Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
169.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cankart

bende bekliyorum kardeş s800ü ama gelirmi allah bilir bence sende bekle madem almaya düşüncen var maddi durum da iyiyse olmuşken az iyisi olsun

Hep böyle diyoruz zaten almışken iyisi olsun diye araştırmaktan gına geliyo altı üstü ortalama hepsi aynı ama işte gel gör ki içimize sinmiyo nasıl birşey bu teknoloji merakı daha daha sevdası bu arada kimseye etmem şikayet ama kendimi yakarım ateşlerde
  • yaw bu hafta sonu s500 alabilirim ama s800 ünde çok iyi özellikleri aklım onda s500de işimi görürü ama videosu fazla yer kaplıyor casio s600 ise öldü artık benim için bana göre bir makina değil macrosu 15cm ve manual ayarları çok az ama videosu harika karar vermek zor ama ya s500 alıcam hafta sonu yada s800 ün gelmesini bekliycem
  • arkadaslar ben s500 aldımda ayarlar ve pil konusunda sorunluyum
    pil cabuk bitti ve galiba menüde bazı sorunlar var napabilirim bir yardım edin
    birde gercek anlamda menüde ne yapmalıyım
    of of satavatlı
  • menüde bişey yapma gece çekceksen gece moduna gel tripod kullan pil konusunda yapcak bişey yok bakkaldan aldığın piller zaten olmaz kit adam gibi 4 tane 2700mh lık il al kolay gelsin 3-5 resim koy şuraya da bakalım nasıl oluyomuş
    bizde bekleyelim bari s800 ü ne edek gerçi elimin altında s500 var ama benim değil kız arkadaşımın ama insanın kendi makinesi gibi olurmu hiçççç
  • quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

yaw bu hafta sonu s500 alabilirim ama s800 ünde çok iyi özellikleri aklım onda s500de işimi görürü ama videosu fazla yer kaplıyor casio s600 ise öldü artık benim için bana göre bir makina değil macrosu 15cm ve manual ayarları çok az ama videosu harika karar vermek zor ama ya s500 alıcam hafta sonu yada s800 ün gelmesini bekliycem

Manuel ayarları çok az demişsin ama s500 de manuel ayar yok bildiğim kadarıyla yani diyafram enstantene felan bunlarla oynamaya izin vermiyor ki hiç değilse mod kadranın da A,S,M gibi manuel çekim modları mevcut değil.
  • ya arkadaslar bu makinenin kolay kullanım kısa yool diyelim kestirmeler varmı cinlikler biliyormusunuz
    mesela sadece foto cekmek veya fotoların nasıl olucagını( orn makro gece) biliyormusunuz
    birde bu makinenin- yanında silise gel- diye bişey verdiler bu ne ne işe yarar

tşkler
  • s500 de nasıl manual yok gözünü seveyim prokizya
  • arkadaslar silise gel nedir_?

ve ben ilk actıgımda makineyi nimh pile ayarlamıstım ama simdi sarjda acaba o dolana kadar ilkalin taksam nolur kısa surede olsa 1 foto cekip pcye aktarmak istiyorum bi hata olurmu=?
  • quote:

s500 de nasıl manual yok gözünü seveyim prokizya

Kardeş verdiğim bağlantıyı bi incele nerde var manuel ayar 4 makine seçtim karşılaştırma bunların ikisinde manuel ayar var diğer ikisinde yok manuel ayardan kastım.

1.diyafram önceliği
    2.çekim hızı önceliği bunların değiştirilebilir olduğu makineler manueldir yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Ayrıca makinenin üzerinde A,S,M gibi harfler olur ki bunlar yukarıda ki özellikleri gerçekleştirir.

http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/compare/1024-1237-1226-1151.html

Sağlıcakla.
    ne olur incelemeden yazmayın senin bir çok konuda yorumun var ama böyle bir hata yı göz ardı nasıl ettin.

