Şimdi Ara

SAMSUNG SCX 4200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın arkadaşlar elimde Samsung Scx 4200Çok fonksiyonlu lazer yazıcı mevcutur.Ancak çok geç ısınma yapıyor ve hemen soğuyor tekrar ısınma yapmak zorunda kalıyor 4-5 dakika ısınma beklemek zorunda kalıyorum sizce ne yapmalıyım?Birde bu yazıcı çıktı alırken kağıt sıkışmadığı halde tepside kağıt sıkıştı hatası veriyor yazıcının her tarafını açıyorum bakıyorum yine aynı hatayı veriyor,adam gibi çıktı alamıyorum. :( Birde toner full doluyken tam siyah çıktı vermiyor gri renk toner tasarruf modunda değil koyu tonda iken gri renk çıktı veriyor.Birde drum çok kirli kağıtta siyah koyu çizgiler halinde çıktı veriyor sizce neler yapmalaıyım?İlg ve anlayışınıza çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: goktug7991

Sayın arkadaşlar elimde Samsung Scx 4200Çok fonksiyonlu lazer yazıcı mevcutur.Ancak çok geç ısınma yapıyor ve hemen soğuyor tekrar ısınma yapmak zorunda kalıyor 4-5 dakika ısınma beklemek zorunda kalıyorum sizce ne yapmalıyım?Birde bu yazıcı çıktı alırken kağıt sıkışmadığı halde tepside kağıt sıkıştı hatası veriyor yazıcının her tarafını açıyorum bakıyorum yine aynı hatayı veriyor,adam gibi çıktı alamıyorum. :( Birde toner full doluyken tam siyah çıktı vermiyor gri renk toner tasarruf modunda değil koyu tonda iken gri renk çıktı veriyor.Birde drum çok kirli kağıtta siyah koyu çizgiler halinde çıktı veriyor sizce neler yapmalaıyım?İlg ve anlayışınıza çok teşekkür ederim.

1-sürekli kağıt sıkıştı diyorsa fırndaki kağıt sivici takılı kalıyodur
    2-ısınmada fırndaki termostatandır veya sigortasından dır deyişmesi gerekir
    3-gri renkte vi cizgiler bırakıyosa tonerin bıcağı nı temizleyin yada dramı deyiştirin birde lazer ünitesinin aynalarını silin

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: goktug7991

Sayın arkadaşlar elimde Samsung Scx 4200Çok fonksiyonlu lazer yazıcı mevcutur.Ancak çok geç ısınma yapıyor ve hemen soğuyor tekrar ısınma yapmak zorunda kalıyor 4-5 dakika ısınma beklemek zorunda kalıyorum sizce ne yapmalıyım?Birde bu yazıcı çıktı alırken kağıt sıkışmadığı halde tepside kağıt sıkıştı hatası veriyor yazıcının her tarafını açıyorum bakıyorum yine aynı hatayı veriyor,adam gibi çıktı alamıyorum. :( Birde toner full doluyken tam siyah çıktı vermiyor gri renk toner tasarruf modunda değil koyu tonda iken gri renk çıktı veriyor.Birde drum çok kirli kağıtta siyah koyu çizgiler halinde çıktı veriyor sizce neler yapmalaıyım?İlg ve anlayışınıza çok teşekkür ederim.

1-sürekli kağıt sıkıştı diyorsa fırndaki kağıt sivici takılı kalıyodur
    2-ısınmada fırndaki termostatandır veya sigortasından dır deyişmesi gerekir
    3-gri renkte vi cizgiler bırakıyosa tonerin bıcağı nı temizleyin yada dramı deyiştirin birde lazer ünitesinin aynalarını silin

sürekli kağıt sıkıştı hatasını bende alıyorum ama kağıt yok fırındaki kağıt swich nasıl temizlenebilir?Teşekkürler

• toner takılan yerinde 2 fırında da 1 sensör var toner tozunun dökülmesi sebebi ile sensör işlev görmüyor olabilir diğer sorunlar içinde ahmet1987 ye aynen katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunahan20

toner takılan yerinde 2 fırında da 1 sensör var toner tozunun dökülmesi sebebi ile sensör işlev görmüyor olabilir diğer sorunlar içinde ahmet1987 ye aynen katılıyorum

birde sunu sorayım yazıcı kağıt alma işlemini rahat bir şekilde yapıyormu ?
  • yazıcı kağıdı rahat alıyor arada çıktı alınıyor ama 10 işlemin 8 inde kağıt sıkıştı hatası var.Fırın bölümüne ulaşmak kolaymı ? kendim açıp temizleyebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun45

yazıcı kağıdı rahat alıyor arada çıktı alınıyor ama 10 işlemin 8 inde kağıt sıkıştı hatası var.Fırın bölümüne ulaşmak kolaymı ? kendim açıp temizleyebilirmiyim?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum arkadaşlar bilgisi olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suicidelane

quote:

yazıcı kağıdı rahat alıyor arada çıktı alınıyor ama 10 işlemin 8 inde kağıt sıkıştı hatası var.Fırın bölümüne ulaşmak kolaymı ? kendim açıp temizleyebilirmiyim?

ekranda çıkan yazı nedir yani Paper jam / paper jam 1 mi paper jam 2 mi ne yazıyor
  • quote:

quote:

quote:

ekranda çıkan yazı nedir yani Paper jam / paper jam 1 mi paper jam 2 mi ne yazıyor

teşekkürler sorun kağıdı alan lastikteymiş değiştirince düzeldi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler sorun kağıdı alan lastikteymiş değiştirince düzeldi.

kağıdı alan lastiğe zaten paten diyoruz o yuzden sormuştum yazıcı kağıdı rahatça sorunsuz alıyormu diye

• https://www.youtube.com/watch?v=Tq7hudB3xz4&t=1s

bu işlemi yap düzeliyor
    bendede aynı sorun vardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.