Şimdi Ara

Samsung resmen çentik tasarımına geçti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne guzel cercevesize yakin ekranlarin var be kardesim. Onu daha da gelistirmek yerine centik isine girmek nedir? Nerde kaldi ozgunluk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    Yazdığın şeyi anlıyorum ama şimdi full ekran modası çıktı çentik mecburiyetten doğdu moda olan full ekran. Yarım santim çerçeve sana yeterli gelebilir ama bu bir yarışma sona kalan dona kalır.

• Birazcık Oppo ve Vivodan ders alsalar keşke

Samsung resmen çentik tasarımına geçtiSamsung resmen çentik tasarımına geçti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• shimoda kullanıcısına yanıt
    Bunları yaparken rakip firmalarla dalga geçen reklamlar yaptığını hatırlamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaçırdığınız bir nokta samsung çentikli cihaz değil ekran tanıtmış. Ekranları diper üreticilere satıyor ve bunu pazarlamak için isim falan vermiş.

• Niye yorumum silindi. Yorum sileceğine banlasana yorumumu silen düdük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple yapar samsung taklit eder, buradaki fedailer de birbirini yer.

• Çentik denen şeyden nefret ediyorum. Çentik yok olana kadar yeni telefon almayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'im insallah bu çentik modasi tez vakitte biter.Amin.

• Android tarafı yapar apple taklit eder

• quote:

Orijinalden alıntı: egny134

Android tarafı yapar apple taklit eder
    Hiçte öyle görünmüyor be hocam. Bak Samsung nasıl tükürdüğünü yaladı. Çentiği belki başka bir marka da getirmiş olabilir ama Apple ile anılıyor çünkü pazarlama konusunda en iyi şirket.

• büyük ihtimal diğer üreticilere satacağı yeni ekran çeşitlerinin tanıtımıdır. samsung kolay kolay çentik akımına girmez, çin pazarına çıkartacağı ürünler konusunda kesin konuşamam tabiki.
  • Bütçe dostu alt seviye cihazlarında kullanabilir, illa amiral gemilerinde kullanacağı anlamına gelmiyor.
  • biliydim böyle olacağını. .... çıkabilir yani güvenmiyorumda.

• Lanet olsun şu çentiğe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 9 Kasım 2018; 0:19:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimoda

Tabii ya. Altın oran diye 4/3 ekranları zorla kullandıran, 3.5 inç ekrandan büyüğü gereksiz ve kullanışsızdır diye ısrar edip te sonra boydan boya uzatan......büyüten......
    Bunları tüküren zaten Armut değil de Peru' daki lamalardı.
    Çentikle dalga geçmek için reklam videosu çektikten sonra çentikli telefon çıkarmaktır asıl tükürdüğünü yalamak. Senin yaptığın Samsungu yalamak oluyor orası ayrı

• Bu kadar özenti olmayın be abicim bir marka bir sey yaptığında diğerleri hemen bizde yapalım kafasına giriyor madem elinizde bu teknoloji var o marka yapmış biz neden daha iyisini yapmayalım diye olsa keşke düşünce yapınız

• Apple’la zamanında çentik yüzünden dalga geçmişti Samsung ama şimdi aynısını kendi yapıyor. Her zaman ki gibi Apple teknolojide öncü olmayı sürdürüyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.