Şimdi Ara

Samsung S7 mi yoksa S7 Edge mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar sadece iphone kullanan biri olarak ilk defa android telefon almaya karar verdim ve açılan konulara göre genelde samsung s7 serisi daha öne çıkıyor. Yalnız merak ettiğim s7 ve s7 edge arasında neredeyse fark bulunmamasına rağmen fiyat konusunda çok değişiklik var sizce hangi telefonu almak daha mantıklı olur? Telefonu hafta başına kadar alacağım lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz :)

• Farklar

s7 3000 mah - s7 edge 3600
    s7 5.1' 577 PPI - s7 edge 5.5 534PPI
    s7 edgede kavisli ekran var.

Fiyatlar konusunda uçurum kadar fark var. Edge almaya değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense S7 nin Edge olanı daha tutuluyor yurtdısında Kavisli ekran Normal ekrana gore daha maliyeti ve Kasa iscilik daha zor/masraflı 500 tl fark Kavisli Ekran-kasa Batarya farkı icin acıkcası islemci ram aynı ise (aynı olmak zorunda) s7 alın 2600-2800 tl ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplarınız için teşekkürler.
  • batarya önemliyse edge al diğer türlü s7
  • http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMS7E3G-S
    Bence S7 Edge alın.Hepsiburada da ithalatçı garantili 2600 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ithalatçı garantililere güvenebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enige -- 27 Mayıs 2016; 0:08:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı olan S7 almak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili s7 2150tl bence s7 edge almaya değmez
  • MajesticTale kullanıcısına yanıt
    hocam link var mı? bi göz atayım, ayrıca bu ithalatçı garantililer sıkıntılı oluyormuş diye duydum var mı aslı astar?
  • enige kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMS7G-S?magaza=Genesis buyrun.

Hocam 1 yıl samsung garantisi 1 yılda ithalatçı garantili ama hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Zaten GENESİS güvenilir bir firma yorumlarada bakabilirsiniz. + kargo ücreti almıyor.
    maximum kart ile alacağım acaba ay başını beklesem mi? belki bir kampanya olur düşüncesiyle :)
    Şuan S6 Edge Plusa bakıyorum. Aslında S7 ile tek farkı suya karşı dayanıklılık ve işlemcideki küçük bir hız farkı diğerleri eşit hatta kamerada daha iyi ve daha büyük

S6 edge plus 2000tl ithalatçı garantili bence ona da bakabilirsiniz.
    inanın o kadar kafam karıştı ki anlatamam :) açıkcası telefonsuzum. bildiğiniz nokia 1100 kullanıyorum onda da şebeke sorunu var. bir kaç gün için acele de etmek istemiyorum ve telefona da ihtiyacım olduğu aşikar, benim için batarya ve kamerası önemli. oyun oynamam çok fazla uygulama da yüklemem. açıkçası şuan sizin önerilerinize göre hareket ediyorum.

S7 de kameranın gece çekimi çok iyi diyorlar S6 edge plus ın gece çekimi nasıl acaba?
    Sizinle aynı durumdayım önümde 10larca seçenek var tek tek eliyorum şuan

LG G5
    S7
    S6 EDGE PLUS
    NOTE 5

yukardaki seçenekler 2200-2000tl civarlarında ben büyük ihtimal S7 veya S6 Edge Plus alıcağım. iphone 6 2400tl zaten hiç gerek yok. Biraz daha araştırmakta fayda var.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s6-edge-plus-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMS6GR-S32 3 günlük indirim varmış 1-2 gün daha araştıracağım. Sizde önerilerinizi yazın lütfen
    Hocam ikimizinde aradığı telefonlar aynı g5 i eledim iphone alıcaksak 64 gb olanı almalıyız ama o da pahallı. Kaldık s7 - s7edge e note 5 de çok amaçlı kullanmayacağım için ben düşünmüyorum, s6 esge plus hakkında bilgim yok maalesef. Fiyat olarak şuan aklımdan geçen s6 2 gün daha araştıralım madem indirim süremiz var

Araştırdım daha önce açılan konuları ve incelemeleri S7 2150tl 6s 2550tl sonuçta 400tllik fark var ben s7 düşünüyorum şuan ama 6sde alınabilir.
    Bugüne kadar hep ios kullanan biriyim ikinci defa android kullanacam ama onu da seçme sebebim açıkaçası kamerası ve gece çekimi çok iyi olması ve iphone 6s 64 gb hiç o fiyata görmedim. 64 ggb o fiyata bulursam alternatifim olabilir @MajesticTale

Ben 16gb olanını söylemiştim fiyat farkını siz düşünün yani fiyat konusunda sıkıntınız yoksa HTC 10 düşünün derim. ben 2200ü geçemiyorum şuan ama 6s gerçekten güzel sadece kısıtlanmış olması hoşuma gidiyor. itunes'a bağlı kalmak falan...
    İphone her şeyiyle kalite benim bütçemde sizinkiyle aynı, iphone 6s in kamerası hakkında düşünceleriniz nedir? İyi mi yoksa çok iyi diyebilir miyiz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.