Şimdi Ara

►►►SAMSUNG SyncMaster XL2370 LED Monitör - ANA BAŞLIK◄◄◄ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
6
Favori
59.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ah ah alamadığım bir monitör oldu bu. Ara ara söz ederim bu modelden. :)

2010'da 2 seçeneğim var idi. P2370 HD TV ve XL2370...

XL2370 stoklarda kalmayınca, gidip P2370 HD'yi almıştım. Çok çok iyi bir seri oldu. Dilerim SAMSUNG kalitesini bozmamıştır. P2370 HD'yi sattım ama satıncaya kadar çok çok memnundum. XL2370'i LED olduğu için almak istiyordum. :)

Şimdi AOC 27" almak istiyorum. Var mı acaba SAMSUNG'un 27" olup da, iyi olan bir modeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

567 TL ye XL2370 buldum alsam mı ?

500 Liraya veririmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

Ah ah alamadığım bir monitör oldu bu. Ara ara söz ederim bu modelden. :)

2010'da 2 seçeneğim var idi. P2370 HD TV ve XL2370...

XL2370 stoklarda kalmayınca, gidip P2370 HD'yi almıştım. Çok çok iyi bir seri oldu. Dilerim SAMSUNG kalitesini bozmamıştır. P2370 HD'yi sattım ama satıncaya kadar çok çok memnundum. XL2370'i LED olduğu için almak istiyordum. :)

Şimdi AOC 27" almak istiyorum. Var mı acaba SAMSUNG'un 27" olup da, iyi olan bir modeli?

Valla ben p2370 kullandım baya memnundum sattım şimdi ise 550v olan modelini aldım giriş çıkışları daha zengin 2 x hdmi 1xvga ve hoperlörü var ama gönül isterki xl veya px 2370 almak Testlere bakıyorum öyle çok bir fark yok ama dvi olmaması beni canımı sıkmaya başladı monitörüm.

2. ellerine bakıyorum 300 350 civarı gidiyor birkaç sorunu olanlar ise 250 lira civarında. tabi bu 2 ay evvelki şimdi şu ara kimse koymuyor olanda piksel sorunu falan var gönlüm gitmiyor o monitörlere.

Temiz 2. el ışık sızması ve piksel sorunu olmayan ve monitörünü satmak isteyen varsa müracat pm arkadaşlar

• Arkadaşlar bende 2 yıldır bu monitör'ü kullanıyorum.Tasarım açısından Asus Mx ile karşılaştırınca tuhafıma gider oldu.Yan çerçeve bana çok kalın gelmeye başladı.Açıkcası satmayı planlıyorum.Mx alacağım galiba.Çerçevesiz ekranın tadı başkaymış.Çok temiz kullandığım monitörümü 485 tl gibi bir fiyat'a Ankara'dan elden verebilirim.(microfiber bezlerle itinalı temizlenmiştir ne bir çizik ne bir ölü pixel yoktur.Aynı zamanda leke yağ veya toz dahi bulamazsınız.)Almak isteyenlere fotolarla şov yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitx3

zamanının eniyisidi ama zamana yenik düştü buna bakıyorsanız Samsung S23A700D 120hz almanızı öneririm incelemehttp://wecravegamestoo.com/forums/gadgetry-electronics-discussion/10171-samsung-s23a700d-120hz-3d-monitor-review.html

veya daha iyisini arıyorsanız S27A950D bakın yeni kral.

Sayfa ingilizce olduğundan tam anlayamadım özet geçmen mümkünmüdür?

• zamanında 102" lcd fiyatına almıştım monitörü 870tl idi şimdi yani 2yıl sonra (gerçi dolar kuru arttı ama ben 1.35 iken almıştım) elimi öpene 500den aşağı satmam satanda salaktır yanlış anlamsaında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.C. -- 15 Mart 2013; 9:56:15 >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.