Şimdi Ara

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.535
Cevap
183
Favori
937.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 km yi dahi çekemeyen telefon ayı nasıl netliyor ben Samsung un bu konuda yazılım ile büyük bir sahtekarlık yaptığını düşünüyorum. Ayın her daim dünyadan aynı yüzü göründüğü için yazılım ile ay fotosu çektiğini anlıyor ve yapıştırıyor ayı oraya... Nadiren tonu ve netliğini bozuyor ki gerçekçi görünsün diye..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugurozer2 U kullanıcısına yanıt
    zaten yazılımsal yapıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hayalet ekran koruyucular 200₺ olmuş. Bir parça plastik türevi. Cidden delirmelik ülke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da benden olsun.S21 Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaseyit -- 14 Ağustos 2022; 0:38:50 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 60Hz e geri döndüm. Telefon kasıyor gibi hissettiriyor ama alışmam lazım. Eskiden 60 gayet alıcı geliyordu. Boşuna başımıza bela aldık 120ye alışıp :) İlk 1 saat çok akıcı hissettirdikten sonra artık anlamıyor insan. Şarjı hüpletiyor sadece. 60a alışabilecek miyim bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili forumdaslar merhaba, Samsung Galaxy A52 S 8.300 TL S21 10.600 TL bütçem kısıtlı kendimi zorlayıp alacağım. İkisinin arasındaki fiyat farkına değer mi? kullanan herkes ekran süresinden şikayetçi. Bataryayı çok somuruyormus. Açıkçası benim için batarya önemli bir konu. Yine de o farkı veri s21 almaya değer mi?

• YOK MU CEVAP VERECEK KİMSE

• Bugün de bir güzel çıktı ha :)

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU]

• SinemaveKitaphastası kullanıcısına yanıt
    1 saat olmuş hocam şunun şurasında sakin olun ^^

Batarya önemli bir husus ise sizin için S21'i tavsiye edemem. A52s kullanmadım ama S21'den daha kötü bir batarya performansı olacağını sanmıyorum.

• hayals kullanıcısına yanıt
    S21 ulta 256 gb kullanıyorum. Youtuber ya da vlog işleri, Canlı Video vs yükleme cart curt işleir ile uğraşmadığım için bu konuya yorum yapamam. Uzun süre video çekiminde ısınma varmı bilmiyorum. Fotoğraf kalitesi iyi ama fotoğraf makinesi kalitesi beklemeyin. Bunun dışında tatmin eder foto vs video çekiminde. Zoom ise bence 100 x gereksiz çünkü netlik bozuluyor sonuçta. Günlük kullanımda üzmez, elimden hiç düşürmem diyebilirim gün boyu kulanırım. şarjı sabahtan akşama rahat çıkarır. Pubg oynuyorum ısınma var ama telde kasma donma olmadı. Genel olarak memnunum. Ekran kalitesi ve ses iyi. Yalnız ultra modeli ağır ve büyük. Diğer markaları bilmiyorum.

İkisini de kullanmadım ama s21 de kablosuz şarj özelliği var galiba. Bi de kameralarda hdr özelliği var gibi. Ekranda da küçük farklar var. A52 GRUBU varsa batarya işine ordan bir bakın derim.

• 1.5 sene once S serisinij 1 alt serisi diyerek a71 aldim esime ve 1.5 yil sonunda s21 almak durumunda oldum..yani A serisi alirsaniz 2 seneye degistirmek isteyeceksiniz ama S serisi alirsaniz rahat 3-4 sene kullanacaksiniz,tercih sizin(ayrica S21fe yani light surum bir telefon yerine direkt S model bir tel alacaksiniz unutmayinSamsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] )

Takıldıysa alma hocam görünen köy kılavuz istemez batarya performansı düşük bunu kullananlar diyor.

• Herkese merhaba, Bende S21 var snapdragon 888 işlemcili kenarları altın kaplama olan olympiat sporcularına verilen model. Bu cihazın ayarlar menüsü ingilizce ama diğer %90 ı türkçe. Exynos işlemcili türkiye romu kursam sorun yaşarmıyım.

• Kiivii kullanıcısına yanıt

ben bu kılıfın s21+ için olanı kullanıyorum. prime festivali zamanında almıştım. 2 ay civarı telefonu kılıfsız kullandıktan sonra bunu aldım kullanmaya başladım. kılıf çok kalınlaştırmadı. gördüğüm tek dezavantajı kamera etrafında toz birikmesi yapıyor. o bölgeyi arada kılıfı çıkarıp temizlemek gerekiyor.

• 'Sıkıntı yaşamak' hafif kalır hocam. Sakın.

• tim35tim T kullanıcısına yanıt

Uymaz, hata verir hocam. Üstelik zorlarken veya uğraşırken cihaz brick bile olabilir, dikkat edin :)

• Beratt06 kullanıcısına yanıt
    Ama berat bey batarya hakkında söylenenler ne olacak o zaman? Benim de en fazla bütçem taş çatlasın 10.500k bu bile yoktu zorla attırdım. Bataryaya rağmen almayı düşünüyorum. Ama şu batarya konusu beni cidden öldürüyor. Ben bir telefon kullandığım zaman senelerce kullanan bir insanım. Bu telefonun bataryası hakkında söylenenler ortada. Bu yüzden bir yandan A52S de dusumuyorum onu da güvenilir satıcıdan bulmak zor. Offf ne yapacağımı hiç bilmiyorum hiç. Birinde güven birinde batarya sorunu. Kurumsal hiçbir yer satmıyor su telefonu stok yok A52S 'in

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinemaveKitaphastası -- 15 Ağustos 2022; 18:39:15 >
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.