Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 3 inç 240x400 piksel dokunmatik ekran / WI-FI / A-GPS (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.681
Cevap
4
Favori
515.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kurdum ama izleyemiyorum. dogrumu yukledim acaba link verebilirmisin direkt? ayrica opera ile girip video izlemeye calisirken avea tvmobil i acıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pamk -- 15 Nisan 2010; 7:11:06 >
  • Enteresan. yukarda yazdigim ayarlarimla youtube aciliyor. ayrica g maps diye program buldum arayuzu cok iyi gps ozelligi var ama deneyemedim henuz. ben yanlislikla google maps sildim. netten cektigim dokunmatigi algilamiyor. birde su uygulamalarda altta cikan sayi ve yon tuslarini nasil kapatiriz.
  • @Gunayman Mobil tv ayarlarını wifi ayarlamazsanız kontör(TL) harcaması olur, çünkü videoları mobil tv video izleyicisi ile izliyoruz standart bağlantı ayarı da operatör olarak ayarlı bunu wifi yapmalısınız.
    Operadan direk youtube girmek için ip dns ayarı yapmadan, Modeminiz router ise ona open dns ayarı çekmeniz gerekiyor sonrasında zaten bu modem ile nete bağlandığı için telefonda opera ile direk izlenebiliyor, widget hala mahkeme kararı uyarısını veriyor ama opera ile girilip izlenebiliyor.
    Operayı telefonunuzdan opera sitesine girip yönergeler izleyerek kurabilirsiniz yada pc indirip telefona atıp kurabilirsiniz opera mobil free bir yazılım.

@Gray google map 3.0 ararken aynısını bende yaptım google mapi sildim, dert değil linkte (malum rapid) 2,3,2 surumu var lg için olan arayüzü firaz farklı ama özellikler aynı tam ekran dokunmatik çalışıyor. Jad dosyasından telefon adını değiştirirsen hakkında kısmında s5620 yazıcaktır.

http://rapidshare.com/files/376101157/GoogleMaps_v2.3.2.rar.html

g maps programınıda arıyorum deneyelım bakalım.

• merhaba. ben de operadan evimdeki wifi ile youtube'a girebiliyorum fakat video izlemek istediğimde "ücretli airtime bağlantısı gerektirir devam etmek istiyor musunuz ?" şeklinde bir uyarı çıkıyor. onayladığımda ise önce bağlantı kuruldu hemen sonra bağlantı başarısız diyor.

birincisi bu ücretli airtime bağlantısı nedir, faturama yansır mı ? ikincisi ise eğer biliyorsanız bağlantı başarısız hatasını nasıl düzeltebilirim ? çok teşekkürler.
  • arkadaşlar bu telefon avi videolarını açıyor mu? ayrıca wordx excel gibi ofis belgeleri için program mevcut mu?
  • avi oynatmıyor. 320*240 pixel 3gp ve mp4 oynatıyor. world exel powepoint pdf açabiliyor ek yazılıma ihtiyaç duymadan ama editleme yapamıyorsunuz yada sıfırdan world exel ppt pdf dosyası oluşturamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Screammm -- 15 Nisan 2010; 16:07:01 >
  • arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı benim de.
    telefona işcep kurmak istiyorum ama gprs bağlantısı için gereken ayarları falan bir türlü bulamadım internette.nasıl hallettiniz bunu bana da söyler misiniz? hattım vodafone

edit:bağlantı yapıyormuş ayara gerek yokmuş evet.ama işcep henüz kurulamıyor hata veriyor,cep anahtar kurabilirsem iyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazagelen -- 15 Nisan 2010; 17:19:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Screammm

avi oynatmıyor. 320*240 pixel 3gp ve mp4 oynatıyor. world exel powepoint pdf açabiliyor ek yazılıma ihtiyaç duymadan ama editleme yapamıyorsunuz yada sıfırdan world exel ppt pdf dosyası oluşturamıyorsunuz.

