DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Samsung S5233 Star Wifi Gelen Arama ve Mesaj Engelleme
4
Cevap
0
Favori
36.733
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Samsung S5233 Star Wifi Gelen Arama ve Mesaj Engelleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1 Mesaj
      01 Eylül 2010 02:58:56
      Merhaba arkadaşlar.Ben Samsung S5233 Star Wifi telefonumdan 1 kişinin bana ne mesaj atmasını nede beni aramasını istiyorum.Beni aramasını ve mesaj atmasını nasıl engelleyebilirim ?Yardımcı olursanız sevinirim .. Şimdiden çok teşekkürler..

• Er
      4 Mesaj
      02 Eylül 2010 00:44:43
      engellemeyi bilmiyorum ancak arayan bir kişinin otomatik meşgule aldırabilirsin. Ekranda cevapsız arama olarak gözükür. Karşı taraf aradığı anda sanki no ya basmışın gibi...
      Nasıl yapılıyor dersen anlatıyım
      Ayarlar >> Uygulama Ayarları >> Arama >> Tüm Aramalar >> Otomatik reddet

umarım işini görür. Direk engellemeyi görürsen bende öğrenmek isterim ;)

• Er
      1 Mesaj
      13 Haziran 2011 15:20:23
      arkadaşlar star2 kullanıyorum ve buldum engellemeyi.sırf yardımcı olmak için hemen üye oldum :)
      engellemek istediğiniz numarayı ekrana yazın arama tuşuna basın daha calmadan kapatın.kayıtlara girip onu numaranın üstünde seceneklere gelin.temizle-kişi ayrıntılarını görüntüle-kişiyi engelle-arama ekranına kopyala çıkıyor star2de.kişiyi engelle dediğiniz zaman ekrana arama ve mesaj diye iki secenek çıkıyor:)umarım yardımcı olur

• Çavuş
      47 Mesaj
      30 Kasım 2011 00:33:29
      Sırf sana teşekkür edebilmek için üye oldum çok çok saol başımı beladan kurtardın :D eyw hocam :D

• Teğmen
      151 Mesaj
      22 Mart 2012 23:08:07
      quote:

Orijinalden alıntı: xxshe

arkadaşlar star2 kullanıyorum ve buldum engellemeyi.sırf yardımcı olmak için hemen üye oldum :)
      engellemek istediğiniz numarayı ekrana yazın arama tuşuna basın daha calmadan kapatın.kayıtlara girip onu numaranın üstünde seceneklere gelin.temizle-kişi ayrıntılarını görüntüle-kişiyi engelle-arama ekranına kopyala çıkıyor star2de.kişiyi engelle dediğiniz zaman ekrana arama ve mesaj diye iki secenek çıkıyor:)umarım yardımcı olur

bu bende işe yaramadı başka bir önerisi olan var mı?

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.