Şimdi Ara

SAMSUNG R620 KLAVYE SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorunum şu; klavyedeki bütün tuşların yeri karışık. "K" ye basıyorum "Y" çıkıyor, "T" ye basıyorum "1" çıkıyor. Harici klavye düzgün çalışıyor. NumLock açıp kapatıyorum hala tuşlar karışık... Ok tuşlarından başka simgeler v.s. çıkıyor. CTRL ve ALT tuşları kendi yerlerinde sadece diğer hepsi karışık. Sıfır klavye aldım değiştirdim yine aynı. Sıvı teması olmadı, Sistem geri yükleme de yaptım yine düzelmedi. Format atmanın çözeceğini zannetmiyorum çünkü harici klavyede sorun yok...

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar,

Şimdiden herkese teşekkürler!

• Keşke yardımcı olacak birileri çıksa
  • Klavye'de bir hata mevcut kafa karışıklığı derlerya aynen öyle bu durum bende bir ara meyve suyu dökülmüştü tuşların bazıları farklı işlev görüyordu bazısı da geçici olarak çalışmadı serviste klavye bakımı yaptılar garanti kapsamında,normalde garanti dışı ama sağolsun yaptılar düzeldi sizde bazı harf yönlendirmelerinde hata meydena gelmiş olabilir,Yeni klavyenizde de aynı olduysa bağlantı noktalarında sıkıntı olabilir bir şey var sonuçta.Bu arada formatı deneyin harici klavyeyi sonuçta normal klavye bağlantısından takmıyorsunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.