Şimdi Ara

Samsung S10 Lite (Samsung Türkiye Garantili) 4.272,47 TL <Stok Bitti> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam sağolasın şimdide kartta problem çıktı benim kartım Ziraat Katılım mail order yönetimi yok kartı kaydetmeden sipariş ver diyerek ödeme yapma adımına geçemiyorum sürekli kart numarası doğru değil uyarısını alıyorum banka ile görüştüm 3d secure sistemi olması lazım mail order olduğu için çekemezsiniz dedi, hayırlısı böyleymiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paylaşan arkadaş teşekkürler. Bende aldım.
  • incubus İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden hocam. Güzel günlerde kullanın. Forumdan baya alan oldu sanırım. Mavi renkte stok bitti diğerlerinde de durum ne olur bilinmez. Umarım ben dahil alan herkes memnun kalır telefondan.
    Edit : Tüm renklerde stok bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertaga -- 30 Mayıs 2020; 1:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Hayırlı olsun şimdiden hocam. Güzel günlerde kullanın. Forumdan baya alan oldu sanırım. Mavi renkte stok bitti diğerlerinde de durum ne olur bilinmez. Umarım ben dahil alan herkes memnun kalır telefondan.
    Edit : Tüm renklerde stok bitti.
    Mi 10 note almayı niyetim vardı valla bu indirimi görünce dayanamadım ya aldım bence en güzel renk beyazı beyaz aldım ben

• Amazon telefonu hemen kargolamış Hafta başı elimde olur umarım.

• Hızlı teslimat ile almıştım telefonu ancak Bugün yeni bir teslim tarihi belirlenecek dedi ertelendi anlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.