Şimdi Ara

Samsung S4 Mini BEYAZ SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Vatan bilgisayardan alınmıştır. Beyaz Renk Full Kutu. 10/9.9 Alır. Tertemiz ürün. Fotoğraf koymaya gerek duymadım cihaz kullanılmadı çünki.

Fiyatı : SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykutGuru -- 28 Temmuz 2013; 22:27:47 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• hocam referansların sağlam değil gördüğüm kadarıyla. referanslarındaki arkadaşın mağduriyeti hakkında ne diyeceksiniz giderildimi mağduriyeti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkerr_83

hocam referansların sağlam değil gördüğüm kadarıyla. referanslarındaki arkadaşın mağduriyeti hakkında ne diyeceksiniz giderildimi mağduriyeti ?

Tek bir referans. Oda yanlış anlaşılmalar. Ürünle ilgili sıkıntı değil kargo ile ilgili. Benim kargo şirketim değil. O referanstaki ürün 150 tl. Ben 700-800 ekran kartı satmışım o referanslara niye bakmıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykutGuru -- 27 Temmuz 2013; 12:23:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip
  • Tek bir üründe yanlış anlaşılma olabilir tabikide sorun pürüz çıkabilir bi çözüme ulaştıktan sonra sıkıntı olmaz bin lira cash olsa alırdım direk hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: suso9292

Tek bir üründe yanlış anlaşılma olabilir tabikide sorun pürüz çıkabilir bi çözüme ulaştıktan sonra sıkıntı olmaz bin lira cash olsa alırdım direk hayırlı satışlar

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.