Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.300
Cevap
3
Favori
280.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Son 1 haftadır wifi ile internete bağlanamıyorum.
    Siteye girmeye çalıştığım zaman yukardaki yüklenme kutusunda hiç ilerleme olmadan "hizmete erişilemiyor" yazıyor.
    Bunun çözümü nedir bir yardım ederseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Son 1 haftadır wifi ile internete bağlanamıyorum.
    Siteye girmeye çalıştığım zaman yukardaki yüklenme kutusunda hiç ilerleme olmadan "hizmete erişilemiyor" yazıyor.

Anlaşılan uzun zamandır telefonu kapatmamışsınız. Telefonu kapatıp açın. Benim de oluyordu bazen ben böyle yaptım ve düzeldi. Bir de bazen siteye girmek için yenile yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Son 1 haftadır wifi ile internete bağlanamıyorum.

Anlaşılan uzun zamandır telefonu kapatmamışsınız. Telefonu kapatıp açın. Benim de oluyordu bazen ben böyle yaptım ve düzeldi. Bir de bazen siteye girmek için yenile yapmak gerekiyor.

Yok canım çok defa kapatmışımdır telefonu. Yenile de yapıyorum ama değişmiyor.
    Ayarlarda bir oynama yapıldı desem oralara hiç dokunmuyorum zaten.
    Belki yarın fotoğraf da koyarım daha iyi anlaşılması için.

• arkadaşlar facebookta paylaşılan herhangi bir video'nun ismine tıkladığımda video'yu direkt indiriyor telefona ama desteklenmeyen ortam biçimi diyor video'yu açmak istediğimde. video'larda mp4 olarak iniyor telefona bunları oynatabilmemiz için hangi programdan yararlanabiliriz var mı bilgisi olan ? Birde Youtube Videolarını Çok Geç Açıyor Yani 7 veya 10 sn.ye gösteriyor ve cok bekletiyor???
  • ArGo

Facebook'taki videoları açmıyor telefon maalesef.
    Açmak için de bir program yok henüz.
    Youtube videoları herkeste aynı hızda açılıyor.
    Gerçi 10 saniye sürmüyor ama yine birkaç saniye geçtikten sonra açıyor.
    Wifi hızıyla da alakalı olabilir.

Yukarda bahsettiğim wifi ile nete bağlanamama sorunu anlamadığım şekilde halloldu.
    Bataryayı çıkarmıştım, çıkarmışken bir de hafıza kartını çıkarayım dedim, hava alsın diye.
    Sonra telefonu açtığımda deniyim bakalım dedim ve oldu.
  • TELEFONU ALMAK İSTEYENLER İMZAMA BAKABİLİRLER 2.EL SATIYORUM
  • wigdet güncellemesi yapan varmı güncelleme yapınca yeni programlarmı iniyor ne oluyor.... bide facebook sohbet programı kullanan varmı acil facebook sohbet java lazım kullanan bilenen link atarmı..........................................

kayseriden benden başka samsung s5233w kullanan varmı????????????????????
  • dünden beri reset atmaya basladı arama yaparken ve bekleme modudna kapanıyor garanti dışı telefonum ne yapmam lazm? birileri yeni sim kart al demişler nette. bilgisi olan ?
  • Bu telefonu baya kullandım , çoktandır anneme verdim o kullanıyordu.. bugün kurcalamak için aldım , müzik bul diye bi kısım var ilk kez gördüm ... bu nedir falan derken bilgisayardan en antika en gıcık şarkıları dinlettim hiç ummuyordum ama harbi buldu . ne bilyim baya hoşuma gitti. telefpn eski ama hala koç gibi
  • s5233w nun en son firmware i nedir acaba???
  • Arkadaşlar yeni aldım ucuz olduğu için İyi ile çok iyi arasında bi telefon hoşuma gitti yalnız telefonumda S5233WJVKE1 sürümü var bunun yenisi ya da daha iyi bir firmware var mı ?
    Nokia'dan sonra biraz yavaş geldi bu telefon yazılımla ilgili olabilir diye düşünüyorum.
    S5233WJVKE1'den daha hızlı yani daha kullanışlı yeni veya eski hangi yazılım var ?

