Şimdi Ara

Samsung R560'cılar Kulübü -- Paylaşımlar, Puanlar --- OC skorları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
4
Favori
212.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi performansı bilemeyeceğim ancak hatırlattığın iyi oldu bende 178.13 indireyim şimdi Makineyle 175.97 geliyormuş bu arada. Acaba gerçekten fark yaratır mı?

http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_178.13_whql.html
    Bu adreste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucel0635 -- 27 Eylül 2008; 21:35:30 >
  • Bence fark eder driver bilgisinde bayaı bi yenilik yazıyor :) :
    * WHQL-certified driver for GeForce 6-series, 7-series, 8-series, 9-series, and 200-series GPUs, including the newly released GeForce 9800 GTX+, 9800 GT, 9500 GT and 9400 GT GPUs. 
    * Adds support for NVIDIA PhysX acceleration on all GeForce 8-series, 9-series and 200-series GPUs with a minimum of 256MB dedicated graphics memory (this driver package installs NVIDIA PhysX System Software v8.09.04).
    * Experience GPU PhysX acceleration in several full games and demos today by downloading the GeForce Power Pack.
    * Adds support for 2-way and 3-way NVIDIA SLI technology with GeForce GTX 200-series GPUs on Intel® D5400XS motherboards.
    * Supports single GPU and NVIDIA SLI™ technology on DirectX 9, DirectX 10, and OpenGL, including 3-way and Quad SLI technology.
    * Supports CUDA™.
    * Supports NVIDIA GeForce 3D Stereo Technology.
    * Supports Folding@home distributing computing application. Download the high performance client for NVIDIA GPUs here and join the NVIDIA team: #131015.
    * Supports GPU overclocking and temperature monitoring by installing NVIDIA System Tools software.
    * Includes several 3D application performance improvements. The following are examples of improvements measured with v178.13 WHQL versus v175.19 WHQL driver:
    o Single GPU increases up to 11% in 3DMark Vantage (performance preset)
    o Single GPU increases up to 11% in Assassin's Creed DX10
    o Single GPU increases up to 15% in Bioshock DX10
    o Single GPU increases up to 15% in Call of Duty 4
    o Single GPU increases up to 8% in Enemy Territory: Quake Wars
    o 2-way SLI increases up to 7% in Bioshock DX10
    o 2-way SLI increases up to 10% in Company of Heroes: Opposing Fronts DX10
    o 2-way SLI increases up to 12% in Enemy Territory: Quake Wars
    o 2-way SLI increases up to 10% in World in Conflict DX10
    * Includes numerous 3D application compatibility fixes. Please read the release notes for more information on product support, features, driver fixes and known compatibility issues.
    * Users without US English operating systems can select their language and download the International driver here.

• O zaman indirelim Kurması filan nasıl olurki açıklama vardır heralde normal program gibi kurarız sanırım.

• quote:

Orjinalden alıntı: mc_dyy

Slmlar arkadaşlar öncelikle Samsung R560-AS02TR alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun cause_of_death arkadaşımızın tavsiyesiyle bu modele baktım,samsung tavsiye başlığı ve bu bölümdeki tüm yazıları okudum diğer markaların modellerine oranla daha az şikayet duydum belki de ürünün yeni olmasından kaynaklanıyor.. Toshiba bölümünde belirttiğim isteklerimin çoğunu karşılıyor ancak yine sizlere danışmak istedim...bi elektronik eşya alırken özellikle bu pdf,pc tarzı cihazlar olduğunda çok ince elerim ve uzun süreli kullanırım.Ekran kartı ve işlemci bnm için önemli bu konularda fazla bilgim yok ancak bunlar haricindeki parçaların kalitesi nasıl anakart vs. bunların yanısıra servis ağı da çok önemli çünkü acer'ın bi modeline yöneldiğimde forumda sorunlar tesğit ettim yine hp'nin modellerine baktığımda yine forumda servis ve arıza konusundan muzdarip baya arkadaş gördüm o yüzden bunlardan vazgeçtim..toshiba düşünüyordum fakat samsungdaki özelliklere sahip olan modellerde fiyat biraz kasıyor..Bi kaç güne notebook almayı düşünüyordum ancak bu modeli ve yazdıklarınızı gördükten sonra samsung da ilgimi çekti yakın zamanda alan arkadaşların da fazla olması nedeniyle tavsiye ve görüşler zamanla değişebilir o yüzden biraz beklemekte karar kıldım...

arkadaşlar yardımcı olabilecek misiniz?görüşlerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum...

