Şimdi Ara

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
6
Favori
47.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cscfounder

ben zamanında 550tl ye almıştım Alırken içime oturmuştu ama aldıktan birkaç gün sonra iyiki almışım demeye başlamıştım.
    Şu an ekonomik bir 120gb ssd 170tl civarlarına bulunuyor sanırım. Tabii ssdnin boyutu günlük kullanıma yetmeyecekse, bir tane dvd-rw converter kutusu alıp; dvd-rw yerine 2. bir hdd veya dizüstündeki eski hddyi oraya takabilirsiniz ki ben öyle yapıyorum.

550 mi 550 lira verilirmi hiç yahu :) Bana 150-200 fazla geliyor ikinci el temiz arıyorum valla helal olsun o fiyata almak cesaret ister

Bende öyle yapıcam zatende bakalım uygun bir Ssd bulamadım gerçi şuan çokta lazım değil ama işte sırf merak

• quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90
    550 mi 550 lira verilirmi hiç yahu :) Bana 150-200 fazla geliyor ikinci el temiz arıyorum valla helal olsun o fiyata almak cesaret ister

Bende öyle yapıcam zatende bakalım uygun bir Ssd bulamadım gerçi şuan çokta lazım değil ama işte sırf merak

2011 yılında kaliteli veya sandforce işlemcili 120gb ssdler o fiyatlardaydı. Zaten peşin para veremeyip taksitle almıştım
    Şu an windows 8.1pro x64 kullanıyorum. Şimdilik bir performans düşüklüğü yok. 5 yıllık dizüstü için gayet iyi parformans veriyor hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cscfounder -- 17 Haziran 2014; 15:00:12 >

• quote:

quote:

2011 yılında kaliteli veya sandforce işlemcili 120gb ssdler o fiyatlardaydı. Zaten peşin para veremeyip taksitle almıştım
    Şu an windows 8.1pro x64 kullanıyorum. Şimdilik bir performans düşüklüğü yok. 5 yıllık dizüstü için gayet iyi parformans veriyor hala

Zaten bizim bu makinalarda hala iş var oyun performansını paylaşmıştım bir kaç msj yukarıda ,5 yıllık cihaz için çok iyi performansı var hala ben performansından memnunum her işimi görüyor sağolsun

• Bende r620 kullanıyorum ama kullanmam gereken programlar değişince artık yetmez oldu. Yeni bilgisayar içinde acele etmek istemiyorum. DVD sürücü yerine ssd ve ram desteği yapsam sizce bilgisayar biraz rahatlar mı? Emektardan hemen vazgeçmek gelmiyor içimden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmurat94 -- 20 Haziran 2014; 10:52:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmurat94

Bende r620 kullanıyorum ama kullanmam gereken programlar değişince artık yetmez oldu. Yeni bilgisayar içinde acele etmek istemiyorum. DVD sürücü yerine ssd ve ram desteği yapsam sizce bilgisayar biraz rahatlar mı? Emektardan hemen vazgeçmek gelmiyor içimden :)

Ram takviyesi yapamazsın max. 4 gb ram destekliyo makina ..
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun. Ben o zaman ssd ile şansımı deneyim :)
  • quote:

Ssd alıp takabilirsin performansı artar makinanın ama malesef ram takviyesi yapamamamız çok sinir bozucu max. ram miktarı bari 6 gb olsaydı iyiydi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 21 Haziran 2014; 19:28:24 >
  • quote:

quote:

Ssd alıp takabilirsin performansı artar makinanın ama malesef ram takviyesi yapamamamız çok sinir bozucu max. ram miktarı bari 6 gb olsaydı iyiydi :)

Aynen öyle :) ssd ile deneyeceğiz artık şansımızı :)
  • quote:

Kingston ssd now v300'lerde benckmark programlarını aldatmaya yönelik özel komutlar var deniyor. Tahmin edilenlerden daha iyi performans gösterebiliyormuş benchmarklarda. Bu seri dışındaki ekonomik olan ssdlere yönelebilirsiniz :) Aldığınıza değiyor.

Dvd-rw yerine de Akasa Nstor alıp, eski hddnizi buna takarak aktif olarak kullanabilirsiniz.

