Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
21
Favori
760.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Arkadaşlar,

Tüm fonksiyonları çalışan ve kararlı çalışan bir sürüm oluşturulabildi mi?

Hayır ama şu anki sürümler yeterli seviyede bence. Az sorun kaldı, biraz daha beklersek olacak gibi, bence şu an benim konumdaki androidi kurup bir deneyin derim. Hem badaya bir şey olmuyor, ister android ister bada ile açarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Arkadaşlar,

Tüm fonksiyonları çalışan ve kararlı çalışan bir sürüm oluşturulabildi mi?

Hayır ama şu anki sürümler yeterli seviyede bence. Az sorun kaldı, biraz daha beklersek olacak gibi, bence şu an benim konumdaki androidi kurup bir deneyin derim. Hem badaya bir şey olmuyor, ister android ister bada ile açarsınız.

Yanıt için teşekkür ederim.

Biraz daha bekleyeyim en iyisi...

Android 'in özelliklerini kullanacağımdan değilde, malum hobi uyduculuk olunca, çanak anten ayarı için cepten linux'lu uydu cihazına bağlanıp ayarlamayı düşünmüştüm. Android 'li cep'ler için böyle bir imkan var.

Mevsimde kışın ortası oldu. Bu mevsimde çatıya çıkmak mümkün olmayacağı için, bahara kadar beklerim artık. Yani acelem yok.

Saygılar, sevgiler.

• Çok güzel haberler var, Tigrouzenin yeni romu çok yakında yayınlanacak. Yeni romda baya değişiklikler var ve gerçekten güzel olacak bir rom, 4.4.2 üzerine yapılmış bir rom olacak. Yayınlanınca kurup anlatım yapmaya çalışacağım

Buradan neler var neler yok bakabilirsiniz:http://www.zendrokat.com/?p=1010
  • quote:

Çok güzel haberler var, Tigrouzenin yeni romu çok yakında yayınlanacak. Yeni romda baya değişiklikler var ve gerçekten güzel olacak bir rom, 4.4.2 üzerine yapılmış bir rom olacak. Yayınlanınca kurup anlatım yapmaya çalışacağım

bende şuan zendrokat'ın sd son versiyonu var. bu yeni rom çıkınca şuanki roma yüklediğim uygulamalar falan silinmeden üstüne yüklenebilme, update gibi yükleme şansımız var mı?
    birde ekran kilidini açtığımda bazen ekran kararmış, bulanık bir şekilde açılıyor. kilit tuşuna bir daha basıp açtığımda falan düzeliyor hemen. Ama yapıyor bunu günde 3-4 kez. bu genel bir sorun mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gilth

quote:

Çok güzel haberler var, Tigrouzenin yeni romu çok yakında yayınlanacak. Yeni romda baya değişiklikler var ve gerçekten güzel olacak bir rom, 4.4.2 üzerine yapılmış bir rom olacak. Yayınlanınca kurup anlatım yapmaya çalışacağım

bende şuan zendrokat'ın sd son versiyonu var. bu yeni rom çıkınca şuanki roma yüklediğim uygulamalar falan silinmeden üstüne yüklenebilme, update gibi yükleme şansımız var mı?
    birde ekran kilidini açtığımda bazen ekran kararmış, bulanık bir şekilde açılıyor. kilit tuşuna bir daha basıp açtığımda falan düzeliyor hemen. Ama yapıyor bunu günde 3-4 kez. bu genel bir sorun mudur?

backup seçeneği var, sanırım eski bilgileri alırsınız. Ekran sorunu ise genel bir sorun Wave II lerde.

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    Çoğu şey çözülmüş zaten, yükleyince şaşırdım. Sd kartım class4 olmasına rağmen oyunlar harici gayette seri çalışıyor. Ekranı da elbet çözerler. Bakalım yeni rom bir gelsinde, backuplayıp yükleniyorsa baya güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gilth

Çoğu şey çözülmüş zaten, yükleyince şaşırdım. Sd kartım class4 olmasına rağmen oyunlar harici gayette seri çalışıyor. Ekranı da elbet çözerler. Bakalım yeni rom bir gelsinde, backuplayıp yükleniyorsa baya güzel olur.

Telefon kapansa ben de yüklemeyi düşünüyorum nand versiyonu ama telefon kapanmıyor
  • bada dan yana yüksek beklentilerim hiç olmadı. haber takip etmem gerektiğinde bunu yapabiliyor olmak benim için yeterli :) mail okuyabiliyorum face e bakabiliyorum. chat programlarinin cepte olmasına ve sürekli taciz edilmeyi sevmediğim için huzurluyum yani :) varsa bişey yaşasın sms :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucky+90

bada dan yana yüksek beklentilerim hiç olmadı. haber takip etmem gerektiğinde bunu yapabiliyor olmak benim için yeterli :) mail okuyabiliyorum face e bakabiliyorum. chat programlarinin cepte olmasına ve sürekli taciz edilmeyi sevmediğim için huzurluyum yani :) varsa bişey yaşasın sms :)

+1
  • Telefonun pilini değiştiren var mı? Piyasada orjinal pil bulunuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvardar

Telefonun pilini değiştiren var mı? Piyasada orjinal pil bulunuyor mu?

Ben değiştirmiştim yaza doğru. http://www.destekbilisim.com/yedek-parca-talebi.aspx bu adrese girip formu doldurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeerNet* -- 28 Ocak 2014; 16:47:33 >
  • vay be ne güzel android gelmiş umarım kısa sürede tüm sorunlar çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

vay be ne güzel android gelmiş umarım kısa sürede tüm sorunlar çözülür

Evet hocam, yüklemek isterseniz: https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83077720

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeerNet* -- 28 Ocak 2014; 16:53:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

vay be ne güzel android gelmiş umarım kısa sürede tüm sorunlar çözülür

Evet hocam, yüklemek isterseniz: https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83077720

sağol dostum eğer vakit bulursam yüklerim çünkü ben kullanmıyom artık telefonu ama yaparsam sana danışırım

• Arkadaşlar merhaba. Elime Samsung wave 2 s8530 telefon geçti. Yalnız telefonun çok sıkıntısı var. Yazılımını onarmam lazım ama hangi propram ile yapıldığını bulamadım. Örneğin, Sony'de yazılım onarmak için PC Companion falan var, bu telefonu ne ile onarabilirim, acil yardımlarınızı bekliyorum. Sayfa sayısı çok olduğundan okuyamadım kusura bakmayın, yazılmıştır da bu konu eminim.

• Bir arkadaşımın telefonuna kurdum az önce… cm11 (Nand versiyonu) bi fikir edinebilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

Bir arkadaşımın telefonuna kurdum az önce… cm11 (Nand versiyonu) bi fikir edinebilirsiniz..

Arkadaşım bende yüklüycemde nand versiyonu

bişeyde teredut ettim nand yüklerkende telefonda harici sd kart takılımı olucak yoksa çıkarıyımmı

acil bi bildirsen

• takılı olacak.. Zaten zImage dosyasını hafıza kartına atıp boot edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsthehallowman -- 10 Mart 2014; 14:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

takılı olacak.. Zaten zImage dosyasını hafıza kartına atıp boot edeceksin

Tamam takılı olarak yükledim. teşekurler
  • Nand versiyonu wave2 ye yükledim

ama telefonu kapat tuşundan kapanmıyor kapata basıyorum reset atıp tekrar açılıyor

bilen arkadaşlar teli androidde nasıl kapatıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.