Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
169.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Video çekerken flaşın ışığı nasıl açılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: theimam35

Arkadaşlar Video çekerken flaşın ışığı nasıl açılıyor

Maalesef videoda flaşlı çekim yok.... :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapadoky_ali -- 5 Ekim 2007; 8:31:27 >
  • Maalesef videoda flaşlı çekim yok.... :(

Teşekkürler Ali kardeş
  •  Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar
  •  Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar
  • merhaba.....
    samsung s500 alalı birbuçuk sene oldu ama güzel fotograflar çekemiyorum bulanık çıkıyor ayarlarını tam yapamadım.Sizlerden öğrenmek istediğim genel olarak hangi modda çekim yapmalıyım ve ayarlarının nasıl olması gerekir.bilgilendiriseniz memnun olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: çatapat

merhaba.....
    samsung s500 alalı birbuçuk sene oldu ama güzel fotograflar çekemiyorum bulanık çıkıyor ayarlarını tam yapamadım.Sizlerden öğrenmek istediğim genel olarak hangi modda çekim yapmalıyım ve ayarlarının nasıl olması gerekir.bilgilendiriseniz memnun olurum

değerli kardeşim,eğer sıkılmaz sabredersen bu başlığı ilk sayfasından itibaren dikkatle okursan,S500 kullanma konusunda oldukça faydalı bilgiler olduğunu göreceksin.saygılar
  • Arkadaşlar ben fotograf makinesini alalı 2 seneye yaklastı gayet memnunm ama su iso f: degerlerini biras daha kurcalarsam daha ii fotolar çekebileceğimi söylüyor içimden bi his bu ayarlar manuel moddayken nasıl yaplıo ve güsel bi çekim için değerler nelerdir ??? yardımlarnızı bekliyorum şimdiden saolun
  • beyler bu kamera ile hangi sarj edilebilir pili kullanıyorsunuz?

benim sarj aletimin üzerinde ni-cd yazıyor ben buna ni-mh takabilir miyim?

ni-cd olan pil 800mAh bu kamera ile ne kadar süre kullanırım?
  • 2006 aralığında aldığım s 500 ün garantisi bittikten bir hafta sonra arızalandı.Ekran Karanlık görünüyor ve çekilen resim ya siyah yada beyaz görünüyor.

Servise götürdüm adını hatırlayamadığım bir parçanın değişmesi gerektiğini ve en az 70-80 ytl civarında bir ücret ödemem gerekeceğini söylediler.

Bi düşündüm denk makinelerin fiyatının nerdeyse yarısı.Tamir ettirmekten vazgeçtim.Şimdi Benzer özelliklerde yeni Cihazlara bakıyorum.
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce Teknosadan aldığım s500'ü geçenlerde komşumuzun küçük kızı "5 dk" lığına istedi. 5 dakika sonra getireceğini söyledi. İçimde herhangi bir kuşku yoktu. Kıramayıp verdim. Vermeden önce bir kaç fotoyu sildim ve yanında örnek olarak 1-2 tane fotoğraf çektim. Yani verdiğimde kameramda herhangi bir sorun yoktu. Söylediği gibi 5 dk sonra getirdi.

O an işim olduğu için kamerayı açıp çalışıp çalışmadığını test etmedim. Ve zaten dediğim gibi kafamda herhangi bir soru işaretide yoktu.

Yaklaşık 2 saat sonra kamarayı açmaya çalıştığımda kameranın açılmadığını farkettim. Normalde güç düğmesine basıldığında kameranın o an bataryası zayıf olsa bile turuncu ışık bir kaç kez yanıp sönerdi. Bu olmadı. Herneyse ben şarzı bitmiştir diye düşündüm ve pilleri şarza koydum. Ertesi gün pilleri takıp tekrar denedim ve yine açılmadı.

Şimdi soruma geçiyorum. Kameramın problemi ne olabilir ? Benim 2 yılda bozamadığım makinayı komşum sadece 5 dakikada nasıl bozmuş olabilir ? Ve garantisi dolan bu kamerayı ben hangi serviste "ücretli olarak" tamir ettirebilirim ? [/b

Teknosa bayisine götürdüğümde benden fatura istediler. Ben faturanın kaybolduğunu ücretli olarak bakım yapıp yapamıycaklarını sordum. Bunun mümkün olmadığını faturanın mutlak suretle gerektiğini söyledi.. :(

• Arkadaslar benimde s500 um arızalandı.. cektigim resimlerde yukarıdan asagıya sarı cızgiler cıkıyor ve resmin canını okuyor ne yaptıysam cozemedim.. sizce sorun nedir?? ne yapabiliriz..??
  • quote:

Orjinalden alıntı: kotukedi

Arkadaslar benimde s500 um arızalandı.. cektigim resimlerde yukarıdan asagıya sarı cızgiler cıkıyor ve resmin canını okuyor ne yaptıysam cozemedim.. sizce sorun nedir?? ne yapabiliriz..??

