Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
169.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla kardeş yeniyim bu arada artık bi s500 sahibi değilim o süreyi nasıl uzun tutacağız bide s800 almayı düşünüyorum 450-500ytl arasında yoksa başka bi makinemi alıyım
  • banner dostum bişey soylicem acaba su ırkcılara bişey dermisin
    mrkutlu bana göreleliyim diye saldırıyor
    artı ben giresun merkezkliyim

bilgidsayar aşıgıyım kimse kaldıramaz burdan...

• quote:

Orjinalden alıntı: amator_foto_7

banner dostum bişey soylicem acaba su ırkcılara bişey dermisin
    mrkutlu bana göreleliyim diye saldırıyor
    artı ben giresun merkezkliyim

bilgidsayar aşıgıyım kimse kaldıramaz burdan...

Tamam tamam kalkma bilgisayarın başından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKutlu -- 8 Ocak 2007; 20:07:04 >

• bende çok pahalı makınelerden sonra bu makınede karar kıldım gıbı.Burdakı yorumlar ve satıcının soledıklerı benı bu makıneye ıttı açıkcası.Umarım hayal kırıklığı yaşamam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cankart

walla kardeş yeniyim bu arada artık bi s500 sahibi değilim o süreyi nasıl uzun tutacağız bide s800 almayı düşünüyorum 450-500ytl arasında yoksa başka bi makinemi alıyım

Pozlandırma süresini makine kendisi uzun tutmuş yani...

O perde açılıp kapanıyo ya, uzun süre açık kalmış sen de heraket ettirince bulanık çıkmış.

Pozlandırma süresini arttırsan az ışık girer ve fotoğrafın karanlık çıkar. Hele gece hiç bişey görünmez.

Onun için gece çekimlerinde mekineyi titrettirmemeye özen göster
  • quote:

Orjinalden alıntı: amator_foto_7

mrkutlu dostum bana bulasma senle ugrasamam

ya ne septimistler var birde bana cahil deme senden daha bilgili hayat gorusu ve felsefesi olan bir beyfendi centilmen olduguma eminim

kendi denklerine agalık yap

foruma girer girmez bana saldırıyorsun artık yeter seni şikayet etmeliyim

"Bana bilgi ver" bu mudur senin felsefen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tonythetonguc

quote:

Orjinalden alıntı: Mercyful Fate

uzun uğraşlar sonucu yakalayabildim bu fotoyu.. süper ötesi oldu kanımca..

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

Çok güzel fotoğraf arka planla biraz oynanırsa çok güzel bir şey yaratılır bundan. Tebrikler.

teşekkür ederim.. sonradan editledim aslında o resmi.. ama buraya orjinalini koymak istedim.. sanırım doğrusu da bu..

• http://img208.imageshack.us/img208/5831/s5000317cw7.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankart -- 9 Ocak 2007; 2:20:12 >
  • makroooo

• Arkadaşlar bu başlığın her sayfasını aşağı yukarı okumaya çalıştım,aklımda birkaç soru var kullananların bilgisine ihtiyacım var cevaplasanız sevinirim.Önceden lafı geçmiş ben görmemişsem de özür dilerim şimdiden

İlk çekime ne kadar sürede hazır oluyor?
    Seri çekim modu var mı?
    Son sorularım da flaşla ilgili:Flaşın mesafesi ne kadar,Flaştan önce kırmızı ışıkla aydınlatma yapıyor mu? bunu sormamdan kasıt şu:gece fotoğraf çekmek istiyorum fakat karanlık oldugundan lcd ekrandan hiçbir şeyi göremiyorum,kırmızı ışığın esprisi sanırım bu (Bunu sony fotoğraf makinalarında görüyorum)

Dijital fotograf makinaları hakkında pek bilgim yok ama giriş seviyesi (en fazla 300ytl) için en makul çözüm sanırım S500
  • makroooooo

• kardeş s500ün gece çekiminde tripod kullanmazsan gece çekiminden pek yarar göremezsin keşke almasaydım dersin ama makine süper ben kendime aldım bide kız arkadaşıma aldım ama benimki elden gitti ben s800 almayı düşünüyorum
    ilk çekim derken kendim test ettim makineyi açıp fotoğrafı çekmek 2,27saniye seri çekim varmı bilmiyorum ama ayarların içnde seri diye bişey yazıyor flaşa gelince sanırım sadece makro çekerken kırmızı yanıyor walla bunların hepsini şimdi denedim ve sana yazıyorum
  • bilgiler için teşekkürler
    gece çekiminde şunu öğrenmek istiyorum. vizör olmadığı için mecburen lcd ekrana bakıp fotoğraf çekilecek. gece karanlık ortamlarda neyi çekeceğin anlaşılabiliyor mu? lcd ekranda görüntüyü görebiliyor musunuz yoksa şansına mı çekiyorsun
  • arkadaşımm makine elimde şu an gece modunda çeektiğinde de bi kırmızı ışık çıkıyor ekranda çok iyi görünmüyor ama sanki dışarda gündüz çekmişin gibi net fotolar alıyorsun yani biraz şansına kalıyor çektiklerin
  • al sana bi gece çekimi oda zifiri karanlık sadece modemin ışıkları var ve elimle çektim yani tripod felan yok

• ilginize çok teşekkür ederim
  • AYIP ETTİN ARKADAŞIM BENDE YENİ ALDIM MAKİNEYİ ÖĞRENİCEZ BAKALIM yardımcı olduysak ne mutlu haa bu arada alacaksan teknosaya fiyat sor ama ordan alma git bide bilgisayarcılara felan sor teknosada 269 ytl ben bilgisayarcıda 5 taksit 250 ye aldım şimdi bonus karta 10 taksit yapıyolar
  • teknosa fotograf makinası alanlara yanılmıyorsam çanta+şarj aleti+kılıfı 19ytl ye veriyor,makul geldi bana.
    aklımda fujiA400 kaldı o da güzel makina,henüz tercih yapamadım
  • çanta normalde geliyor zaten ben 2700mh gp 2adet) sarjlı pili ve gp sarj aletini ayrıyeten 25 ytl ye aldım walla sen blirsin fujiyi kullanan arkadaşım olmadı hiç ama araştır bakalım
  • bu arada fiyatı 213,06ytl bir sitede,düşünenler kaçırmasın

Link
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.