reklamlar
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.