Şimdi Ara

Samsung U600 ya da ikinci el 8800

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar baslıkta da gordugunuz gibi Samsung U600 ikinci el 8800 arasında kaldm fiyat olarak yaklasık aynılar. Ben de n72 war . Sizce degistirdigime deger mi ya da hangi model icin degistirdigime deger. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroz -- 7 Mayıs 2007; 23:26:46 >

• ben olsam u600 alırdım..
    hatta d900 e bakardım...
    en hafif,ince,kibar,sağlam,şekil ve karizmatik teller....
  • bence u600 alnabilir 8800 ün bi sürü varyasyonu çıktı siroco gold falan eski cazibesini kaybetti lg ise tip olarak 10 numara teller yapıyor gel görki sadece okadar choclate kullandım kafayı yedirtti sadece 2 ay dayanabildim çevremde aklı başında olupta lg den memlun olan yok u600 efet bnde onu düşünüyorum ama d900 kesinlikle en yanlış seçim olur zaten fiyatıylada kendini belli ediyor ocakta 1000 ytl civarlarındaydı şu anda ondan yıllar önce çıkan:) d500 d600 le aynı fiyat nerdeyse sen anla :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaisersosse

bence u600 alnabilir 8800 ün bi sürü varyasyonu çıktı siroco gold falan eski cazibesini kaybetti lg ise tip olarak 10 numara teller yapıyor gel görki sadece okadar choclate kullandım kafayı yedirtti sadece 2 ay dayanabildim çevremde aklı başında olupta lg den memlun olan yok u600 efet bnde onu düşünüyorum ama d900 kesinlikle en yanlış seçim olur zaten fiyatıylada kendini belli ediyor ocakta 1000 ytl civarlarındaydı şu anda ondan yıllar önce çıkan:) d500 d600 le aynı fiyat nerdeyse sen anla :)

d900 hakkında senin yanlışın var...
    bütün fiyatlar düştü..
    işte senin gibi düşünenlerin sdayesinde demekki bu tel fiyatları hep yüksek....
    fiyatı düştü çünkü:
    _üzerine en az 10 model daha çıkardı
    _en çok satılan modeli oldu
    _en çok tutan modeli oldu
    _ayrıca dünyanın en iyi telefonu seçildi gsm tarafından.!

şu andada en iyi modeli o,u600le aynı özelliklere sahip,fark yok

• ya bırak allah aşkına sende d900 var galiba :)))) üstüne 10 model çıktıda çıkalı 10 senemi oldu 3 ay önce aldığın tel in yarı fiyatına düşmesi sana koymuyorsa keyfin bilir geçen senenin nerdeyse başında çıkan n73 hala aynı fiyat ?? 150 ytl bi kaybı var oda çok normal ...benim içinde okadar rüşvet versinler bn de her sene dünyanın en karizma erkeği seçilirim yok d500 en iyisiymiş de yılın yok d600 sen yimişsen bunları saygı duyuyorum ama d900 alıp memlun olan yokkkkkkk varsada okadar parayı verdikren sonra bnde polyanna olmak isterim ama mevzu o deil burda bu yazılanları okuyup o tel i alıp memlun kalmayacakların vebali seni etkilemiyorsa sen bilirsin tel in sürüsüyle bug u var bunlar zaten yazıldı forumlarda yazmama gerek yok
  • quote:

ya bırak allah aşkına sende d900 var galiba :)))) üstüne 10 model çıktıda çıkalı 10 senemi oldu 3 ay önce aldığın tel in yarı fiyatına düşmesi sana koymuyorsa keyfin bilir geçen senenin nerdeyse başında çıkan n73 hala aynı fiyat ?? 150 ytl bi kaybı var oda çok normal ...benim içinde okadar rüşvet versinler bn de her sene dünyanın en karizma erkeği seçilirim yok d500 en iyisiymiş de yılın yok d600 sen yimişsen bunları saygı duyuyorum ama d900 alıp memlun olan yokkkkkkk varsada okadar parayı verdikren sonra bnde polyanna olmak isterim ama mevzu o deil burda bu yazılanları okuyup o tel i alıp memlun kalmayacakların vebali seni etkilemiyorsa sen bilirsin tel in sürüsüyle bug u var bunlar zaten yazıldı forumlarda yazmama gerek yok

