Şimdi Ara

Samsung SP-50L6HX hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evimin salonu 45 metrekare ve 4 ila 4.5 metre mesafeden bir görüş alanım var acaba SP50L6HX tvyi tavsiye eder misiniz?Ya da baska bir marka 4000 ytl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabancini -- 25 Ocak 2006 13:49:30 >

• DLP, plazma ve LCD'den daha iyi doğru...LCD'den daha hafif görüntü kalitesi ve ömrüde daha uzun...3LCD ise galiba sony'nin yeni çıkardığı bravia seri bu da projeksiyon tv kategorisine giriyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sabancini

Merhabalar!
    Siteye yeni üye oldum ve de fazla bir bilgim yok özellikle TV kaliteleri hakkında.Yeni bir TV almak istiyorum 4000 YTL civarında...Acaba ne önrirsiniz..Bir de DLP TVlerin Plazma ve LCDlerden daha iyi oldugunu duydum doğru mu.Son olarak 3LCD bunlardan daha iyi bir ürün mü...Ve lambalarının ömrü hakkında bilgi alabilir miyim?Yedek lamba veya yedek parca sorunu var mı

kaç ekran istediğiniz önemli..
    bütçeniz büyük ekran LCD için yeterli değil...
    42'' plasma isterseniz ince ve duvara asılabilir panasonic 42 v50 modeli 3,500.ytl civarı
    3lcd sony 50'' 3,500.ytl civarı
    DLP samsung 50l6x 4,000.ytl civarı

heps,de güzeldir..
    hepsininde birbirine göre üstünlükleri vardır..
    yeriniz yoksa plazma
    yeriniz büyükse 3lcd yada dlp...Cevahir alışveriş merkezinse ep store ve alt kattaki elektronikçilerde hepsini seyredip karar verebilirsiniz.

• quote:

Merhabalar!
    Siteye yeni üye oldum ve de fazla bir bilgim yok özellikle TV kaliteleri hakkında.Yeni bir TV almak istiyorum 4000 YTL civarında...Acaba ne önrirsiniz..Bir de DLP TVlerin Plazma ve LCDlerden daha iyi oldugunu duydum doğru mu.Son olarak 3LCD bunlardan daha iyi bir ürün mü...Ve lambalarının ömrü hakkında bilgi alabilir miyim?Yedek lamba veya yedek parca sorunu var mı

merhabalar.. aşağıdaki linkteki tv yi incelemeni tavsiye ederim. ben showroom'da gördüm ağzım açık kaldı. şimdiye kadar gördüğüm en iyi görüntü diyebilirim. 4 milyarım olsa hiç düşünmeden alırdım. görür görmez işte bu diyebileceğin bir tv.

(eğer izmir'deysen kipa bornova'daki toshıba showroom'unda)

http://www.hepsiburada.com//productDetails.aspx?CategoryId=153103&productId=evpanatx32lx500f

http://www.panasonic.com.tr/index.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower35 -- 23 Ocak 2006 10:04:54 >

• bu SP50L6HX markası ne?
  • samsung
  • Arkadaslar bugüne kadar evime Samsungun SP50L6HX modelini almayı düşünüyordum.Ancak Bugün Antalya Teknosada bu televizyonu ve Sony 3 LCD televizyonunu inceleme fırsatım oldu ve kesinlikle 3 LCD daha iyiydi...O yüzden yarın 3 LCD almaya karar verdim...TVyi aldıktan sonra izlenimlerimi aktarmaya devam edecegim
  • quote:

Arkadaslar bugüne kadar evime Samsungun SP50L6HX modelini almayı düşünüyordum.Ancak Bugün Antalya Teknosada bu televizyonu ve Sony 3 LCD televizyonunu inceleme fırsatım oldu ve kesinlikle 3 LCD daha iyiydi...O yüzden yarın 3 LCD almaya karar verdim...TVyi aldıktan sonra izlenimlerimi aktarmaya devam edecegim

Bravo ! Kesinlikle doğru karar vermişsin

Uzun zamandır bu teknolojilerle iç içeyim ve herkese 3LCD'nin çok iyi görüntüsü olduğunu söylüyorum. Hatta Doğubank'ta çok sayıda Plazma ve LCD ile yan yana izleme imkanınız da oluyor ve parlaklık haricinde NETLİK ve görüntü kalitesi olarak kesinlikle hepsinden çok üstün.

İzlenimlerinizi paylaşırsanız bu TV'yi düşünen diğer arkadaşlar için de güzel referans olur. Merakla bekliyoruz...

• bana fıyat lazım 3 lcd en son nakıt ne kadar. samsung 50 l7 ne kadar
  • nakittt
  • Nakit fiyatı 3400 YTL...12 ay taksit 3980 YTL
  • Merhabalar!
    Carsamba günü Televizyonum(3LCD) eve geldi..Ve o günden beri bazı gözlemlerim oldu...Görüntüyü Geniş,Akıllı(TV otomatik olarak seçiyor),4:3,14:9 ve de Zoom seçenkleriyle izleme şansınız var.Akıllı ve 14:9 da görüntü çok çok iyi,Geniş ekran seceneğinde görüntü biraz basık gibi geldi bana...Evimde digitürk bağlı ve oradaki yayının kalitesini düşünecek olursak çok başarılı bir televizyon..Özellikle DVD görüntü kalitesi mükemmel...Bu fiyata herkese tavsiye ederim...Ancak seçim yine de sizlerin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.