Şimdi Ara

Samsung S7 / S7 Edge'yi 'Taksitle' alabilme yöntemleri..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar samsung s7 almaya karar verdim fakat 2.500 küsür TL yi direk nakit olarak vermek istemiyorum, bunun için en acısız yöntem hangisi bilen arkadaşlardan paylaşmasını istiyorum, telefonu internet üzerinden alacağım ve kesinlikle Turkcell,Vodafone veya TürkTelekom üzerinden almayı düşünmüyorum, bana ait yapı kredi world card ve akbank axess kredi kartları mevcut, acaba nakit avans çekmek mantıklı olabilir mi? veya yapı kredi nuvo'nun ismi bir ara bu cep telefonu alımları için geçmişti orada nasıl bir işlem uygulanıyor? veya tek çekim karttan çekildikten sonra ne gibi işlemler yapılabilir? tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

• İyi uçuşlar kardeş..
  • Yeri bura degil ama en mantiklisi kulce altin alip 4 taksit yapip tekrar satip telefonu almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 tane gittigidiyor hesabindan ilan acin farkli kategoride beyaz esya olabilir. 12 taksit oluyor. Ordan 2000 tllik bir satis acin. Forumdanda %10 indirimli hesaplardan alin ve o indirim ile kendi ilaninizi satin alin. Kartinizdan 1800/12 seklinde cekilecek. Daha sonra onay yapin 1 gun sonra ve hesabiniza gittigidiyor komisyonu kesildikten sonra 1800 tl yatsin. Bu sekilde faizsiz taksitlendirmis olursunuz. Sadece indirimli hesap ucreti olarak bi 20 25 tl vermis olursunuz. Baska mantikli yolu yok sanirim.

• "acısız" istiyorsan alma.
  • Axess paypal la alınca 3 taksit yapıyor bildiğim kadarıyla.. Gittigidiyordan alınırsa yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

1 tane gittigidiyor hesabindan ilan acin farkli kategoride beyaz esya olabilir. 12 taksit oluyor. Ordan 2000 tllik bir satis acin. Forumdanda %10 indirimli hesaplardan alin ve o indirim ile kendi ilaninizi satin alin. Kartinizdan 1800/12 seklinde cekilecek. Daha sonra onay yapin 1 gun sonra ve hesabiniza gittigidiyor komisyonu kesildikten sonra 1800 tl yatsin. Bu sekilde faizsiz taksitlendirmis olursunuz. Sadece indirimli hesap ucreti olarak bi 20 25 tl vermis olursunuz. Baska mantikli yolu yok sanirim.

Üstüne bonus bulursan +60 puanda cabası

• her ne kadar operatörlerden almak istemiyorum demişseniz de Vodafone gayet cazip Kardeşim S7 Edge aldı Cihaz tarife hariç peşin fiyatına 24 taksite geliyor yanında 200-300 lira civarında satılan VR Gözlük de hediye onun haricinde de sanırım BKM Ekpress'e de 7 taksit yaptırdığını söyleyenler vardı S7 (Edge) konusunda bahsediliyordu
  • quote:

1 tane gittigidiyor hesabindan ilan acin farkli kategoride beyaz esya olabilir. 12 taksit oluyor. Ordan 2000 tllik bir satis acin. Forumdanda %10 indirimli hesaplardan alin ve o indirim ile kendi ilaninizi satin alin. Kartinizdan 1800/12 seklinde cekilecek. Daha sonra onay yapin 1 gun sonra ve hesabiniza gittigidiyor komisyonu kesildikten sonra 1800 tl yatsin. Bu sekilde faizsiz taksitlendirmis olursunuz. Sadece indirimli hesap ucreti olarak bi 20 25 tl vermis olursunuz. Baska mantikli yolu yok sanirim.

kendi ilanını satın almak yasak değil mi
  • Teknosa ing teknokredi ile 18 ay kartsız operatörsüz s6 almıştım peşin fiyatına teknosadan yine böyle bir kampanya gelir bir iki aya diye düşünüyorum.

• quote:

Artik yapilmiyor yanlis yonlendirmeyin insanlari. Eger farkedilirseniz maliye ciddi yaptirimlarda bulunuyor.

• Neden yapilmiyor hocam. Ne gibi bir yaptirim getirildi? İkinci el urun satilmiyor mu artik gittigidiyorda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    2 ayri hesap ile islem yapiyoruz hocam. İsim soyisim bir gandiiginkini girebilirsiniz sanirim alici yada satici hesaba ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.