Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 3 inç 240x400 piksel dokunmatik ekran / WI-FI / A-GPS (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.682
Cevap
4
Favori
515.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba dün monte aldım bugun face ve benzeri sitelere girdim ancak video izleyemiyorum bunun için bir ayar falan yapmam gerkiyormu ?yardımcı olursanız sevinirim.
  • geride kalan 3 sayfayı okursanız kafanızdaki ? işaretlerinin bir çoğu sönecek.
  • evet bende bugun itibariyle almış bulunuyorum. kurcalayalım bakalımm neler cıkacak
  • Bende dün itibariyle artık bir samsung monte sahibiyim.Telefona opera miniyi kurdum kendi tarayıcısına göre kat kat iyi.Fakat bende facebookdaki videoları izleyemedim.Adpbe flash playeri kurmanız gerekiyor diye bir yazı çıkıyor fakat o programda sadece windowsmobile işletim sistemli telefonlara yükleniyormuş.Başka tarayıcıyla denesek acaba izleyebilirmiyiz ki?
    Birde bu telefona uyan en iyi msn porgramı hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekurufasulye -- 19 Nisan 2010; 20:06:00 >
  • arkadaşlar benim telefonda teknolojiyle falan cok bi ilgim yok ama olsun die monte aldım yalnız daa kablosz internete baglanmaı beceremedim :) aldıım adam da bilmiodu sanırım fazladan bi ayar yapmana gerek yok dedi ama sifreigiriorm onay basarısz dio ne yapmam gerek ? hic bi ayar yapmadım hatrlatrm :)
  • o kadar kurcaladim ayar yaptim hala video izleyemiyorum :)
  • arkadaşlar ben çok kararsız kaldım özet olarak 5800 xpressmusıc mi yoksa S5620 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar ben çok kararsız kaldım özet olarak 5800 xpressmusıc mi yoksa S5620 mi?

bence ikisi arasında kalman çok çok saçma bir durum 5800 ın dengi star wifi dir S5620 deki capasitive ekran yeterlidir zaten ben tuş varmış gibi mesaj yazıyorum normalde çok mesajlaşırım 5800da kullandım tmm denilenler kadar olmasada sert basman gerekiyor bence sen kimseye sorma git electro world-saturn tarzı bir yere ikisinide iyice kurcala ama bence monte farklı bir model desen neyse....
  • Samsung çağrı merkezi, siteleri üzerinden yaptığım şikayet sonucu az önce beni aradı, ve önümüzdeki ay yetkili servislerde yaptırabileceğimiz bir yazılım update ile google map 3.0 a kavuşacağımız söyledi
    Task manager ugulamasının TR deki cihazlarda desteklenmediğini de belirttiler, ben firmware update ile bu özelliğe kavuşabilirmiyiz diye sorunca yazılımsal olarak böyle bir müdahalede bulunsanız bile donanımsal olarak desteklenmiycektir cevabını aldım. Önümüzdeki ay bir samsung yetkili servisine uğramayı unutmayın google map 3.0 için
  • arkadaşlar selam bu samsung monte hakkında soracaklarım var :

bu telefonda 3g var - görüntülü konuşmada varmı?

hareket sensörü varmı?

samsung stara göre daha yüksek özellikli samsung stara göre (-) yönü varmı?

mesaj yazarken yan çevirinde qwerty klavye oluyormu?

bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslikahraman
    arkadaşlar selam bu samsung monte hakkında soracaklarım var :

bu telefonda 3g var - görüntülü konuşmada varmı?

hareket sensörü varmı?

samsung stara göre daha yüksek özellikli samsung stara göre (-) yönü varmı?

mesaj yazarken yan çevirinde qwerty klavye oluyormu?

bilgi verirseniz sevinirim.

