Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhan051

Nasil bir site guvenilir mi?

Alıntıları Göster
    Bende gördüm sipariş geçicektim aradım açmadılar nettede güvenilir bilgiler yok maalesef. Beklemeye aldım şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Bende gördüm sipariş geçicektim aradım açmadılar nettede güvenilir bilgiler yok maalesef. Beklemeye aldım şuan.

Alıntıları Göster
    Ben de arastirdim. Pek guvenilir degil .

• schneider1005041 S kullanıcısına yanıt
    merhabalar. 2 ay kadar önce amazondan almıştım ben de ZA uzantılı model geliyor. cihazın arkasında input değeri 110-120v yazıyor.ben 220v-110v 120w dönüştürücü almıştım onla kullanıyorum fakat dönüştürücüsüz de kullanılabiliceğini sıkıntı olmadığını söyleyenler de vardı.eski mesajlarda var ordan bakabilirsiniz. uzun vadede dönüştürücü kullanmamak nasıl bir zarar verir/zarar verir mi bilemeyeceğim fakat zaten TR'de bulamayıp uzun süre bekleyerek elime ulaşan cihazın üzerinde yazan voltajdan farklı voltajda kullanarak risk almak da istemem açıkçası takdir sizin
  • gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta sipariş verdim bu site üzerinden arayıp sorduğumda yurt dışından getirdikleri için 2 haftaya yakın sürebileceğini söylediler, ben de ilk defa alışveriş yapıyorum bu siteden zaman geçince ürünün elime ulaşıp ulaşmadığı ile ilgili yazarım buraya.
  • Bende Strangeyaman Arkadaş gibi B&H sitesinden sip. Verdim. 4 günde İstanbula ulaştı. Toplamda 97.90 ürün 35.70 de dhl kargo tuttu. En son gümrükte takıldı onuda 241 tl 20 +20 vergi ödeyerek dhl hallediyor çekimi şimdi bana gelmesi kaldı. Hayırlısı bakalım toplamda bana 1080 tl ye mal oldu herşeyiyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexaert

Ben geçen hafta sipariş verdim bu site üzerinden arayıp sorduğumda yurt dışından getirdikleri için 2 haftaya yakın sürebileceğini söylediler, ben de ilk defa alışveriş yapıyorum bu siteden zaman geçince ürünün elime ulaşıp ulaşmadığı ile ilgili yazarım buraya.
    Hayırlısı bakalım. Sorun cıkmazsa ben düsünürüm. İnşallah iyi olur. Mutlaka yazın gelince. İyi günler

• Ürün elime ulaştı. Gayet şık ve kaliteli. Kolay bir şekilde kurulumunu yaptım ve denedikten sonra iyi ki almışım diyorum. Netflix ve konsol da bir harika. Elektik fili Amerika standartlarında ancak basit bir dönüştürücü ile hallettim. Voltaj adaptmrü kullanmadım. Gayet güzel çalışıyor cihaz. Almak isteyenler tavsiye ederim. Ben HW-N650 sistemle kullanıyorum çok etkileyici oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schneider1005041 -- 24 Mart 2020; 17:36:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Siparişimi bugün iptal ettim, 17 şubatta sipariş etmiştim her aradığımda uçak kalktı gümrükte vs diyorlardı bugün aradım samsung ürünleri bir sonraki sevkiyatta gelecek dediler ben de iptal ettim. Parayı iade ettiler o konuda sıkıntı olmadı.
  • Hayırlısı olsun. Bulursanız ya da Türkiye ye gelirse haberleşiriz. Gec yazdım cvbı kusura bakmayin. Saygilar

• Var mı arkadaşlar bi hareket bende arıyorum da.
  • bulan varsa bana da haber versin bende bekliyorum
  • bulan var mı ya bana da haber versin
  • yerli yada yabancı sitelerden stok bulabilen varmı yakın zamanda?amazon'un orjinal sitesinde gözüküyor ama salgın durumundan gönderi olurmu?göndeseler biler gümrükten geçermi?
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Aralık 2019'da Samsung Türkiye'nin kendi internet sitesinden Samsung Harman Kardon Q70R modelini satın aldım. Yurtdışından da 8500S/RU modelini getirttim. Prizi Türkiye prizlerine uyumludur. Maalesef alt kata üst kata çok ses gittiğinden dolayı kullanamıyorum. Satmaya karar verdim. İkisi de yepyeni, gıcır gıcır, 4-5 aylık cihazlardır. Takım olarak satacağım. Ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum maalesef. Model yükseltmeyi düşünen varsa, yada sistemi olmayıp almayı düşünenler varsa değerlendirebilirler. İkisini birlikte 4.500TL'ye vereceğim. Yerim Tuzla Aydınlı mahallesidir. Gelip buradan alabilirsiniz veya aracımla İstanbul Anadolu yakasında belli başlı yerlere getirebilirim. Herkese selamlar...
    (Ürün Eskişehir ilimize dj_pAncu nick isimli Burak Bucak Beye satıldı. Hayırlı uğurlu olsun. Güle Güle kullansın inşaallah.)
    Samsung SWA-8500S ArıyorumSamsung SWA-8500S ArıyorumSamsung SWA-8500S ArıyorumSamsung SWA-8500S ArıyorumSamsung SWA-8500S ArıyorumSamsung SWA-8500S Arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umit.dulger -- 6 Mayıs 2020; 21:8:13 >

• umit.dulger U kullanıcısına yanıt
    henüz bana ulaşmadı ama rüyalarıma giriyor uyuyamıyorum, merakla beklemedeyim. Teşekkür ederim abicim, hayrını gör :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_pAncu

henüz bana ulaşmadı ama rüyalarıma giriyor uyuyamıyorum, merakla beklemedeyim. Teşekkür ederim abicim, hayrını gör :)
    Hayirli olsun güle güle kullanin memnun kalirsiniz.Müstakil evi olanlar icin cihaz cok guzel yazlikta kullaniyorum gayet güzel.Apartmanda acamadigimdan yazliga getirdim.

• Bende apartmanda kullanamadigim icin sattim :)

Apartmanda olmuyor hocam.Sesi acsan komsular rahatsiz oluyor amcasan tadi olmuyor mustakil ev olmadan olmuyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Hayirli olsun güle güle kullanin memnun kalirsiniz.Müstakil evi olanlar icin cihaz cok guzel yazlikta kullaniyorum gayet güzel.Apartmanda acamadigimdan yazliga getirdim.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim. bugün geldi ve test ettim hemen, dediğiniz gibi apartman dairesi için fazla bir set kesinlikle.. Rear hoparlörler efsane tat katıyor sete... fakat bir sorunum var, hdmi arc dan tv ye bağladım, tv nin dolby atmos desteği de var fakat atmos destekli filmlerden atmos duyamıyorum. biraz araştırdım ama bişey bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır? Teşekkür ederim...

Merhaba ben de geçen 1-2 hafta önce Q70R modelini satın aldım ve kullanıyorum aklımda bir kaç soru var onları sorabilir miyim sana ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.