Şimdi Ara

Samsung RF85A912AB1 - 882 Litre vs LG GR-Q31FMKHL - 877 Litre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 7 Ağustos 2023; 22:38:0 >

• Onca beyaz eşya üreticisi varken benim tercihim bu iki marka olmazdı açıkçası. Özür dilerim ön yargılı yaklaştığımın farkındayım ama

Tv deseniz LG derim
    Telefon deseniz Samsung derim
    Saç kurutma makinası deseniz Etap derim ama buzdolabı olmamış bence 🤭

Samsung'un anladığım kadarıyla komple buzdolabı gibi kullanılma özelliği var, iyi bir şey olabilir bu dolabı koyacak eviniz varsa harici bir derindondurucu da koyulur o eve ☺️ lg ye göre aylık 2kwh fazla elektrik yakacak gibi. LG nin içine dair hiç foto olmaması kötü, kapaktaki su haznesi o bölmedeki rafların alanını daralmıştır. O cam kapakta tamamen gereksiz bence! Kim niye dolap içini göstermek ister ki? Ayrıca ısı yalıtımı nı nasıl sağlamışlar acaba? Bi de wifi ile dolaba bağlanıp napcaz? İçlerini gözle görüp kıyaslayıp kendi kullanımın alışkanlığıma en uygun olanı alırdım, resim ve özelliklerden Samsung'u seçtim. Ama çok iyi araştırmak lazım özellikle kompresör kısmında sıkıntı çıkartmamalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armyoflovers -- 7 Ağustos 2023; 23:12:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• KG76PAICON x 2 Adet alın 198 kwh x 2 adet = 396 kWh = 2 adet ürün 64 bin tl ye geliyor

Dondurucu 169 litre + 169 litre = 338 Litre

Soğutucu 357 litre + 357 litre = 714 litre

Toplam hacim = 1052 litre

----------------------------------------

KG86PAICON x 2 Adet alın 216 kwh x 2 adet = 432 kWh = 2 adet ürün 64 bin tl ye geliyor 76-77 bin tl ye geliyor

Dondurucu 202 litre + 202 litre = 404 Litre

Soğutucu 419 litre + 419 litre = 838 litre

Toplam hacim = 1242 litre

Ekstra dondurucu almanıza gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 8 Ağustos 2023; 0:45:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.