Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xsican32 , xsican32 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
35.985
Cevap
432
Favori
2.246.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sitesinde iade edilmiyor diyor. 30 gün koşulsuz iade koymuşlar ama. sim kart taktıysan yada wifi ye bağlandıysan yada kutusunu açtıysan iade edemiyormuşun. ee nasıl iade edilecek bu cihaz kutusu açılmadan :)

ben değişim kampanyasından aldım telefonumu göndermedim. sadece 10 dk s20fe yi denedim. jelatinini hiçbirşeyine dokunmadan kutusuna geri koydum. geri postalayacağım kabul etmezlerse haklarımı ararım. telefon berbat arkadaşlar. note9 dan kat kat geride. note 9 da sıvı soğutma var bunda yok. ekran ve dokunmatik hassasiyeti vs kalite farkı büyük. kamerası video çekerken hareket ettirin titreyerek çekiyor note 9 yağ gibi kayıyor. iki telefonda aynı fotoyu çektim yakınlaştırdım aradaki farkı görseniz s20fe yi çöpe atarsınız. ben bu telefonun üstüne bide para vericem öylemi. moralim çok bozuldu. göndermiyorum note9 u.

S9 plus tan geçen arkadaşlar yanyana telefonları deneme şansınız varsa. S9+ note 9 ayarında bir telefon ve s20fe ye fark atar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 30 Aralık 2020; 23:46:35 >

• Sen yine 9 serileri deneme yapmışsın, bende bugun kisa bi deneme sansi buldum. Xiomi mi 8 kullaniyorum, yilllardirda s7 edge kullandim, s7 yi hanıma vermistim.

Degisimden yararlanarak s7 yi değiştireyim dedim ama ekran emin olun s7 edge de değiştirmeye gerekecek kadar fark yok hatta s7 iyi bile çözünürlük olarak.

Mi 8 karsilastirmasi yapmıyorum. Ama s7 ile bunu değiştirip uzerine para vernek istemedim. Hele sorunlari varken. Yine kampanya olurda uygun olursa s21 i dusunuruz belki.
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Bende uzun zamandır mağazalarda OnePlus 7t pro ile karşılaştırdığımda S20fe nin ekran kalitesini ve dokunmatik tepki hızını çok beğendim. Samsung'un kamerasını konuşmaya gerek yok bence.
    bu telefon s20 den bile daha iyi fotoğraf çekiyor. İnternette karşılaştırmaları izleyebilirsiniz.
    Son olarak OneUI arayüzün Apple IOS'dan sonra en başarılı olduğunu söyleyebilirim.
    Cihaza biraz fazla haksızlık ediliyor düşüncesindeyim.
  • Bende internetteki karşılaştırmalar güvenerek aldım. Siz belki amiral gemisi kullanmadığınızdan farkı anlamayabilirsiniz. Normalde tabiki ekranı dokunmatiği iyi. A serilerini göre xiaomilere göre kıyasla iyidir. Bizim sıkıntımız hi-end telefondan sonra bize vasat birkaç özellik.

Kamerası iyi dediler videolarda. S20 ultra gibiymiş falan. Öyleyse s20 ultranın kamerası note9 dan kötü derim bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim A50 ile çektiğim fotoğraflar ile kıyaslandığında, ben fotoğraf cekmiyormuşum . Aradaki fark çok büyük. Daha önce söylemiştim, note9 varken pilini değiştirir devam ederim. Bu kadar avantajlı s10+ verseler onu tercih ederdim. Sonucta bu saydiklarimiz en tepe seviyeler. S20FE bunların altında.

Ben sıcaklığına baktırdım. En fazla 47 48 C° oldu.(test programı calisirken) 55 'e kadar normalmiş . Şikayet edenler bence sıcaklığı olctursun derim.

• Ben s10 ile bakmıştım, s10 daha iyi , ama büyütülecek bir fark yok . Hatta on kamera FE ,'de daha iyi gibi.

• asendur A kullanıcısına yanıt

sıvı soğutma yoktur hocam o yüzden ısınıyordur. amiral geileri ısınmıyor çünkü hepsinde soğutm olayı güçlü. iyi soğutulmayan işlemci performansıda düşer bence.

ben kamerasını beğenmedim birde foto çekip denedim yok. selfi kamerası beyazımsı çekiyor ayrıca. A50 den geçtiyseniz sizi performans olarak çok yukarı taşır orası ayrı ama A50 2200 liraya çıktı bu 6500 lira şuan. değermi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 31 Aralık 2020; 10:51:36 >
  • İşte problem de burada, benim zaten üst düzey telefon alacak durumum yoktu. Kampanyada 7000 TL olan telefon (256 GB modeli). 6500 oldu.