goruntulu konusma var. Q klavye yok. hareket duyarliligi var. ornek resim acikken teli yan tutunca foto yatay oluyor.
  • Yeni keşfettim, video izlerken videoyu durdurduğunuzda foto çekim tuşuna basarsanız snapshot alıyor videodan güzel bir özellik bence
  • Sık sık sim hatası almaya basladım ve bataryayi cikarip takmadan duzelmiyor. Bu sorundan yasayan var mi?
  • Ben karşılaşmadım.
  • bu telefonun şu an piyasa fiyatı nerelerde ?
  • 490-549tl aralığı
  • elden alacaksan bakırköy meydandan aşşağı doğru in müzik aleti ve cep telefonu satan bir yer var 2 yıl telpa garantili 500 tlye satıyor hiperucuz com teknolojix ve novabazarda da en uygun site fiyatları mevcut teknolojix ve hiperucuz sönmez holdinge aittir novabazarında yukarı dudulluda büyük plazaları mevcuttur yerleri belli hepsinin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunayMan

Sık sık sim hatası almaya basladım ve bataryayi cikarip takmadan duzelmiyor. Bu sorundan yasayan var mi?

telefonunuzda bir hata vardır bence servise veriniz...
  • ya radyoyu açtım..sonra kapatamadım ..ekranda duruyo hala ..ana ekrandan nası kapatıyoruz.bide açtığım her şey ekrandamı kalcak böyle nası iş bu?

bide sunu söyleyeyim; N81,N96,5800,N97 kullanmış biri olarak gayet başarılı..seside iyi....artık pahalı telefon almıycam hacı...yeter...500 tl ..çiçek gibi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neophron -- 22 Nisan 2010; 19:20:17 >
  • 2 Nisan 2010; 12:08:56
    quote:

Bu ürünü bugün Vatanbilgisayardaki %20 indirim kampanyasıyla aldım. Herşey iyi hoş da bir türlü GPSi kullanmadım. Maps'i açıyorum yükleniyor diyor kalıyor öyle. Bu üründe GPSi nasıl kullanıyoruz, ne yapmak gerekiyor?

arkadaşım vatanbilgisayardaki bu kampanya birgünlük müydü acaba bi bilgin var mı?

4 Nisan 2010; 12:26:48
    quote:

rezilllll..... mb bellek diyor yaa. bide 3.2 kamera dalga geçiyorlar herhalde.

4 Nisan 2010; 17:46:48
    quote:

arkadaşlar iyi günler telefon çok şık dizayn çok hoşuma gitti ama şu gps özelliğini internete girmeden kullanabiliyormuyuz? yani yön bulmak için ekstra para vermek istemiyorum bilen varsa lütfen paylaşsın...

5 Nisan 2010; 13:13:48
    quote:

arkadaşlar selam. ben de yeni monte aldım. ilk izlenimlerime göre telefon beklentilerimi gayet iyi karşılıyor. yalnız bir sorun yaşıyorum, çektiğim fotoğrafları telefon hafızasından pc'ye aktarmak istediğimde ya da pc'de görüntülemek istediğimde bilgisayarda "tanınmayan dosya formatı" diye bir uyarı çıkıyor ve telefon kendi kendine kapanıp açılıyor. fakat fotoğrafları telefon hafızasından hafıza kartına aktardıktan sonra pc'ye bağladığımda bu sorun olmuyor. sizce neden olabilir ? çözümü bilen biri yardımcı olabilirse çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

11 Nisan 2010; 2:06:11
    quote:

Arkadaşlar bugün monte aldım ama telefonun ekranında E işareti var. Bu edge demekmiş kapatamıyorum bu faturama yansır mı ?

14 Nisan 2010; 18:34:16
    quote:

Herkese merhaba. Cep telefonu alıcam ama hangisini alacağım konusunda karar vermedim:( Sizce Samsung S5620 mi yoksa Samsung B5310 mu? yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler:)

19 Nisan 2010; 18:13:59
    quote:

merhaba dün monte aldım bugun face ve benzeri sitelere girdim ancak video izleyemiyorum bunun için bir ayar falan yapmam gerkiyormu ?yardımcı olursanız sevinirim.

20 Nisan 2010; 18:55:45
    quote:

arkadaşlar ben çok kararsız kaldım özet olarak 5800 xpressmusıc mi yoksa S5620 mi?

Allah'ım sana geliyorum uçmussun sen Misafir

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.