Şimdi Ara

Samsung Sd Kart Şifreleme Konusunda Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
30.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrah1607

Sordum bilmiyor kardesim. Belki siteden baska biri yardimci olur. Sorunu yasayan cok insan var ama cozum malesef yok hala

Alıntıları Göster
    Samsung müşteri hizmetleri ve teknik servisi ile görüştüm belki 50,60 kez hıc bir şekilde geri getirilemeyeceğini söylüyorlar. Bizim dosyalarımıza telefona format attığımızda kripto uyguluyor sistem. O kriptolojiyi aşabilirsek bu işi halletmiş oluruz. Linuxta olabileceğini söylediler bir kişinin arkadasi aşmış bunu o da şu anda bıraktı forumu maalesef. Benim 1700 den fazla resmim videolarım ve daha neler neler... Araştırmaya devam edelim. Samsung müşteri hizmetlerini sık sık arayalım lütfen bu konu hakkında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Sordum bilmiyor kardesim. Belki siteden baska biri yardimci olur. Sorunu yasayan cok insan var ama cozum malesef yok hala

Alıntıları Göster
    Samsung müşteri hizmetleri mantıklı bir açıklama yapamıyor. O dosyalar gitti diyor . Bende diyorum ki format atmasaydım cihaza 1 yıl sonra o cihaza bu sd kartı takinca acilacak miydi? Evet diyor. Peki nasil gidiyor belgeler diyorum. Blok koymuş sisteminiz diyorum. Adlar ve boyutlar herşey duruyor. Nasıl bir saçma sistem uretmisler. Belki sesimizi duyan bir arkadaş çıkar bu sitede de bizi kurtarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cllddn -- 4 Haziran 2018; 2:1:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cllddn

Samsung müşteri hizmetleri mantıklı bir açıklama yapamıyor. O dosyalar gitti diyor . Bende diyorum ki format atmasaydım cihaza 1 yıl sonra o cihaza bu sd kartı takinca acilacak miydi? Evet diyor. Peki nasil gidiyor belgeler diyorum. Blok koymuş sisteminiz diyorum. Adlar ve boyutlar herşey duruyor. Nasıl bir saçma sistem uretmisler. Belki sesimizi duyan bir arkadaş çıkar bu sitede de bizi kurtarır.

Alıntıları Göster
    Aynen bende bir kac kez aradim sordum . Kilitleyen sistemi bilen cozmenin sifresinide bilir. Sırf formatda kilitli dosyalariniz acilmaz diye uyari koyduklari icin rahatlar biz soylemistik ayagina getiriyolar. Cozum uretmek yok yardimci olmaya cabalamak yok. Lanet olsun sana samsung. Insallah yine bizim gibi sorun yasayan veya allah rizasi icin biri cozerse cozer bu isi. Benimde ölen yakinlarima ait resimlerim gitti ve baskada yedek yoktu elimde malesef. Cok onemli idi. Parayla cozecek varsa onada varım yani o derece.

• Oraya o uyarıyı yazdıkları için çok rahatlar. Yoksa kiliti koyan şifreyi açamaz mi ? Lanet olsun bin pişmanım aldigima ceo ya mesaj attım bir sürü se y söyledim. Apple bundan dolayi en çok tercih edilen firma. Bunlar gibi mi .ilgisiz alakasız umurlarında değil

• arkadaşlar merhaba aynı sorun bendede var,gelişme var mı ?
  • Malesef gelisme yok sorusturup bekliyoruz

• linux ile ilgili bir yöntem var demişsiniz denemediniz mi ? Birde yabancı siteleri de araştıralım arkadaşlar belki bir şeyler çıkar
  • Malesef henuz gelisme yok

• 1 yil gecti yine bu sorunu yasayanlar var ama sorunu cozucek kimse cikmadi. Dosyalarin sifresini kilidini hackleyerek acan birileri ucreti karsilindada acar saniyorum

• Güncel++ Bende mail attım geri dönüş bekliyorum bu sorun hala çözülmedi mi ?
  • Malesef çozulmedi hocam. Icerikleri pc ye aldim karttan hepsi orda o sekilde duruyor ama acilmiyor :(

• İçeirkten vazgeçtim ben kartı kurtaran var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentanoo

İçeirkten vazgeçtim ben kartı kurtaran var mı?
    Kartdaki dosyalari pc ye kopyalayip sd karti telden bicimlendirdik kartda zaten sorun olusmadi bizde

• quote:

Kartdaki dosyalari pc ye kopyalayip sd karti telden bicimlendirdik kartda zaten sorun olusmadi bizde

Alıntıları Göster
    Hocam bende kart korumalı diyor 64gb kart gitti kaç aydır kullanamıyorum. Hicbir şekilde biçimlenmesine izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sentanoo

Hocam bende kart korumalı diyor 64gb kart gitti kaç aydır kullanamıyorum. Hicbir şekilde biçimlenmesine izin vermiyor.

Alıntıları Göster
    Pc de de bicimlendirilmiyormu

• quote:

Pc de de bicimlendirilmiyormu

Alıntıları Göster
    evet hiçbir şekilde düzelmiyor.
  • Arkadaşlar bir de şunu deneyin dosyalarınızı bilgisayarda yedekleyip hafıza kartını biçimlendirin çinde hiç dosya kalmasın sonra tekrar şifreleyin hafıza kartını bilgisayardaki dosyaları hafıza kartına atıp hafıza kartınızın şifresini çözün yüksek ihtimal dosyalarınıza erişebileceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Roger -- 9 Mart 2019; 10:35:6 >
  • D.Roger kullanıcısına yanıt
    Hakkaten denemek lazim. Arkadaslar anlayan birileri bi denese belki olumlu olur

• Reyiz ben denedim hakikaten oluyor du ama müziklerim geri geldi fotograflar kaldı sifrelerini çözdü ama açılmadı başka yol bulmak lazım bazılarında olabiliyor deneyin.

• Aynı sorun benimde başıma geldi.
    Hard reset atmadan önceki aylarda sd kartı şifrele diye bir kısım çıkmıştı bende şifreledim ne olur ne olmaz diye.Dünde hard reset atmam gerekti attım ama nerden bilebilirdim ki böyle saçma sapan bir sistem içinde olduklarını.
    Resmen kendi telefonumda yaptığım ve şifresini bildiğim sd kartı okuyamıyor.SD kartın şifresi olmadan açılamıyor.Ne bilgisayardan bakabiliyorum ne başka yerden boş yere 128 gb sd kartım çöp oldu.Bir daha samsung gibi bir markaya bulaşırsam ne olayım.Her şeyimi mahvetti büyük zararlara soktu beni.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.