• Gayet kaliteli bence al
  • quote:

Orjinalden alıntı: bursair

[simage][/simage]"http://www.notebookjournal.de/storage/show/image/image48d25300c5429"
    [simage][/simage]http://www.notebookjournal.de/storage/show/image/image48c12c6d359e

"Notebook journal" sitesinden Alıntıdır....
    Resimleri upload etmeye çalıştım inşallah olmuştur eğer olmazsa linkler:http://www.notebookjournal.de/storage/show/image/image48c12c6d359e6 , http://www.notebookjournal.de/storage/show/image/image48d25300c5429

Samsung crysis orta detayda 23 FPS veriyor Toshiba da ise 30F PS veriyor bu çok büyük farkmıdır oyun akıcılığında,

Bu arada cümlemizin Mübarek Kadir Gecesi Kutlu olsun, Rabbim kurtulanlardan eylesin, Dualarınız kabul olsun...

zaten 30 fps veren model qosmio x300...burada ayrı bir başlıkta incelenmiş galiba...donanımı ve fiyatı ayrı bir boyutta...

http://forum.donanimhaber.com/m_26051604/tm.htm

• 3 gün önce almıştım.bugün ulaştı elime.

açtım kurcaladım biraz. vs vs ..

pil kullanımı için ne yapmam gerekiyor. şuan taktım şarjı dolmak üzere?
  • Bana pili bitikten sonra 12 saat sarjda tut demişlerdi. VATANda.
  • pil dolmuş durumda. acaba çıkartıp bitmesini mi beklesem?

bir de wireless nasıl açılıyor? beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 27 Eylül 2008; 23:16:19 >
  • Ağ 'a gel bir ağa bağlanı seç ve ağlardan birine tıkla. Senin ağına daha doğrusu
  • teşekkürler. zaten wireless ı açmamışım. sadece etrafta var mı diye taratacaktım
    yokmuş zaten.sivasta ne wireless ağı olacakmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: yucel0635

Bana pili bitikten sonra 12 saat sarjda tut demişlerdi. VATANda.

Bende pili bitirdim şu anda ilk şarjda 5 saat oldu notebookda yeşil ışık yanıyor şarj dolmuş gözüküyor ama beklicem 12 saat dolsun nolur nolmaz...
  • Bu arada yabancı sitelerde r560 ile ilgili karşılaştığım sayfaları paylaşmak isterim..
    Burada r560 modelinin tartışıldığı ingilizce bi forum:
    http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=256698
    Bu iki yerdede r560 modelinin p8400 işlemcili modelinin ingilizce incelemesi var:
    http://www.notebookcheck.net/User-Review-Samsung-R560-Madril-Notebook.11531.0.html#topbanner
    http://www.notebookcheck-tr.com/Samsung-R560.11313.0.html

• Faydalı bilgiler var, teşekkürler
    3d mark06 tetindeki sonuçte P8400 lünün 5684. P8600 kullananında yaklaşık 5690 gibi olması lazım ancak bir arkadaş bu testte 5703 almış.
  • Arkadaşlar makinanın ses sistemini başta beğenmeyenler olabilir ki bende düne kadar öyleydim çünkü sesler çok tiz geliordu hç bass yoktu ve birz cızırdıyordu ancak Denetim masası/Ses/Hoparlörler kısmından samsung eds kısmından ses düzeylerini movie(film) ve music olarak deiştirebiliosunuz istersenizde disable yapabiliosunuz bn disable yapınca tizleşme sorunu düzeldi şimdi ses bence mükemmel çıkıyor helede kulaklıkla dahada bi halkulade bence :)

Samsung R560'cılar Kulübü -- Paylaşımlar, Puanlar --- OC skorları
  • Bu gün r560 alarak aranıza katıldım. Laptop dan genel olarak memnun kaldım. Laptop u televizyona bağladım HDMI ile fakat ses alamadım. Ses almak için ne yapmak gerekiyor ???
  • Merhabalar arkadaşlar nihayet r560-aso2tr makinamda 3dmark 06 testimi yaptım.Alındığı üzere hiçbir değişiklik overclock vs. yapılmaksızın forceware 175.97 sürücüleriye yapılmıştır yeni 178.13 driverınıda indirdim birazdan onu yükleyip birde onla yapacağım testi.Neyse çok uzattım işte puanlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efekan258 -- 28 Eylül 2008; 21:41:48 >

• Arkadaşlar... R560 sahipleri.... CRYSİS oyunu ile ilgili incelemelerinizi bekliyoruz...
  • yaklaşık yarım saat kadar oynadım crysis warheadı. 1280*764 2xaa ve gölge efekti ile bi efekt daha orta ayardayken,diğer ayarların hepsi yüksekte iken,kasılma falan olmuyor. sadece 3-5 adet yanan ev aynı anda ekranda gözükürse sanırım fps 20lere düşüyor çünkü biraz kasıyor o sırada.onun dışında sorun yok tahminimce 25-30 fps arasında gidip geliyor.
    yalnız soldaki fan acayip sıcak üflüyor tırsıp oyunu kapatıyorum yarım saatte bir

bu arada,ekran kartımız hdr destekli öyle değil mi?

sormak istediğim;

sürekli prize takılı kullanıyorum. bazıları prize takılıyken pili çıkar diyorlar,zarar veriyor pile fazlası diyorlar. birisi 6 ay pil takılıyken prizle kullanmış 6 ayda pil bozulmuş..

pilin şarzı varken,prizde kullanacaksam pili çıkartmalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 29 Eylül 2008; 0:30:31 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.