Şimdi Ara

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
6
Favori
47.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: balabanraca

merhaba arkadaşlar.. bende r620 kullanıcısıyım ve bilgisayarımı seviyorum..
    sormak istediğim bir konu var sizlere..
    tuş takımını nasıl çıkartabilirim.. içini temizlemek istiyorum..

bide tuş takımının sıvı dökülmelerine karşı güvenli olduğunu okumuştum, doğru mu?

Bence çıkarma tırnakları kırarsan kötü olabilir ben sağa sola yatırıp üflüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Sawada

quote:

Orijinalden alıntı: CmKndr

O olay bendede var. 64 bitle ilgili genel bi problem galiba. Bazı arkadaşlarda da olmuştu 64 bit yükleyen.
    Nasıl geri getirileceğini de bilmiyorum öğrenirsem paylaşırım

Benide klübe eklerseniz sevinirim. Eski klübe üyeydim bikaç aydır girmiyodum yenisini açmışsınız

Ayrıca bende bios update yaptım. 07LL yükledim ve everest de max. 8 GB görünüyo.
    Şimdi ben gidip 8 GB DDR3 taktırabilirmiyim buna

Onu bende merak ediyorum samsung servisine mi taktırıyoruz nabıyoruz ayrıca beyler önereceğiniz güzel oyunlar var mı ?

Büyük bilgisayarcıların kendi bölümleri taktırıyodu galiba servis dışı kalmadan. Tam emin deilim ama
    Arar sorarız bi Samsung servisine

• İyi geceler beyler 7gündür uzak kaldım forumdan nasıl gidiyor işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbaba

İyi geceler beyler 7gündür uzak kaldım forumdan nasıl gidiyor işler

Hacu noldu ya özlettin kendini

Konu dışı faciasımı yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Sawada

quote:

İyi geceler beyler 7gündür uzak kaldım forumdan nasıl gidiyor işler

Hacu noldu ya özlettin kendini

Konu dışı faciasımı yoksa

Evet. Üstüne 3uyarı puanım daha kaldı

• Linkler Düzenlendi
  • Arkadaşlar catalyst center olmadan doygunluk ayarını yapamazmıyım ya ?
  • quote:

RAM: 4GB DDR2 800 Mhz > 4GB ram şu an piyasadaki diğer laptoplara göre avantaj. Ayrıca DDR2 800 Mhz olması da ayrı bir avantaj. Piyasada DDR3 ramler de var fakat fiyatlatı çok yüksek olduğundan şu an pek popüler değil. İlerde rami değiştirmek isterseniz,DDR3 ramlere sorunsuzca geçebilirsiniz. Bazı arkadaşlar kaç ram slotu olduğunuda soruyorlar. Cihazda 2 tane ram slotu var.

Bu cihaza ddr3 ram TAKAMAZSINIZ. Slot yapıları farklı olduğundan dolayı en fazla 8 gb ddr2 bellek kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 24 Mayıs 2010; 7:45:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan
    quote:

RAM: 4GB DDR2 800 Mhz > 4GB ram şu an piyasadaki diğer laptoplara göre avantaj. Ayrıca DDR2 800 Mhz olması da ayrı bir avantaj. Piyasada DDR3 ramler de var fakat fiyatlatı çok yüksek olduğundan şu an pek popüler değil. İlerde rami değiştirmek isterseniz,DDR3 ramlere sorunsuzca geçebilirsiniz. Bazı arkadaşlar kaç ram slotu olduğunuda soruyorlar. Cihazda 2 tane ram slotu var.

Bu cihaza ddr3 ram TAKAMAZSINIZ. Slot yapıları farklı olduğundan dolayı en fazla 8 gb ddr2 bellek kullanabilirsiniz.

o yazıyı başka bir yerden alıntı yaptım takılmıyorsa sorun değil DDR2 bellekte götürür bizi akşam bakayım yanlış ise değiştiririm

• arkadaşlar "Fn" tuşlarının çalışması için hangi programı yüklemem lazım ve nerden bulurum o programı
  • quote:

Orijinalden alıntı: holigan1

arkadaşlar "Fn" tuşlarının çalışması için hangi programı yüklemem lazım ve nerden bulurum o programı

Easy Display Manager programını yüklemelisin

Aşşağıdaki linki tıklayıp indirebilirsin
    Link

• saol volkanbaba
  • Arkadaşlar bende samsung r620-js03tr kullanıyorum. Online oyun oynadığım için pc 7/24 açık kalıyor ve aşırı ısınıyor bir süre sonrada kasmaya başlıyor. Tavsiye edebileceğiniz soğutucu varmı? Ucuz yollu(Öğrenci hesabı)
  • Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum olacaktı: Bilgisayarın sesini fn ile kıstığımda ekranda kısma işareti gözükmüyor önceden gözüküyordu ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plep05

Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum olacaktı: Bilgisayarın sesini fn ile kıstığımda ekranda kısma işareti gözükmüyor önceden gözüküyordu ne yapmam lazım?

Easy display manageri sil baştan kur bazen yapıyor öyle.
  • Arkadaşlar hiç birinizde ısınma problemi yokmu bnm pc aşırı ısınıyor.
  • selam arkadaşlar . ben yeni üye , yeni r620 js03-tr kullancısıyım :) pc yi yeni aldım gayette memnunum yanlız bir sorum olacak samsung update plus programındaki yeni güncelleştirmeleri kurmuyor . kur diyorum %1 de kalıyor ,ilerlemiyor ne yapmalıyım ?
  • arkadaşlar bilgisayarıma bios 0_07LL yi yükledim daha sonra klavyesi gitti tuşlar yerliyerinde değil kullanamıyorum biile ne yapmam lazım lütfen yardımm....(çok acil)
  • @kaan196

Hocam senin bilgisayarda bir sorun olabilir çünkü pc genel olarak ısınmıyor. (hiç ısınmıyor demiyorum oyunlarda tabiki ısınıyor). Birde Js03 aldığın için Js01 modelinden birkaç derece daha sıcak bir bilgisayara sahipsin masaüstü ve oyundaki sıcaklıkların ss lerini koyarsan daha iyi olur

@djmusti5755

Öncelikle hayırlı olsun.Keşke r580 felan alsaydın artık r620nin alınabilitesi düştü. Samsung update plus programını sil boşuna ram yedirtme çok gereksiz bir program. Updateleri en başta verdiğim samsung türkiye sitesinden elinle yükleyebilirsin O programda ordan alıyor (!) zaten
  • Arkadaşlar birazdan format atacam acil yardımcı olur musunuz ben bilgisayarı ilk aldığımda sonra yaparım deyip recovery almamıştım şimdi almaya kalkarsam tüm c sürücüsünü mi yedekliyor yoksa sadece win7 ve driver ları mı yardımcı olursanız çok makbule geçecek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.