Şimdi Ara

Samsung s21 5g 128gb 6200₺ kampanya bitti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
16.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iyiymiş o zaman. elşmdekini satamadım bi türlü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt

Cümlemizden hocam .Güle güle kullanın . Hepsiburada yorumlarını okudum acayip iştaha getirdiler .Bende alcam gibi :))

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt

Hocam şu an piyasadaki en iyi telefon bence(f/p olarak). Aylardır indirim bekliyordum, lansmanda bir ara amazonda 1000 hediye çeki ile 7bin küsürlere düşmüştü alamamıştım, içimde kaldı o indirim, demek ki bugüne kısmetmiş.

• deepzelan kullanıcısına yanıt

Aynen öyle .Fiyat performans telefonu dediğimiz mi10t pro 670 bin puan alırken benchmarkta bu telefon 755 bin seviyelerinde .Ve mi10t pro yla şuan aynı fiyata denk geliyor nerdeyse

Samsung s21 5g 128gb 6200₺ kampanya bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 23 Haziran 2021; 1:41:2 >
  • Al sat yapsam mı öğrenciyim denesem mi şansımı sizce ? Hem mailim de yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • INSS2178A4709B

• Sağlık Personeliyim bahsedildiği gibi 6200 e geliyor fakat 30 gün koşulsuz iade olayı yalan bilginiz olsun. Kutunun açılmış olmaması gerekiyormuş.

• öğretmenlere gov.tr veriliyor mu acaba?

• Arttırılabilir hafıza niye koymazlar ki :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bunu sade vatandaş alamıyor mu :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye kamu çalışanları acaba. Çok mu zor durumdalar veya verdikleri para mı daha güvenilir? Kredi mi çekiyoruz yurt dışından gidip mi alıyoruz niye kamu çalışanlarına kampanya

• Bir kamu maili ile üyelik açılsa, siparişi kendi adıma versem sıkıntı olur mu, mail bana ait olmayacak.

• Renk ayrımı var mı? yukarıda birisi gri renkte düşmüyor, pembe ve mor da düşüyor demiş de? Hangi rengi tavsiye edersiniz gri de olmuyorsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Bir kamu maili ile üyelik açılsa, siparişi kendi adıma versem sıkıntı olur mu, mail bana ait olmayacak.

Aynı şeyi merak ediyorum. ve üyelik sonrası doğrulama maili geliyor mu?

• Doğrulama mâili geliyormuş şimdi denedim, ben kullanamıyorum isteyen olursa kod çıktı onu paylaşayım dedim. Alanlara hayırlı olsun.
    INSS21F921E96A

• quote:

Orijinalden alıntı: fantilatör

Niye kamu çalışanları acaba. Çok mu zor durumdalar veya verdikleri para mı daha güvenilir? Kredi mi çekiyoruz yurt dışından gidip mi alıyoruz niye kamu çalışanlarına kampanya

Aynı soruyu Apple öğrenci indirimlerinde hep sormuşumdur.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.