Şimdi Ara

---> SAMSUNG SyncMaster B2230H İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü (58 Kişi) <--- (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
2
Favori
51.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vatandan almıştım lg ile değiştirdim sorıun kalmadı
  • arkadaşlar bu monitörden almaya karar verdim. vatan internet sitesinden alacaktım, kalmamış stoklarda. bimeksde de fiyat uygun ama ona da güvenemedim ölü piksel garantisi konusunda. sorum kısaca şu. ölü piksel sorunu yaşayan var mı kullananlar içinde? bir de vatan ın stoklarına girmesini mi beklesem, bimeksden alsam mı? şimdiden teşekkürler.
  • sen sen ol vatandan alma son mesajlarımı okursan anlarsın nedenini
  • güzelmiş.
  • vatanda ölü piksel garantisi artı fiyat uygunluğu var. o yüzden dedim. yoksa bimeks de bir seçenek. ama bimeksin musteri hizmetleri/garantisi konusunda da pek iç iaçıcı yorumlar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzayanik

vatanda ölü piksel garantisi artı fiyat uygunluğu var. o yüzden dedim. yoksa bimeks de bir seçenek. ama bimeksin musteri hizmetleri/garantisi konusunda da pek iç iaçıcı yorumlar yok.

valla vatandaki bu seri ürünlerin hepsinde bana denk gelen arızanın olduğunu farkettik. topkapı vatandaki ürünlerde de var backlight olayı.
  • ayrıca bimekse neden güvenemediğinizi anlamıyorum servis olayı üretici firma ile alakalı zaten her mağaza firmasına gönderir bir sorun olduğundaki kendiniz gönderseniz daha hızlı sonuçlanır.
  • arkdaşlar hizlialdan arkdaşıma monitörün sadece vga çıkışlısını adlık ama elektriğe bağladığımızda ışık yanıp sönmüyor güç gelmiyor biz şimdi iade edebilirmiyiz bunu
  • bugün bimeks ten aldım. fakat bir sorum var. ekranı, masaustu aparatına tam oturtamadım. ya da bana oylr grliyor. arada hafif bir bosluk kaldı. ne kadar itsem de olmadı. normali mi böyle, yoksa ben mi başaramadım takmayı.
  • ve 2 adet ölü piksel tespit ettim monitörde. yarın gideceğim bimeks e, ürün değişimi yaparlar mı 3 gün geçmediği için ? ya da koşulsuz iade istesem para iadesi yaparlar mı? hediye çeki olayı var ya bunların..bilgisi olan??
  • Aşağıdakilerden hangisi size göre daha uygun bir monitordur ve nedeni nedir? Eğer seçtiğiniz şık f) ise ........ yeri doldurudunuz.

a) LG IPS236V-PN uh ips 8 bit
    b) Samsung 2333t
    c) Dell UltraSharp U2312HM
    d) Asus ML239H monitor
    e) Asus PA246Q (P-IPS Panel)
    f) hiçbiri ........ diye düşünüyorum
  • bimeks ölü piksel kontrolü bile yapmadan para iadesi yaptı. electroworld'de b2230hd modeli var. 479 tl. taksit de yapıyorlar. ancak ne ölü piksel garantisi ne de memnuniyetsizlik iadesi var electroworld'de. o yüzden almadım.

bir soru daha. yılbaşına kadar, vatan %25 indirim olayına tekrar girer mi sizce??
  • nvidiada yokmu HDMIya geçmek için
  • Bu monitörü almayı düşünüyorum. Genelde oyun ve film amaçlı kullanacağım önerirmisiniz bunu ?
  • Arkadaşlar selam benim bir sorum olacak. Yılbaşından sonra monitör alacağım ve büyük ihtimal ile bu monitör olacak.
    Ama benim kafamı karıştıran sorun şu. Şimdi bu modelin birde alt olarak nitelendirebileceğimiz b2230n modeli var.
    Aralarında özelliklik olarak bir fark yok. Sadece H modelinde bağlantı olarak fazladan DVI ve HDMI girişi var. Şimdi bu iki bağlantı girişi için 150 TL fark vermeye değer mi? Bu arada ekran kartım gtx 580 olacak çok büyük ihtimalle fiyatların düşmesini bekliyorum.
    GTX580'nin HDMI ve DVI girişleri mevcut ama analog girişi yok. Dönüştürücü ile kullanılabilir.
    Daha önce soran mutlaka olmuştur pek araştırma yapmadım açıkcası, o yüzden yeni konu da açmak istemedim. Kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?
    Sırf HDMI yada DVI girişi için 150 TL fark verilir mi? Kullanım amacı oyun ve film olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hater- -- 27 Aralık 2011; 15:01:32 >
  • B2230H bugün hala piyasaya yeni çıkan ve led modellere rağmen alınır mı? Cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness~

Arkadaşlar selam benim bir sorum olacak. Yılbaşından sonra monitör alacağım ve büyük ihtimal ile bu monitör olacak.
    Ama benim kafamı karıştıran sorun şu. Şimdi bu modelin birde alt olarak nitelendirebileceğimiz b2230n modeli var.
    Aralarında özelliklik olarak bir fark yok. Sadece H modelinde bağlantı olarak fazladan DVI ve HDMI girişi var. Şimdi bu iki bağlantı girişi için 150 TL fark vermeye değer mi? Bu arada ekran kartım gtx 580 olacak çok büyük ihtimalle fiyatların düşmesini bekliyorum.
    GTX580'nin HDMI ve DVI girişleri mevcut ama analog girişi yok. Dönüştürücü ile kullanılabilir.
    Daha önce soran mutlaka olmuştur pek araştırma yapmadım açıkcası, o yüzden yeni konu da açmak istemedim. Kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?
    Sırf HDMI yada DVI girişi için 150 TL fark verilir mi? Kullanım amacı oyun ve film olacak.

tabiki fark eder .analog bağlantıda monitörün yakınında hoparlör vb. şeyler varsa monitörde titreme olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 27 Ocak 2012; 19:40:27 >

• Ben de sizin gibi düşünüyordum. Daha kaliteli görüntü verir, manyetik etkilerden zarar görmez diye B2230H'yi almayı düşünüyordum. Ama yine de Vatan'dan 273 TL'ye B2230N'yi aldım. DVİ ve HDMİ için gereksiz para vermeye hiç gerek yok. Ben şuan B2230N'den çok memnunum. Çok kaliteli bir görüntüsü var. "B2230H'yi mi yoksa B2230N'yi mi alsam?" "Aradaki fiyat farkına değer mi?" gibisinden düşünüyorsanız hiç düşünmeden B2230N'yi alın ;)
  • beyler alirken hic dikkat etmemistim ancak tesadufen farkettim ki benim tv'nin sol tarafinda CI girisi var. dsmart cam modulum var uydu alicimda. bu modulu tv'ye takip canaktan gelen kabloyu da monitore baglasam modulden turksattan goruntu alabilir miyim? canaktan gelen kabloyu direkt anten girisine mi takmam gerekir? ayarlarini nerden yapacam vs vs. bilen var mi? uydu alicim sd. hd yayina gecmek istiyorum ama hd alicilar hele ki modullu olanlari cok pahali..
  • arkadaşlar bir sorum olacak görüntüyü monitörün tamamına yaydıramadım yani kenarlarda boşluklar kalıyo çok uğraştım monitörün programından kendi ayarlarından beceremedim bilen arkadaşlardan biri nasıl yapılacağını yazabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.