sen d900 ü inceledinmiki konuşuyosun......
    neyse ya uzatmaya gerek yok...
    saygı duyuyorum..
    ama keşke bildikten ve inceledikten sonra konuşsaydın..
    ben hepsini incelemiştim oysaki...

• lg shine yada u600 den birini sec, bence u600 daha iyi secim olabilir.
  • arkadaşım haklısın bn d 900 almadım ama kullandım inceleme istiyorsan sana fiyat incelememi gönderebilirim:) ama inan etrafımda hiç yoksa 15 20 kullanıcısı var ve sadece 2 senede bir tel değiştirenler memlun bnde fazla uzatmıyorum zaten topic konusu o deil sen soktun bu konuya :) şimdi markacılıkta yapmıyorum ama cidden d 900 ticari olarak iyi ama tel olarak vasat bi tel benim fikrim ama sen illa iyi diyorsan bi bildiğin vardır :) madem arkadaşın seçtiği tele alternatif sundun bende sunayım i400 ede bi baksın kanımca samsung un en şık teli olacak gibi yanlız 2mp olması olmamış neyse saygılar .....
  • quote:

arkadaşım haklısın bn d 900 almadım ama kullandım inceleme istiyorsan sana fiyat incelememi gönderebilirim:) ama inan etrafımda hiç yoksa 15 20 kullanıcısı var ve sadece 2 senede bir tel değiştirenler memlun bnde fazla uzatmıyorum zaten topic konusu o deil sen soktun bu konuya :) şimdi markacılıkta yapmıyorum ama cidden d 900 ticari olarak iyi ama tel olarak vasat bi tel benim fikrim ama sen illa iyi diyorsan bi bildiğin vardır :) madem arkadaşın seçtiği tele alternatif sundun bende sunayım i400 ede bi baksın kanımca samsung un en şık teli olacak gibi yanlız 2mp olması olmamış neyse saygılar .....

bak ne güzel orta yolu bulduk senle...
    benim sadece demek istediğim d900 alan herkes çok memnun...

sen beğenmemiş olabilirsn
    zaten şekle hitap eden bir tel...

senin görüşüne de saygı duyuyorum...
    tavsiye ettim çünkü u600 ile birebir aynı,u600 üde inceledim...

• 8800
  • 8800 sorunlu cihaz diolar dogru mudur??
  • karizma olarak hiçbirine denecek laf yok.üçüde çok şık.
    özellik olark:
    8800 çok vasat kalıyor,
    u600 dokunmatik tuşlarıyla ön plana cıkıyor fakat ben dokunmatik tuş olyını kullanışlı bulmuyorum, radyosu olması bir artı.
    shine ise satine palanmaz kasası, sıradışı tasarımı, 1 gb hafıza kartı ve 2mp schineider kamerasıyla ön plana cıkıyor.uzun süre kullanılabilecek cok sağlam bir kasaya sahip.
    bu saatten sonra vasat özelliklerinden dolayı 8800 alınmaz diye düşünüyorum.
    radyo önemli bir unsur değilse senin için shine derim, aksi halde u600...
  • SAMSUNG D900 .
  • lgnin yazılımı cok mu kotu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: redevil4

lgnin yazılımı cok mu kotu???

????
  • ligyi eledim simdi yarım edin 8800 mı u600 mü
  • quote:

Orjinalden alıntı: redevil4

LG'yi eledim, şimdi yardım edin. 8800 mı U600 mü?

Eğer telefonda teknik özelliklere önem veriyorsanız Samsung U600'ü tavsiye ederim.
  • SAMSUNG U600
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.