Şimdi Ara

Samsung r620 ekran gelmeme sorun laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim samsung r620h modelinde bir laptopum var bayadir kullaniyorum fakat son 1 yildir ekran gelmiyor vgada her actığımda geliyor fakat laptobun kendi ekranina 25 30 hatta 50 acista bazen geliyor.internette arastirdim devreler kopmustur diyorlar bilgisayarin heryerini bantlayip kendi isisiyla kapatmasini istiyorlar bunuda yaptım fakat sonuç alamadım yardımcı olursanız cok sevinirim . (ÖZET : vgada her acista ekran geliyor ama kendi ekranina 25 50 kere denememde bir geliyor ramlerde sıkıntı yok yeni değiştidedigim gibi vgada aciliyor sorunsuz)

• Heryerini kapatma olayı kendi ısısı ile bir nevi ısıtma işlemi uygulaması sizin öyle bir durumunuz yok anlaşılan ekrana giden flex kabloda yada soket yapısında bir sorun var. Flex kablo ile denemeni tavsiye ederim ama bilgisayar eski masrafa değer mi tartışılır.
  • Harici ekran kartı ati chipset mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PimpMyRide P kullanıcısına yanıt
    ati
  • Cihazında chip arızası var kardeşim, Bu modellerde sık görünen bir durumdur. Chipsetin cihazdan çıkarılıp reballing işlemi uygulanması gerekiyor. Ben 6 ay garantili yapıyorum. yakınında yapan varsa sorabilirsin
  • şuanlık batarya aldım hiç kapatmıyorum uyku modunda bunun maliyeti nekadar olur
  • 150 TL benim servis ücretim. 6 AY garanti veriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.