Merhaba, arkadaşın sorununu aynen bende yaşıyorum.Durduk yere başladı bu. Resimleri çekerken bozuyor görüntüyü,arkadaşın dedigi gibi çizgiler oluşuyor resimde.Hiçbir ayarı değişmedi,Auto da çekiyorduk hep resimleri.Ama video çekmede bir sorun yok.gayet güzel çekiyo video'yu.

Bana yardımcı olurmusunuz rica etsem.Ne yapmam gerek..

Örnek resimler:

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

• Arkadaşlar yokmu yardımcı olacak
  • evet arkadaşlar,,, benimde samsung S500 dijital kameram var 2 seneyi geçti alalı ,,istanbul bahçelievler teknosadan almıştım ,,2 ay öncesine kadar sorunsuz çalıştı,, bu aralar ilk açılşta bazen ,açıldığında çekim esnasında kendiliğinden kapanıyor ,mercek dışarda kalıyor,zarzor power tuşuna basılı tutup açıyorum,,bazen bikaç foto çekiyor,diğerrini çekerken kapanıyor,, ne olmuş olabilir makineye??? fikri ,görüşü ve bilgisi olan arkadaşlaradan yardım bekliyorum ,,tamiri mümkünmü? pahalımı?? nerde yaptırabilirim bu samsungun heryerde de servisi yok zannnedersm,,adana ,mersin,diyarbakır bölgesinde varmı tamir edn yerler teşekkürler......
  • bende 2 seneden fazladır kullanıyorum herhangi ciddi bi sorunla karşılaşmadım şu ana kadar ama söylediğine benzer bi sorun bi tanıdıkta da olmuştu ama garanti kapsamında olduğu için yapmışlardı optiği mi ne değişmişti,samsungun servisi heryerde yok sanırım diosun ama ben uşakta oturuyorum burda bile varsa heryerde vardır bence :D optiğin değişmesi gerekebilir ama ne kadar tutar hiç bi fikrim yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuper_64

bende 2 seneden fazladır kullanıyorum herhangi ciddi bi sorunla karşılaşmadım şu ana kadar ama söylediğine benzer bi sorun bi tanıdıkta da olmuştu ama garanti kapsamında olduğu için yapmışlardı optiği mi ne değişmişti,samsungun servisi heryerde yok sanırım diosun ama ben uşakta oturuyorum burda bile varsa heryerde vardır bence :D optiğin değişmesi gerekebilir ama ne kadar tutar hiç bi fikrim yok

tuper 64 cevap için teşekkürederim.. çekim esnasında kapanıyor ekran kararıyor mercek dışarda kalıyor zar zor power tuşuna bikaç kez basarak zar zor mercek kapanıyor, aklıma pillerin tam temas etmemesi ,bir yerlerde temassızlık var giibime geliyor amaaa ne yapabilirim BİLEMİYORUM ...
  • yoksa virüs mü girdi çünkü benim de böyle bi sorunum olmuş ve servise vermiştim denklanşöre basınca bi anda ekran kapanıyordu mercek dışarda kalıyordu pilleri çıkar tak çıkar tak derken düzeliyordu adamlar baktı makinaya 1-2 gün dediler bunun bişeyi yok hafıza kartına virüs girmiş ve o an farketmiştimki hafıza kartsız çalıştırınca makinada hiçbi sorun yok,sen de bi dene o şekilde olmazsa hafıza kartına bi format at
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuper_64

yoksa virüs mü girdi çünkü benim de böyle bi sorunum olmuş ve servise vermiştim denklanşöre basınca bi anda ekran kapanıyordu mercek dışarda kalıyordu pilleri çıkar tak çıkar tak derken düzeliyordu adamlar baktı makinaya 1-2 gün dediler bunun bişeyi yok hafıza kartına virüs girmiş ve o an farketmiştimki hafıza kartsız çalıştırınca makinada hiçbi sorun yok,sen de bi dene o şekilde olmazsa hafıza kartına bi format at

tuper64 teşekkürederim hiç aklıma gelmemişti virüs olayı, dediğin gibi yaptım antivirüs le tarartırdım kartı formatladım ,kartsız kapanmadan çekim yaptı,, kartı taktım çekime devam,,arasıra ekran gene karardı ama öncekinden daha iyi durumda makine.....
  • hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah sorun çıkarmaz bi daha şahsen benimkinde bi daha sorun olmamıştı,eğer pillerin eskidiyse o da sorun olabilir çünkü ben 2 sene fln kullanmıştım sonra takıyordum makinaya açılıyordu anında ekran gidiyordu falan
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.