500 TL iade yaptılar, benim telefona 3000 dediler 3100 verdiler. Telefonun maliyeti 2900 TL oldu, üstüne birde galaxy buds+ verdikleri böyle bireye ihtiyacım vardı.

Yoksa dediğin gibi bu telefon 6500 etmez. Hatta aynı şartlara s10+ almayı isterdim ama s10+ için 1750 TL teklif ediyorlardı. 4800 TL fiyat vardı s10+ da, kulaklık da yoktu)

Bu kampanya olmasa A50 ile devam edecektim.

6500 verip almasın kimse zaten.

• Yok öyle birşey. 14. gün iade ettim. Değişim falan dediler. Telefon görüşmeleri falan yapıldı. Mail attım. Telefonlarda da kayıt altına alınıyor. En son tüketici mahkemesi dava açtım

Sonuç 10 güne kalmadan dönüş oldu , iban istediler, paramı iade aldım. Uğraşammazdım valla, kimsenin söylediği ile de iş yapmadım. Aldım paramın üzerine 1000 koydum ip 11. Mis gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

sitesinde iade edilmiyor diyor. 30 gün koşulsuz iade koymuşlar ama. sim kart taktıysan yada wifi ye bağlandıysan yada kutusunu açtıysan iade edemiyormuşun. ee nasıl iade edilecek bu cihaz kutusu açılmadan :)

ben değişim kampanyasından aldım telefonumu göndermedim. sadece 10 dk s20fe yi denedim. jelatinini hiçbirşeyine dokunmadan kutusuna geri koydum. geri postalayacağım kabul etmezlerse haklarımı ararım. telefon berbat arkadaşlar. note9 dan kat kat geride. note 9 da sıvı soğutma var bunda yok. ekran ve dokunmatik hassasiyeti vs kalite farkı büyük. kamerası video çekerken hareket ettirin titreyerek çekiyor note 9 yağ gibi kayıyor. iki telefonda aynı fotoyu çektim yakınlaştırdım aradaki farkı görseniz s20fe yi çöpe atarsınız. ben bu telefonun üstüne bide para vericem öylemi. moralim çok bozuldu. göndermiyorum note9 u.

S9 plus tan geçen arkadaşlar yanyana telefonları deneme şansınız varsa. S9+ note 9 ayarında bir telefon ve s20fe ye fark atar

S9+ dan geçiş yaptım yan yana da baya inceledim S9'un arka tarafı cam, ekran daha sağlam başka bir iyi yanı yok kesinlikle.

• Cem095 kullanıcısına yanıt

yanyana denemeden anlaşılmıyor hocam.

• değişim kampanyasından yararlanarak ben de s20FE sahibi oldum. arka kapağında kapak ile cam arasına su sızmış kozmetik olarak kusurlu, garanti bitimine 4 ay kalmış olan, şarjı tasarruf modunda bile 12 saat gitmeyen, satmaya kalksam belki 3000 liraya anca satacağım s10e cihaza 4280 fiyat verdiler(istanbulda randevu ile elden alışveriş yaptık, 550tl de migros çeki tanımlanacak). açıkçası yeni exynoxlu galaxy serileri, kampanya olmasa ve cihazımdan memnun olsam almayı düşüneceğim cihazlar değildi biraz da mecburiyetten almış olduk. şuan eski cihaza göre gayet memnunum. dokunmatik ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım. s10e ile aynı derecede günlük kullanımdan sonra s20FE'de %55 pilim mevcut idi(15 saat kullanıma 3,5 saat ekran süresi). hiç değilse pil olayına çözüm oldu. hoparlör konusunda stereo deneyimi s10e'de sanki biraz daha iyiydi, ses yüksekliği değil de ses doygunluğu olarak s10e daha başarılıydı. s20FE'de hoparlörlerinde biraz daha tiz bir ses var. LG cihazlarda en beğendiğim özellik olan knock on knock off özelliğini bu cihazda da görmek hoşuma gitti. s10e'de arayüzden knock off yoktu bildiğim kadarıyla ama bunda var. kamera bilhassa makro çekimlerde s10e'ye göre daha iyi, gece çekimleri tartışılır hatta duzelteyim, gece cekimleri s10e'ye gore berbat maalesef çamur gibi.

son olarak telefonda ısınma sorunu bence yok. ilk kurulmda yaklaşık 100 küsür uygulama kurulurken elbette ısınıyor günlük kullanımda gayet serin. oyunlarda da ahım şahım bir ısınma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 1 Ocak 2021; 9:17:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

UPi

Migros çeki konusunda bilgisi olan bir arkadaş varmı?

