Şimdi Ara

Samsung RT5962DTBSL Buzdolabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba fazla araştırma yapmadan bu buzdolabı sipariş ettim iyi mi ettim bilemem kurulumdan sonra paylaşım yapacağım beni sadece ses seviyesini merak ediyorum.Kullanan varsa bilgi almak isterim.
    Saygılar mac14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac14 -- 22 Temmuz 2013; 20:23:11 >

• Bugün inceledim, kullanım sonucu gözlemlerinizi ben de merak ediyorum.
  • Hayırlı olsun. Üstü derin donduruculu grupta Samsung'un bana göre tek alınabilir olan modelini tercih etmişsiniz. Bu model Kore üretimi, diğerleri Tayland ve Çin. Ses seviyesi 41dB, sessiz bir cihazdır. Garantisini mutlaka uzatın, yoksa servisinden çekersiniz. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Hayırlı olsun. Üstü derin donduruculu grupta Samsung'un bana göre tek alınabilir olan modelini tercih etmişsiniz. Bu model Kore üretimi, diğerleri Tayland ve Çin. Ses seviyesi 41dB, sessiz bir cihazdır. Garantisini mutlaka uzatın, yoksa servisinden çekersiniz. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim İstanbul Bilişim 1 hafta oyaladı beni ve siparişi iptal ettim şimdi bakıyorum başka sitelere hayırlısi.
  • Arkadaşlar merhaba buzdolabını almış bulunuyorum cumartesi kurulumdan sonra ilk izlenimlerimi paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac14

Arkadaşlar merhaba buzdolabını almış bulunuyorum cumartesi kurulumdan sonra ilk izlenimlerimi paylaşırım.

güle güle kullanın. ilk fırsatta resimli bir inceleme ve yorumlarınızı bekliyoruz foruma faydası dokunacaktır
  • Şu an düşündüğüm modellerden birisi bu. Nasıl memnunmusunuz şu an için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anvil kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba dün itibariyle buzdolabının kurulumunu yaptım malum geniş olduğu için biraz yer sıkıntısı yaşadım neyse her şeyi hallettik ve çalıştırdık benim için ses çok önemli güya en çok sesiz olduğu için seçtim,ses seviyesi 41db den biraz fazla olsa da oldukça tatminkar ben geçer not veriyorum bu büyüklikte bir dolaba bu kadar ses normal.Benim eski dolabım Vestel 540 NF Nafiz Zorlu nun Vestel satın aldığı zamandan fason LG Kore üretimi yaklaşık 15-16 senelik buzdolabı ses seviyesini onunla yan-yana çalıştırdım da Samsung sesi neredeyse yok gibi benim açımdan oldukça başarılı bir buzdolabı,geniş ve ferah daha ne isteyelim 90 tl. 4 yıl daha garantiyi uzatabiliyoruz motoru 10 yıl firma garantili.
  • güle güle kullanın. biraz foto eklermisiniz ve digital göstergesinden bahsedermisiniz?
  • anvil kullanıcısına yanıt
    Merhaba gösterge kullanışlı frizer -15c ile -23c arası ayarlaya biliyorsun alt kısım ise 1c ile 7c arası, hızlı dondurma programı var ve alt kısım bölgesel derece ayarı var basit kullanışlı ilk izlenimlerim bunlar.
  • quote:

Merhaba gösterge kullanışlı frizer -15c ile -23c arası ayarlaya biliyorsun alt kısım ise 1c ile 7c arası, hızlı dondurma programı var ve alt kısım bölgesel derece ayarı var basit kullanışlı ilk izlenimlerim bunlar.

Hayırlı olsun...bizde bu buzdolabını düşünüyoruz.memnun musunuz kaça nereden aldınız
  • quote:

Arkadaşlar merhaba dün itibariyle buzdolabının kurulumunu yaptım malum geniş olduğu için biraz yer sıkıntısı yaşadım neyse her şeyi hallettik ve çalıştırdık benim için ses çok önemli güya en çok sesiz olduğu için seçtim,ses seviyesi 41db den biraz fazla olsa da oldukça tatminkar ben geçer not veriyorum bu büyüklikte bir dolaba bu kadar ses normal.Benim eski dolabım Vestel 540 NF Nafiz Zorlu nun Vestel satın aldığı zamandan fason LG Kore üretimi yaklaşık 15-16 senelik buzdolabı ses seviyesini onunla yan-yana çalıştırdım da Samsung sesi neredeyse yok gibi benim açımdan oldukça başarılı bir buzdolabı,geniş ve ferah daha ne isteyelim 90 tl. 4 yıl daha garantiyi uzatabiliyoruz motoru 10 yıl firma garantili.

geçen 1 haftalık sürede düşüncelerinizi alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mask6060

quote:

Hayırlı olsun...bizde bu buzdolabını düşünüyoruz.memnun musunuz kaça nereden aldınız

Merhaba sü an itibariyle memnunum buzdolabı dahttp://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-rt5962dtbsl-samsung-buzdolabi-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,53003.html 4 taksit 2032 tl. kargo dahil fiyata aldım ve en önemlisi buzdolabı evin önüne değil 4 kata çıkartıp öyle teslim etiller.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mask6060

quote:

Merhaba sü an itibariyle memnunum buzdolabı dahttp://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-rt5962dtbsl-samsung-buzdolabi-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,53003.html 4 taksit 2032 tl. kargo dahil fiyata aldım ve en önemlisi buzdolabı evin önüne değil 4 kata çıkartıp öyle teslim etiller.

vevap için teşekkürler....

• quote:

Merhaba,

Aynı dolap mevcut fakat alt kısım bölgeesel derece ayarı nedir ve nasıl ayalayabiliriz...??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.