Şimdi Ara

Samsung S3 Mini i8190 imei recovery!!Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Abim anneme ALmanya'dan Samsung S3 Mini i8190 model telefon göndermiş. Malumunuz şuanda imei den dolayı telefon kullanılamaz halde. Çook fazla kaynakla uğraştım ancak bir türlü imei recovery işini yapamadım. Elimde kullanılmayan nokia x6 var onun imei sini bu telefona yükleyebilir miyim? Yükleyebilirsem nasıl yaparım detaylı adım adım bir kaynak lazım... Pc şuan çöplüğe döndü bu iş için. :S Lazım olur diye cihaz bilgilerini SS aldım. Ayrıca cihazı netten bakarak rootladım rootlu yani cihaz..

Samsung S3 Mini i8190 imei recovery!!Yardım.. Samsung S3 Mini i8190 imei recovery!!Yardım.. Samsung S3 Mini i8190 imei recovery!!Yardım..

• Arkadaslar sorun hala devam etmekte! Yok mu yardimci olabilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gotur her hangi bi teknik servise en fazla 5-10 tl alirlar x6imei cak bi daha x6acma hat takma sknti olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsylkn

Gotur her hangi bi teknik servise en fazla 5-10 tl alirlar x6imei cak bi daha x6acma hat takma sknti olmaz

Teşekkürler @ynsylkn gittin telefoncuya adam 150 TL dedi dedim ohaaa....En iyisi kendim yapmak Var mı bilgisi olan???
  • quote:

Orijinalden alıntı: FermaNHat

quote:

Gotur her hangi bi teknik servise en fazla 5-10 tl alirlar x6imei cak bi daha x6acma hat takma sknti olmaz

Teşekkürler @ynsylkn gittin telefoncuya adam 150 TL dedi dedim ohaaa....En iyisi kendim yapmak Var mı bilgisi olan???

Ciddimisn tam serefsiz bi esnafa denk gelmissn arastr kodla yapti telefoncu max olsun 20tl sor baska yerlerede genelde ikinci el yada yurtdisi cihaz satan yerler yapiyor vardr mutlaka orda yapan malum ben vandayim telefoncularda cok var yurt disi gelen cihaz saglam bi imei cakarsn idare eder bnm s advance uc sene oldu halen saat gibi sebeke vs

• quote:

quote:

quote:

Ciddimisn tam serefsiz bi esnafa denk gelmissn arastr kodla yapti telefoncu max olsun 20tl sor baska yerlerede genelde ikinci el yada yurtdisi cihaz satan yerler yapiyor vardr mutlaka orda yapan malum ben vandayim telefoncularda cok var yurt disi gelen cihaz saglam bi imei cakarsn idare eder bnm s advance uc sene oldu halen saat gibi sebeke vs

Teşekkürler alakan için. Bende mesela mardin nusaybinde askerdeyken bizde 10-15 TL imei attırıyorduk İstanbul'da noluyorsa x10 yapıyolar fiyatı...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler alakan için. Bende mesela mardin nusaybinde askerdeyken bizde 10-15 TL imei attırıyorduk İstanbul'da noluyorsa x10 yapıyolar fiyatı...

olamadı yolla burada yapayım diyeceğim ama neyse :-)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.