Birde T9 kullanırken akıllı metin seçimi çıkıyor oda yazmayı oldukça yavaşlatıyor patch vs. türü eklentilerle kapatamıyormuyuz onu ?

Sony Ericssona çok yazılım attım bunda atarken problem yaşayacağımı zannetmiyorum.

Sağlıcakla...
  • Arkadaşlar telefondan twitter'a nasıl girebiliriz?program vs. var mı tarayıcıdan girince hata veriyor.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben telefonun sadece alosunu kullananlardanım. Bir de evdeyken evdeki nete girebilmesi için wifi olsa yeterli diye S5233W almayı düşünüyorum, şu sıralar nakitte ist bilişimde 303 tl..

İlk kez dokunmatik tel alacağım, hızı iyi midir, bu güne kadar hep sony ericsson kullandım, hızı gayet iyiydi elim hızlıya alıştı, bu telefon yavaş kalırsa çıldırtır beni, hızı konusunda ne dersiniz? Bir de bu fiyata bundan başka ne tavsiye edersiniz?
  • Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.. Sanırım kimse bilmiyor herkes soruyor..

Avrupa Bilişimden 330 TL ye aldım telefonu.. Bakalım telefondan memnun kalacak mıyız..
  • konu canlı değil ama bir şey sorayım.. belki bilen çıkar..

telefona kısa mesaj geldiğinde okumak için üstüne tıklayıp açtığımda beyaz bir ekranda Gönderiliyor yazıyor ve kum saati animasyonu çıkıyor.. bir iki saniye sonra kayboluyor.. bu da beni gıcık ediyor bu nedir neden çıkıyor her mesaj geldiğinde? Nasıl yok ederim bunu?
  • Fiyatına göre ideal bir telefondur ama bu telefondan çok şey beklerseniz biraz hata yapmış olursunuz . Dokunmatiği vasat , kamerası çok kötü denebilecek bir telefon (flashsız olduğu için geceleri çekim yapılamıyor.)İşletim sistemcisi Samsung olduğu için telefona uygun çok şey bulunabilir ancak şahsen bunu alacağım paranın üstüne 140 - 150 TL daha koyar Samsung Galaxy Gio alırım . Hem android hem de sayılamayacak kadar çok özelliği var.
  • 2010 başından beri bu telefonu kullanıyorum. bin kere şarj edilmiştir. batarya performansı hala daha çok güzel. kaç kere yere çakıldığını hatırlamıyorum. hala telefonda en ufak bir bozulma yok. arada duvarlar olsa bile wireless çekimi çok güzel. hem wireless ile hem de edge ile youtube dan takılmadan video izleyebiliyorum. dokunmatiği bu paraya bu kadar ancak çin malı dokunmatikler gibi de değil. (hoş iphone hassasiyetini kimse beklememeli) mp3 kulaklığı ile ve hoparlöre vererekten keyifle müzik dinleyebilirsiniz. mesajları yatay klavye ile hızlıca yazabilirsiniz. 3.2 megapiksel kamerası ile foto çekip bilgisayara attım. gayet net fotoğraflar. makine ile çekilmiş gibi... (hard diskimin yanımda olduğu bir zaman belki buraya örnek olsun diye ekleyebilirim) hasılı benden aldığı parayı fazlası ile hak etti. i phone ya da htc one alana kadar kullanmaya da devam edeceğim.
  • Şuanki dönemde böyle bir telefon düşünürsanız sakın düşünmeyin :D Zte945 alın Galaxy Y alın uğraşmayın java tabanlı telefonlarla dokunmatik değil basmatik 200mhz işlemci var hergün daha çok yavaşlıyor bu fiyata android telefonlar var onlardan alın.
  • foursquare'i kullanamıyorum onu da kullanabilsem değiştirmeyeceğim telefonu
  • Zamaninda baya kullandim bu telefonu ama zamanla gitgide yavaşladı en sonunda da değiştirdim.Bizim mileti dokunmatik ile tanıştıran en kral telefondur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.