Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
169.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosanın bi b.k tan anlayacağını sanmam. bence forumlarda daha net bulursun cevabı.
  • Ben aldım bu d53 denen makineden. manual ayar mevcut. video sırasında zoom yapınca ses kesilme olayı bunda da var. 640*480 30 fpsde 14 dakika kaydedebiliyor. s500 kullanmışlığım olmadığı için net konuşamıycam ama d53 ile s500 menu butonu dışında aynı cihazlar gibi. Ben memnunum, tavsiye ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: muzy16

Samsung s500 fiyatına göre sunduğu performansla birçok kişinin kullandığı ve önerdiği bir makina. Ama bu aralar piyasada pek bulunmuyor. Onun yerine başka bir ürün girdi sanırım stoklara...Nedir bu d53? Samsung'un sistesinde bile adı geçmiyor.

Kameranın fotoğraflarından gördüğüm kadarı ile menu tuşu eklenmiş. Ama diğer özellikleri s500 ile aynı mı?Manual ayar seçeneği var mı? Malzeme kalitesi s500 ile aynı mı? Video kaydı sırasında zoom yaparken ses kesiliyor mu? Piller çabuk bitiyor mu?

Bu makinayı bilen kullanan var mı? s500 yerine bu makinayı önerir misiniz?

• Arkadaşlar s500 için GP marka 2700 mah şarjli pil aldım, ayarlardan da pil seçeneğini değiştirdim. GP pilleri 24 saat şarjda tuttum ve taktım, birkaç foto ve videodan sonra, 2 çizgi varken birden pil zayıf dedi ve kapandı. Pilleri çıkarıp taktım ve tekrar açtım gene 2 çizgi vardı.
    Öğrenmek istediğim, pil gerçekten zayıf mı yoksa 24 saat yeterli bir şarj süresi değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 26 Mart 2007; 19:51:47 >
  • kardes aynı sorun bendede avrdı suan gıttı sanırım pıller ılk kullanıldıgı ıcın ısınması lazım sen bı kac kere daha soyle 12 saat felan sarj et emınım duzelcek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

Arkadaşlar s500 için GP marka 2700 mah şarjli pil aldım, ayarlardan da pil seçeneğini değiştirdim. GP pilleri 24 saat şarjda tuttum ve taktım, birkaç foto ve videodan sonra, 2 çizgi varken birden pil zayıf dedi ve kapandı. Pilleri çıkarıp taktım ve tekrar açtım gene 2 çizgi vardı.
    Öğrenmek istediğim, pil gerçekten zayıf mı yoksa 24 saat yeterli bir şarj süresi değil mi ?

Arkadaşım burada pilinden önce şarj makinan önemli output değerini buraya yazarsan daha iyi olur.
    Ben 2700mahlık pillerimi 2 kez şarj ediyorum anca tam doluyorlar(şarj aletinin ışığı sönünce elektrikten çek sonra tekrar tak)
    2700lül pillerimle 200ün üstünde flaşsız foto çekiyorum(kapat aç'ı sık yaparak)

• Kardeş hiç uğraşma ,faturan ve garanti belgen ile birlikte git teknosaya,bi netice alamazsan valiliklerde tüketici sorunları birimi var.Mutlaka bi netice alırsın,en kötüsü paranı geri alırsın..Karamsarlık oluşturan mesajları dikkate alma.Hak aramayı bilmeyen bir toplum olarak beceriksizliklerimizi hep başkasına yüklüyoruz maalesef.Farklı bir cihazla ilgii benim de bi sorunum oldu.Cep telefonu meselesiydi.Parasını haftaya alacam nasipse...sıkma canını kul yapısı bu,doğaldır...
    quote:

Orjinalden alıntı: bul_kop

Arkadaşlar benim makine kafayı yedi galiba. Makineyi açınca tüm çekim modları kendiliğinden değişip duruyor. makine stabil duruma gelmediği için çekim de yapamıyorum. proğramı mı bozuldu acaba?