• ya arkadaslar sarj cihazının ısıgı sondu ama nedense piller sarj olmamıs cok az dayandı kafayı yicem ya
    ısık sonsede koymalıyım sorun neyde pilmi sorunlu
    yardım edin
    napmalıyım
  • prokizya ben sana bu makina full manual demiyorum zaten sadece benim işimi görecek kadar ve benim için önemli olan ayarlar manual bu bana yeter saol yinede yorumların için
    @BANNER kardes bu arada pazar günü büyük bir ihtimal samsung s500 alıyorum anlaşılan s800 uzun süre gelmiycek bende artık bekleyemicem s500de benim işimi fazlasıyla görür makinayı kullanmayı bildikten sonra her makinadan iyi performans alınır
  • cevap versene ft_fatalrhymer
    aloooooo
  • ya birde ben kartı taktım fotoyu cektim Ama nedense karta kopyala diyorum goruntu yok diyhor anlamadım
    cekilen goruntuyu nasıl karta kopyalicaz
    bi soyleyin acele rica ediylorum..
  • kardeş eğer piller ilk kez sarj oluyosa anca 10-15 foto cekersin ben 8inci sarjda bile daha 50 poz alabiyorum eğer benimkinde bi sorum olmazsa 200 poza kadar çıkacak dendi görcez bakalım 2700mh gp
    bu arada direk karta kopyalar resimleri bi ayarlara bak bakalım
  • ya en iyi sarj cihazı ve pil olsa bile bu ancak bu kadarmı sarj ediyor
    üzücü
  • Azizim,makinayı pc'ye taktığınızda açılan ilk klasörün içerisinde bir klasör daha var,yani diğer resimlerin olduğu klasöre at bir de öyle bak bakalım,ne olacak?Ben öyle yapıyorum.selam ile..
    quote:

Orjinalden alıntı: amator_foto_7

ya birde ben kartı taktım fotoyu cektim Ama nedense karta kopyala diyorum goruntu yok diyhor anlamadım
    cekilen goruntuyu nasıl karta kopyalicaz
    bi soyleyin acele rica ediylorum..
  • Önceki sayfalarda da yazdım,yine tekrar edeyim. Benim piller C.F.L.2500,ilk aldığımda 18 saat şarzda beklettim.Şarz aletim de minton.NT'den minton şarz aleti ve adet kalem pili 25 YTL'ye aldım.İki pili bir defada 300-350 fotoğraf veya 30 dk video çekebiliyorum.Bu denediğim.Başka bir arkadaş 54 dk. video çektiğini belirtmişti.O kadar denemedim.İlgilenenlere duyrulur...
    quote:

Orjinalden alıntı: amator_foto_7

ya en iyi sarj cihazı ve pil olsa bile bu ancak bu kadarmı sarj ediyor
    üzücü

• fotogafın dosya ismini , Exif bilgilerini S500'ün kaydettiği şekilde uyarlayarak makineyi kandırmak gerek galibaa!

quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Orjinalden alıntı: HardRocker

s.a arkadaşlar ben makinaya avi formatında klip attım makinada açamadım klibi.Makinayı açıyorum ama orda falan göstermiyor klibi niye acep??? Nasıl oynatabilirim kliplerimi??Teşekkürler sayenizde s500 aldım ve çok memnunum

Ben de normal resim atıyorum görünmüyo makinede
  • quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

quote:

s500 de nasıl manual yok gözünü seveyim prokizya

Kardeş verdiğim bağlantıyı bi incele nerde var manuel ayar 4 makine seçtim karşılaştırma bunların ikisinde manuel ayar var diğer ikisinde yok manuel ayardan kastım.

1.diyafram önceliği
    2.çekim hızı önceliği bunların değiştirilebilir olduğu makineler manueldir yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Ayrıca makinenin üzerinde A,S,M gibi harfler olur ki bunlar yukarıda ki özellikleri gerçekleştirir.

http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/compare/1024-1237-1226-1151.html

Sağlıcakla.
    ne olur incelemeden yazmayın senin bir çok konuda yorumun var ama böyle bir hata yı göz ardı nasıl ettin.

Manual ayarlarda diyafram ve denklaşör hızlarını değiştirebilme özelliği var. Kitabındada açıklamış. bu "öncelik" dediğin olay bunlar diil mi başka bir ayar mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: hunterorion
    Manual ayarlarda diyafram ve denklaşör hızlarını değiştirebilme özelliği var. Kitabındada açıklamış. bu "öncelik" dediğin olay bunlar diil mi başka bir ayar mı?

Kardeş makineyi teknosa da elime aldım biraz incelemek istedim menüsünü türkçe yaptım çerceve özellikleri felan vardı satış görevlisine bilgi verdim neyse menüde M harfi gözüme çarptı ama bir türlü ulaşamadım tamam eski makinem kodak c340 da da süre ayarı vardı max.4sn bunda da o ayar kesin vardır bende manuel ayarlara yeni merak duyan biriyim makinem casio z120 ayarları sınırlı derece de manuel ama olsun mantığını anlamaya yetiyor z120 de mesela
    (A)aperture : diyafram açıklığını
    (S)shutter:perde hızı
    (M)manuel exposure'da : iso,aperture ve shutter ayarlarını toplu olarak değişime izin veriyor.
    ben de bunların hepsinin s500 de olmadıgını gördüğüm için manuel değil dedim ve ilgili bağlantıyı verdim.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.