Şimdi Ara

samsung tab s t807 telefon özelliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeze merhaba samsun tab t807 3g için telefon özelliğini açabileceğimiz bir rom mevcutmudur yapan biri varsa hemen almayı planlıyorum

• şuan için yok.tablet yeni çıktığı için mevcut rom yok ona göre.yada varsada bilen yok.bi kaç modeli var T807 nin Türkiyedeki T807N , Verizon un var T807V, Sunartis in var 807S T-Mobile versiyonu ve biçok versiyonu varda. aynı özelliklerde olanı varsa o rom uyar ona :) ben aldım tableti ama satılığa çıkarttım.sabırsızım telefon özelliğini kullanamadığım için satıyorum. T807v ve T807p ile aynıymış özellikleri bizim türkiye için olan tabletlerin fakat risk almak istemiyorum :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattari -- 17 Temmuz 2015; 2:16:12 >
  • murattari kullanıcısına yanıt
    umarım gelir çünkü çok güzel tabletler. sizdekini de alabilirim eğer siyah renk ise bana özelden fiyat atabilirsin :)
  • Bu konuda hakkında bilgisi olan yok mu telefon özelliği nasıl kazandırırz?
  • beyler size bi sorum olacaktı şimdi benim elimde bi tablet var bu tabletten wifi ile aldıgım interneti geri kablosuz olarak dagıtabilirmiyim böyle bi program yada benzeri uygulamalar varmı sizce lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3215

beyler size bi sorum olacaktı şimdi benim elimde bi tablet var bu tabletten wifi ile aldıgım interneti geri kablosuz olarak dagıtabilirmiyim böyle bi program yada benzeri uygulamalar varmı sizce lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum.

Böyle bişey yok olursa devrim olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ı devrim yıllar önce yapıldı. repeater denen cihazlar var ondal al kardeş .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O nedir kardeşim? Pahalı mı?

Arkadaşın sorduğu yazılımsal sanırım.

• Kardeş senin dediğin acces point tarzı bişeymiş. O zaten var ve konuyla alakası olmayan bişey.

• T807 telefon özelliği var mı?
    Gelişme var mı bu konuda?

• Yıl 2017 hala yok. Az önce bir daha baktım. Tab S T800 sattım ve yerine Note 2014 aldım.
  • bu 807 modelin telefon özelliği hala yokmu 2.el alacağımda ona göre alayım dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.