Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elinize sağlık güle güle kullanın
    Bende almayı düşünüyordum ama amazonda 93 dolar görünsede vergi ve kargo ile 221 dolara geliyor biraz bekleyeceğim galiba belki türkiyede satışa çıkar yada ikinci el bulabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • stanco kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın ben dün baktığımda 1533tl gibi bir fiyata geliyordu ve bana aşırı pahalı geldi yaz sonuna kadar bekleyeceğim ben de en azından türkiyede satılan apple tv 4k almak istiyorum netflixten atmos alabilmek için ve diğer uygulamaları için tabikide. Artık önümüzdeki kış gibi de bu arka kitler türkiye ye hala gelmediyse amazon dan sipariş etmeyi düşünüyorum bakalım umarım türkiyeye gelir de direk alabiliriz.
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Kargo hızını düşürürseniz, bir de ödemeyi dolar üzerinden yaparsanız 1100 tlyi geçmez hocam :) tabi karar sizin.. inş tr ye gelir uygun fiyata alırsınız. Stoklar çabuk tükeniyor bu üründe.

• Laciwert1903 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, Sipariş verdikten sonra kargo hızını düşürürseniz kargo 15 dolara falan iniyor hocam. Ürün daha uyguna geliyor. bilginiz olsun.

Hocam hayirli olsun soundbar ile nasil eşlestirdiniz acaba tak calistirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Hocam hayirli olsun soundbar ile nasil eşlestirdiniz acaba tak calistirmi
    eyv :) çok basit hocam, subwoofer eşleştirmeyle aynı mantık:

Samsung SWA-8500S Arıyorum

Hocam sayende bende aldim geldi.Tesekkur ediyorum. 152.30 usd ye geldi hersey dahil cok iyi rakama aldim.Seste cok farketti sonunda arayisim son buldu.Ben alinca zamlanmis ogun indirim oldu.

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam, ne demek rica ederim :) güle güle kullanın. Seste baya farkediyor ben de tecrübe ettim bugün oyunlarda filmlerde efsane ötesi oldu :) arkadan gelen sesler resmen keyfi ve hissiyatı katlıyor :)

Samsung m450 soundbar var bende 2.1 kanallı , 3.1 kanallı samsung m550 bulunca da benim arayışım sona erecek :) arka setleri tamamladık her kuruşa değdi..

Bendede q70 var hocam ses gercekten cok fark etti arkadan gelen ses soundbari tamamladi resmen.Ben teslimati uzun secmeme ragmen 1 hafta bile surmeden dhl ile geldi.Acikcasi bu kadar hizli beklemiyordum.iyiki almisim.

kesinlikle öyle :) forza horizon 4 oynadım az önce, arkadan gelen aracın hangi yönden geldiğini kamera açısını değiştirmeden anlıyorum artık

ayrıca korku filmlerinin tadı da başka oldu :) şahsen ilk defa surround sistem kullanıyorum, büyülendim diyebilirim. 5.1 böyleyse, gerçek bir atmos kurulumu ne yaşatır tahmin edemiyorum :)

benim de ups ile geldi, tabi 3-4 gün gecikmeli.. neyse ki sorunsuz geldi önemli olan o :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 31 Mayıs 2020; 0:0:11 >
    Sorunsuz geldi yani, hayırlı olsun. Taksit var mı hocam, dolar üzerinden.

Her izledigimiz seyde ses geliyor mu arkadan. Tv olsun, normal yayın olsun. İlle de 5.1 dolby dts gerekiyor mu?

• gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sorunsuz geldi. Kargo ve vergiyi peşin olarak amazon'a ödüyorsun, gerisini onlar hallediyor sana da ürünü teslim almak kalıyor :)

Taksit uygulaması yurtdışı alışverişlerde yok. Ancak belki bankanız sonradan taksitlendirme imkanı sunuyor olabilir.

Ses kaynağa göre her kolondan gelebilir. Ancak bunlar dolby yoksa ayrı ayrı sesler olmaz. Mesela youtube dolby desteklemez, ancak soundbar sesin kopyasını efektif bir şekilde arkaya veriyor. Gerçek dolby yani her kanaldan sahneye göre ayrı ses almak için netflix, apple tv, bluray vs. üzerinden film izlemek gerekir. Ayrıca oyun konsollarında dolby desteği var, oyunlar direkt 5.1 çalışıyor ve oldukça keyifli.

Örnek olarak Samsung R650 ses modlarının çıkış kanal karşılıklarını vereyim ve not düşeyim: "dolby, dts kaynak olmadıkça bunlar sadece stereo yansıması olarak çalışır" :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 31 Mayıs 2020; 17:45:48 >

Teşekkür ederim bilgiler için. En kısa zamanda alırım inşallah. İyi günler

• Samsung SWA-8500S Arıyorum
    Toplam fiyat 125 mi oluyor şimdi? Daha başka cıkıyor mu?

• gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Siparişi tamamladıktan sonra kargo hızını düşürürseniz yaklaşık şu rakama geliyor:

Kargo seçeneği sunmuyor maşesef 223 dolara geliyor

• Ben de baktım tek seçenek var.

• Siparişi verdikten sonra kargo hızını değiştirebiliyorsunuz. Sipariş verirken tek seçenek çıkıyor.

Siparişi tamamlayın, zaten kredi kartından hemen çekmiyor ücreti. Sipariş oluştuktan sonra kargo ücretinin yazdığı ekranda hızı değiştirebiliyorsunuz. 15 dolara düşüyor kargo.

Ben de öyle yaptım, siparişi verdikten sonra kargo hızını düşürdüm.

Ayrıca ödemeyi de dolar üzerinden yapın. Yoksa 7,15 den falan hesaplar.. USD olarak ödeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 31 Mayıs 2020; 22:37:8 >
  • Kartta yeteri kadar para yoksa veya kredi kartının limitini geçiyorsa sipariş iptal mi oluyor peki ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.