Kendiniz denemiş olarak yazıyorsunuz bu bilgiyi. Öyle değil mi?
  • @Falpay elbette
  • quote:

@Falpay elbette

Teşekkür ediyorum. :)
  • quote:

avi oynatmıyor. 320*240 pixel 3gp ve mp4 oynatıyor. world exel powepoint pdf açabiliyor ek yazılıma ihtiyaç duymadan ama editleme yapamıyorsunuz yada sıfırdan world exel ppt pdf dosyası oluşturamıyorsunuz.

hocam 320*240 4:3 lük bir oran. ekran çözünürlüğü öyle değil ama 400*240 böyle yapsak oynatmaz mı?
  • 400*240 yapınca oynatmıyor (desteklenmiyor uyarısı veriyor) ama 320*240 tam ekran yapıyor(sündürerek). 400*240 oynatması için convert ederken özel bir ayar filan varsa onu bilemiyorum ama o tarz bir ayar olacağını zannetmiyorum.
  • arkadaşlar şu telefonun navigasyon özelliğini kullanmak istiyorum..günlerdir arıyorum nette bi türlü bulamadım bilgisi olan bi yardımcı olsun.navigasyonu kullanabilecek miyim?
  • quote:

@Gunayman Mobil tv ayarlarını wifi ayarlamazsanız kontör(TL) harcaması olur, çünkü videoları mobil tv video izleyicisi ile izliyoruz standart bağlantı ayarı da operatör olarak ayarlı bunu wifi yapmalısınız.
    Operadan direk youtube girmek için ip dns ayarı yapmadan, Modeminiz router ise ona open dns ayarı çekmeniz gerekiyor sonrasında zaten bu modem ile nete bağlandığı için telefonda opera ile direk izlenebiliyor, widget hala mahkeme kararı uyarısını veriyor ama opera ile girilip izlenebiliyor.
    Operayı telefonunuzdan opera sitesine girip yönergeler izleyerek kurabilirsiniz yada pc indirip telefona atıp kurabilirsiniz opera mobil free bir yazılım.

@Gray google map 3.0 ararken aynısını bende yaptım google mapi sildim, dert değil linkte (malum rapid) 2,3,2 surumu var lg için olan arayüzü firaz farklı ama özellikler aynı tam ekran dokunmatik çalışıyor. Jad dosyasından telefon adını değiştirirsen hakkında kısmında s5620 yazıcaktır.

http://rapidshare.com/files/376101157/GoogleMaps_v2.3.2.rar.html

g maps programınıda arıyorum deneyelım bakalım.

kusura bakma ama bu ayarlari nasil yapicas

• GPS navigasyon kullanımı için

http://forum.donanimhaber.com/m_36011868/mpage_1/key_/tm.htm

burada tarif edilen program ile ankara da denedim çalışıyor yanlız yol tarif olayını henüz çözemedim.

Gunayman

Ayarlar/uygulama ayarları/medya oynatıcı/Vod ayarlar burdan wifi seçin
    Widget ayarları için ekran ayarlarından ulaşırsınız, uygulama ayarları içinde oyunlar ikonundan ulaşırsınız
  • quote:

Gunayman

Widget ayarları için ekran ayarlarından ulaşırsınız, uygulama ayarları içinde oyunlar ikonundan ulaşırsınız

Dediklerini yapmaya çalıştım fakat mobıl tv ye girdiğimde wifiyi seçemiyorum sadece paket veri yazıyor yoksa mobıl tv olanı silip ben kendim yeniden oluştur seçeneğine girip mobıl tv wifi ayarlarını mı seçecem ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wuzo -- 16 Nisan 2010; 10:29:38 >
  • bende bugun alıcam novabazar.com da 487 felan ama bakırköyde meydanda bir telefoncu telpa garantili 500 tlye satıyor sitele uğraşmak istemeyenler alabilir ben oradan alıcam tabi ambalajı hiç açılmamışsa.
  • mobil tv yi wifi ile kullanmak için

bu ayarı yapmanız gerek.
  • Ayarı yaptım. Gece deneyelim bakalım. Gerçi dün gece bu ayarları yapmıştım karıştırarak yine izleyemedim. Bağlanıyor diyip bağlanmıyor ama yine deneyeceğim.
  • önce metacafe ile deneyin youtube yasaklı olduğu için bazen sorun çıkarabiliyor siteyi açıp videoyu açmama gibi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.