Bu durumu düzeltmek için benim yapabileceğim birşey var mı? (resetleme veya format atma gibi bir özelliği var mı?) yoksa teknosa'ya geri mi götüreyim. yaklaşık 10 aylık makine. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapadoky_ali -- 29 Mart 2007; 16:22:06 >

• çekimler iyi arkadaşlar ben bu aralar hiç çekim yapamıyorum yaza topiği coşturucam ama bu mevsimlerde canım hiç çekmek istemiyor zaten okuldan pek fırsatta kalmıyorya
  •  Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 1 Nisan 2007; 15:18:40 >

• dostum tsk,şu imzanı fotoshop ile mi atıyorsun fotoya yoksa başka bir yöntemle mi kısaca bi bilgi verebilir misin

Orjinalden alıntı: tsk

up up up
    Bayadır bakamıyordum buraya,fotokritiğe koyduğum foto ile devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapadoky_ali -- 2 Nisan 2007; 10:29:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonix!
    lenn ayni makinadan sendedemi var
    coocuum

benimkisi bozuldu ben hic memnun dilim almayin sakin
  • bu fotolar da s500 ile çekildi. (arkadaşımın makinası) Hiç bir ayar kullanmadım. sadece basçek yaptım. eğer fotoğraf tekniği hatalarım varsa mazur görün.

• arkadaşlar kamerada çektğim avi formatlı videoları mpg formatına nasıl gönüştürebilirim hangi programı kullanmalıyım..
  • thereasun arkadaşım ürün çok güzel aslında senin memnun olmamanın nedeni sanırım senin makinanda sorun var. nekadar oldu alalı?

quote:

Orjinalden alıntı: thereasun

quote:

Orjinalden alıntı: sonix!
    lenn ayni makinadan sendedemi var
    coocuum

benimkisi bozuldu ben hic memnun dilim almayin sakin
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaman156

arkadaşlar kamerada çektğim avi formatlı videoları mpg formatına nasıl gönüştürebilirim hangi programı kullanmalıyım..

Boilsoft aviconverter ile çok kolay yapabilirsin
  • tşk arkadaşım

quote:

Orjinalden alıntı: beyhan44

quote:

Orjinalden alıntı: yaman156

arkadaşlar kamerada çektğim avi formatlı videoları mpg formatına nasıl gönüştürebilirim hangi programı kullanmalıyım..

Boilsoft aviconverter ile çok kolay yapabilirsin
  • arkadaşlar lütfe yardım s500 fotoğraf makineme bilgisayardan fotoattım daha kabloyu çıkartıp açtım ekrana görüntü düşmedi üstteki ışıkta olduğu kaldı sönmesi gerekirken sönmedi sorun ne olabilir ve açılmıyor
  • Samsung s500'ü 1senedir kullanıyorum oldukça memnunum.Yanlız 2 sorum olacak:
    1-2500 mahlık varta pil ve şarj aletim var ancak bu piller 12 saaatten önce şarj olmuyor.bzı şarj aletlerinin üzerinde 15dk da şarj vb gibi şeyler yazıyor.Benimki niye 12 saat sürüyor?
    2-Samsung s500 için bir firmware güncellemesi falan varmı?

(ben bir senedir gündemden biraz uzak kaldımda bilirsiniz işte ""ÖSS Dalgası"")

•  Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

• selam dostlar: Herkes fiyat ve resimlerden bahsetmiş fakat ben çekim için çok fazla tavsiye göremedim, örneğin gece karanlık yakın çekimleri nasıl yapalım, gündüzü nasıl, manuel ayarların hangi koşullarda nerelerini değiştirelim, anlayan arkadaşlar bilgi verebilirlerse çok sevinirim. Teşekkürler.
  • Selam..Belki daha önce tartışıldı, belki cevabı çok basit, ama gerek benim ve gerekse tavsiyemle hareket edip S500 alan yakın bir arkadaşımın uzun bir süredir canımızı sıkmakta olan şöyle bir problemimiz var, yardımcı olunursa çok seviniriz :

Makinelerimizin çektiği fotolarda hakim olan bariz bir mavilik var (söylemek gerekir mi bilmiyorum, ama hep AUTOda çekim yapıyoruz)..tüm fotoların üzerine sanki çok uçuk bir mavi renk kaplıyor, sanki masmavi bir dünyada çekiliyormuş hissi uyandırıyo..bu da haliyle hem fotoları bulanıklaştırıyor hem de kalite hissini sıfırlıyor..

bizde mi bir hata var, yoksa makinede mi? yardımcı olabilirseniz çok sevineceğiz..

şimdiden teşekkürler..

selamlar..
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.