Alıntıları Göster

çekler için alışveriş tarihi 27 aralık sondu bildiğim kadarıyla. yani siparişi bu tarihten sonra verdiyseniz ibare çıkmamış olabilir, en son ekranda çıkıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

yanyana denemeden anlaşılmıyor hocam.

Yanyana denedim bende zaten

• marxx kullanıcısına yanıt

s10e lerin en temizi şu anda piyasada 3000 civarı ediyor. Sizin alete böyle teklif geldiyse ben de umutlandım şimdi.

Buradan sonrası kargo ile gönderenlere. Yurtiçi kargoya gittim, telefonu kutusuna koymuştum sadece, kodu söyledim sözleşmeyle telefonun kutusunu poşete attı üstüne de itilaflı gönderi etiketini koydu( başına bir iş gelirse biz sorumlu değiliz lafı). Kodlu olunca ben daha güzel paketlenir diye umuyordum. Üste parasını vereyim havalı poşete koyalım dedim, kod kullanımlarında öyle bir şey de olmuyormuş. Biraz sakat iş değil mi bu.

• Bende s10e ile değişim yaptim. 8 gb ram 256 hafıza navy blue rengini aldım. Ürün bugün elime geçti. Ve s10e yi de bugün kargoladim. Fiyat kırılmaz diye düşünüyorum. S10e 4 aylık ve hep kilif ve ekran koruyucu ile kullandım kulaklığı daha hiç kullanmamıştım bile. 4650 fiyat cıktı alırken eğer hiç fiyat kırmazlarsa 550 de migros çeki aldım. 5200 bana geri gelmiş olacak çek ile birlikte bence 1300 tl ye geçmeye değer.[:)]

• toros48 kullanıcısına yanıt

kulaklığı vs hiçbirşey istemiyorlar sadece şarj aleti kablosu ve telefonu göndermeniz gerekiyor.

• Ben de dün teslim aldım kapıda hallettik. Telefonu hazırlarken öncesinde ben bir ekran yanığı farkettim, SMS simgesi duruyordu resmen ekranda 😁 neyse dedim artık değiştirmeyiz napalım ama kapıya gelen arkadaş ya farketmedi ya da umursamadı onu. Söyledi halbuki ekran yanığı çok çıkıyor fiyat kırıyoruz diye.
    Telefonla ilgili söyleyeceğim şey ise kesinlikle ısınıyor arkadaşlar. Çok rahatsız edici değil ama hmm ısındı burası ya diyorsun oyun oynarken. S9+ da kesinlikle hissetmiyordum pek hoşuma gitmedi bu durum s21 çıkana kadar idare edip değişim kampanyası yakalarsam değiştiririm muhtemelen. Onun dışında her şey güzel bir arkadaş video çekerken akmıyor görüntü demişti ben de farkettim ilk sonra fhd 60 fps yapınca gayet düzeldi.
  • Bu telefonun benim için en büyük sorunu ısınması. Ekran sorunu tam olmasa da halledildi. Ama telefon ile görüşürken o ısınma beni bitiriyor. Günlük kullanımda da bazen ısınıyor onun sebebini hala anlamadım. Bunlar olmasa gerçekten güzel telefon ama değişim için s21 bekliyorum bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ustoo

Ben de dün teslim aldım kapıda hallettik. Telefonu hazırlarken öncesinde ben bir ekran yanığı farkettim, SMS simgesi duruyordu resmen ekranda 😁 neyse dedim artık değiştirmeyiz napalım ama kapıya gelen arkadaş ya farketmedi ya da umursamadı onu. Söyledi halbuki ekran yanığı çok çıkıyor fiyat kırıyoruz diye.
    Telefonla ilgili söyleyeceğim şey ise kesinlikle ısınıyor arkadaşlar. Çok rahatsız edici değil ama hmm ısındı burası ya diyorsun oyun oynarken. S9+ da kesinlikle hissetmiyordum pek hoşuma gitmedi bu durum s21 çıkana kadar idare edip değişim kampanyası yakalarsam değiştiririm muhtemelen. Onun dışında her şey güzel bir arkadaş video çekerken akmıyor görüntü demişti ben de farkettim ilk sonra fhd 60 fps yapınca gayet düzeldi.

amoled yanığı ekran ışığını yüzde 90 ve üzeri açık kulanırsak kesin oluyor zaten.

samsung kendi kronik sorununu bize fatura ediyor yani değişim yaparken amoled yanığına fiyat kıran samsung.

Amoled sorunlu ekran satıyor geri alırken amoled yanığı diye fiyat kırıyor utanmadan :) kendi ayıbını müştreriden çıkarmaya utanmıyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 1 Ocak 2021; 15:4:30 >

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.