• quote:

quote:

Kingston ssd now v300'lerde benckmark programlarını aldatmaya yönelik özel komutlar var deniyor. Tahmin edilenlerden daha iyi performans gösterebiliyormuş benchmarklarda. Bu seri dışındaki ekonomik olan ssdlere yönelebilirsiniz :) Aldığınıza değiyor.

Dvd-rw yerine de Akasa Nstor alıp, eski hddnizi buna takarak aktif olarak kullanabilirsiniz.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim :) Yeni bilgisayar almak biraz daha mantıklı gelmeye başladı ama ssd alıp takarsam sonucu burada paylaşırım :)

• Yeni bilgisayar alıp masraf yapmana gerek yok bence arkadaşım
  • Sanırım anakartını yaktık :/ Aynı sorunu yaşamış biri varmı ? Tamir ettirmeye değermi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoneyTalks

Sanırım anakartını yaktık :/ Aynı sorunu yaşamış biri varmı ? Tamir ettirmeye değermi.

Anakartın yanık olup olmadığından emin olmalısın arkadaşım ona göre deyip deymeyeceğine karar verilir ve anakart arızalı ise sorun ne oda önemli mesela ekran kartının çipi yandıysa başın çok ağrır ama ufak bir kısa devre yada atıyorum soketde bir arıza varsa onlar kolay halledilir..
  • Selam beyler bem 2009 tan beri samsung r620 kullanmaktayım bilgisayarım ile aktif olarak dayz standalone eu4 ve CS-GO oynuyorum açıkçası arma 3 kurmak istiyorum ama bilgisayarıma pek güvenmiyorum bilgisayarımı geliştirmek için nasıl önerilerde bulunursunuz bu arada bilgisayarım 32 bit vista ve hiçbir update i yok lütfen çok acil önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanye88

Selam beyler bem 2009 tan beri samsung r620 kullanmaktayım bilgisayarım ile aktif olarak dayz standalone eu4 ve CS-GO oynuyorum açıkçası arma 3 kurmak istiyorum ama bilgisayarıma pek güvenmiyorum bilgisayarımı geliştirmek için nasıl önerilerde bulunursunuz bu arada bilgisayarım 32 bit vista ve hiçbir update i yok lütfen çok acil önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Sa..Arkadaşım malesef R620 için geliştirme yapabileceğimiz pek bir şey yok ram artıramıyoruz mesela max desteklediği ram miktarı 4 gb zaten..

Sana tavsiyem cihaza Win 7 Ultimate 64 bit kur daha performanslı olur birde Ssd takviyesi yapılabilir ama onada gerek yok değmez ..Bu arada arma 3'ü kurabilirsin cihaz çalışıtıracaktır..
  • quote:

quote:

Selam beyler bem 2009 tan beri samsung r620 kullanmaktayım bilgisayarım ile aktif olarak dayz standalone eu4 ve CS-GO oynuyorum açıkçası arma 3 kurmak istiyorum ama bilgisayarıma pek güvenmiyorum bilgisayarımı geliştirmek için nasıl önerilerde bulunursunuz bu arada bilgisayarım 32 bit vista ve hiçbir update i yok lütfen çok acil önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Sa..Arkadaşım malesef R620 için geliştirme yapabileceğimiz pek bir şey yok ram artıramıyoruz mesela max desteklediği ram miktarı 4 gb zaten..

Sana tavsiyem cihaza Win 7 Ultimate 64 bit kur daha performanslı olur birde Ssd takviyesi yapılabilir ama onada gerek yok değmez ..Bu arada arma 3'ü kurabilirsin cihaz çalışıtıracaktır..

Teşekkür ederim ozaman dediklerinizi yaparım bu arada arma 3 te d3d11.dll hatası alıyorum sanırım arma 3 işi yattı

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim ozaman dediklerinizi yaparım bu arada arma 3 te d3d11.dll hatası alıyorum sanırım arma 3 işi yattı

Onun çözümü çok basit arkadaşım dx hatası o dll dosyasını internetten aratıp bulabilirsin onun çözümü basit nette araştır yaparsın..

• Teşekkür ederim valla siz olmasanız :D

• quote:

Teşekkür ederim valla siz olmasanız :D

Ne demek arkadaşım
  • Win 8 kuran var mı bunlara? Hoş ben askerden gelene kadar Win10 çıkmış olacak
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.