Şimdi Ara

Samsung s21 5g 128gb 6200₺ kampanya bitti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
16.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle ben de almış bulunmaktayım. Mor renk aldık ama artık kılıfla kullanırız. Gri de olsa indirim çok daha güzel olacaktı...

• Bu arada TC sormadı galiba herhangi bir aşamada. Faturada TC yazması zorunlu değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

An itibariyle ben de almış bulunmaktayım. Mor renk aldık ama artık kılıfla kullanırız. Gri de olsa indirim çok daha güzel olacaktı...

En guzel rengi violet ile pembe zaten.Bende violet aldim ama pembe mi alsaydim acaba diye dusundum
    Buds Pro violet alacagim bir tanede 1200 den galaxy buds var aslinda ama teli degistirmisken kulakligida degistireyim buds pronun violet tasarimindan dolayi sirf degistirmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kamu çalışanıyım lakin e mail adresimiz olmadığı için canlı destekten sordum ve sadece şunları kapsadığını söyledi;
    tccb.gov.tr, @cbddo.gov.tr, @ssb.gov.tr, @havelsan.com.tr, @aselsan.com.tr, @roketsan.com.tr, @maliye.gov.tr, @saglik.gov.tr, @tbmm.gov.tr, @ticaret.gov.tr, @gelirler.gov.tr, @sanayi.gov.tr, @tihek.gov.tr, @adalet.gov.tr, @hmb.gov.tr, @tai.com.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Bende kamu çalışanıyım lakin e mail adresimiz olmadığı için canlı destekten sordum ve sadece şunları kapsadığını söyledi;
    tccb.gov.tr, @cbddo.gov.tr, @ssb.gov.tr, @havelsan.com.tr, @aselsan.com.tr, @roketsan.com.tr, @maliye.gov.tr, @saglik.gov.tr, @tbmm.gov.tr, @ticaret.gov.tr, @gelirler.gov.tr, @sanayi.gov.tr, @tihek.gov.tr, @adalet.gov.tr, @hmb.gov.tr, @tai.com.tr

Son tarih var mikampanya icin bunu sordunuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Aynı şeyi merak ediyorum. ve üyelik sonrası doğrulama maili geliyor mu?

Alıntıları Göster

Dogrulama maili geliyor demis o da yapilir sonrasinda sikinti olur mu acaba, bana olmaz gibi geliyor sistem mail uzantisina indirim veroyor gozukuyor.

• İlk konu açıldığında baya bi model vardı ama şimdi çoğu bitmiş veya kaldırılmış sanırım görünmüyor. S21 deki kampanya görünmüyor

• a52 yi indirimli alabilen oldu mu ? indirimli hali ile kaç liraya alabildi?teşekkürler

• maicole kullanıcısına yanıt

Hayır sormadım

• quote:

Orijinalden alıntı: nYg42

egm.gov.tr ile de düşüyor arkadaşlar

Kesin düşüyor mu hocam ona göre deneyeceğim

• Alacak arkadaşlar düz model s21 de küçük boyutundan dolayı ısınma sorunu var haberiniz olsun

• Gece denediğimde hem kamu personeli kampanyasını hem de anlık gelen 800 tl'lik kampanyayı birleştiriyordu. Büyük ihtimalle sitede bir açık söz konusuydu düzeltmişler. Şuan sadece bir koddan yararlanabiliyoruz ve cihaz kalmamış durumda.

• shop samsung com çok sıkıntılı bir site umarım sıkıntı yaşamadan elinize ulaşır ama müşteri temsilcileri güzel söz söylemek dışında hiçbir işleminizde yardımcı olmuyor size

• INSS218492E1BD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serqet -- 23 Haziran 2021; 10:11:29 >
  • indirimden yararlanmak için mail paylaşabilecek kimse varmıdır.

• her renkte geçerli değil sadece phamtom veriyor siz hangi renklerde aldınız

• indirim sepette mi oluyor,

yoksa sgk.gov.tr geçerli değil mi

• Arkadaşlar kullanmayacak olan bir arkadaş varsa bana da yardımcı olursa çok makbule geçer. Teşekkür ederim.

• Urun guzel ancak tarafsiz yorumculara gore 5g haric, s20 serisi ile cok buyuk fark teskil etmiyor, hatta geriye gidis bile var. alanlar gule gule kullansin ama kiyaslama yaptigimda o paraya s20 plus da guzel bir secenek gibi. Dusunen arkadaslara bir yardimim daha olsun, suan en ucuz satan hbde telefon 6599 tl, hb bir fiyat oyunu yapmaz ise bugun saat 18’de 3 saatlik indirime de girecek, belki kk kampanyalariyla daha da ucuza gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 23 Haziran 2021; 10:48:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hezeyan01 H kullanıcısına yanıt
    S20 serisi Türkiyede exynos 990 ile satıyor sakın 1 kuruş para vermeyin exynos 990li cihazlara kesinlikle pişman olursunuz

S21 serisindeki exynos 2100 o kadar kötü değil ama exynos 990 aşırı kötü bir işlemci isinir çok şarj yer snapdragon 865 göre daha yavastir kesinlikle değmez

Edit:o tarafsız yorumcular dediğiniz genelde snapdragon işlemcili olanı kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 23 Haziran 2021; 10:59:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.