Şimdi Ara

Samsung Türkiye, Exynos İşlemci İSTEMİYORUZ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
145
Cevap
2
Favori
10.091
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Türkiye, Exynos İşlemci İSTEMİYORUZ!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    390 Mesaj
    Son 2-3 sayfaya baktığımda genel olarak bir selzeniş var eski bir not 9 kullanıcısı olarak ben genellikle S ve note serisini kullanan yada kullanmış kullanıcıları çok iyi anlıyorum .gerek vermediği güncelleme gerekse gerek stabilizasyon problemleri pil ekran ısınması knox problemleri vb ...sonrasında hemen hemen çok güzel özellikler var Apple da olmayan.

Şimdi kullanıcı hemen hemen hemen aynı paralara yada yakın şekilde paralara elma alıyor. her ne kadar elma sevmesemde kişiden kişiye değişir ama biri sana güncelleme desteği sunuyor sen 2 sene sonra aynı guncelleme alabilir miyim düşüncesi oluşsun diğeri 4-5 artık ne verilirse sonra exynos da bariz şekilde pil performans ve son öğrendiğim kadarıyla ısınma daha fazla sonrasında sen 10 bin TL lere satıyorsun mesut çevik işlemişti hatta fiyatı lansmandan sonra düşmeyen note 9 hariç lansman fiyatı s ve note serilerinin hepsinde fiyat cayir çayır düşmüş ve hala düşmekte ..ee kardeşim koy o zaman ben adam gibi snapdragonlu kullaniyim yada snapdragonlu yada exynos versiyonun fiyat farkını tüketiciye bırakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuara86 -- 26 Mart 2020; 22:36:59 >
    |
    |

• Yarbay
    6087 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: Start Again

Apple'a laf ediyorsunuz ama herkese aynı hizmeti veriyor.
    ekranı fabrika çıkışlı olmasınar rağmen 2 farklı iphone 6s ekranı gördum ben ne aynı hizmeti ? iphnoe 7lerdede vardı sanırsam bazı ekranlar daha sarıydı. işlemciside farkediyordu 6s de.Benim telefomda pubg kasmıyorken başka arkadaşımın telefonunda kasıyordu.Yeni cihazlar nasıldır bilmiyorum ama 6s yaşanan farkı exynos ve snapdragon daki kadar hissetmezsin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: AtiMX4

Samsung s10 kullanıyorum. Google chrome takıla takıla gidiyor bu nasıl birşey arkadaş. Exynos işlemci çok kötü yav hakikaten. Cimere yazmak gerek bunu.
    note 8 exynoslu kullandım bu kadar abarmaya gerek yok.Bence 2 işlemci arasındaki gözle görulur tek fark gpu kısmında olucaktır.Normal kullanıcı farkı anlaması zor
    |
    |

Hala beni yanlış anlıyorsunuz almayın diyorum samsung almayın. Snapdrogan alın yazdım siz yine samsungun snapdragonlusu anladınız başka marka alın snapdragon olan, net oldu herhalde şimdi :)
    |
    |
    hakancil1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.