Şimdi Ara

Samsung R520 Derneği (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.411
Cevap
11
Favori
159.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uzmanbiyolog

Şu XP'nin gözünü seveyim.xp 32 bit kurdum.sorunsuz güncelledim biosu.ardından win7 kullanmaya devam:)))

Hocam Windows 8.1 kursaydınız ya. Ben kurdum sorunsuz bir şekilde kullanıyorum, çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmr.1907

quote:

Orijinalden alıntı: uzmanbiyolog

Şu XP'nin gözünü seveyim.xp 32 bit kurdum.sorunsuz güncelledim biosu.ardından win7 kullanmaya devam:)))

Hocam Windows 8.1 kursaydınız ya. Ben kurdum sorunsuz bir şekilde kullanıyorum, çok memnunum.

kurdum tabii ki.canavar gibi mübarek :)) ama her ne hikmetse win8.1 kullandığımda tablet kullanıyormuşum gibi oluyorum.buna alışamadım bi türlü....
  • Bizim mübarek öldü.....Şansa bak tam topladık sistemi derken anakartı arızalandı.Ben böyle şansın.........

Sözün kısası Samsung r520 sağlam tamirsiz anakart arıyorum.Satmak isteyen varsa benimle iletişime geçsin.

Düzenleme:Uygun bir anakart bulundu.ilgilenen herekse teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmanbiyolog -- 1 Ocak 2015; 17:42:45 >
  • Arkadaşlar benimde LCD panelim gümledi. Oncesinden darbe almıştı idare ediyodum ama iyice aktı gitti göruntu sonra malumunuz bi lcd arıyorum. Yardım edebilirmisiniz hepibize teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi arkadaş anakart sormuş birisi lcd panel sormuş.ne kadar fiyat veriyorsunuz eger kurtarıyorsa kendi bilgisayarımı parçalayıp parçaları size vereyim artk bana yetmiyo bu bilgissayar.yeni birşeyler almam lazım.
  • Arkadaşlar benimde elimde var 1 tane kendi kendine kapanma sorunu var ve sağ ekran menteşesi kırık isteyen olur parçalarını satabilirim

• Açılmama problemi olan makinemi satmayı düşünüyorum.
  • 7 senedir en ufak bir donanımsal problem yaşatmadı, günde en az 3 saat açık kalıyor, zaman zamanda Cubase programında saatlerce kayıt yapıyor. P7350 işlemciye sahip olan versiyona sahibim. Termal macun eskidi, ısılar 60* civarı boşta, orta düzey yükte 75'leri buluyor fakat iş görüyor. Açıkçası ciddi beklentim olan şeyleri desktopta karşıladığım içinde benim için sıkıntı olmuyor. Bu laptopu açmaya hiç cesaret edemedim, ciddi bir aksilik olmazsa da hiç açmamayı düşünüyorum.

Benim gibi, hala kullananlar var mı? Hayalimdeki desktop sistemi topladım fakat bu bilgisayarımın tadı hala başkadır. :)
  • Bende 2009 hazirandan beri hala kullanıyorum bende ki T6600 işlemcili olan modeli bir kez termal macunlarını yeniledim ısınma sorunu falan kalmadı hala canavar gibi :)
  • P8700 işlemcili versiyonuna sahiptim. 2009 Eylül'de almıştım. Ekranı kendiliğinden gitti geçen ay. Geçen çarşamba da hard disk aniden öldü. Bunlar dışında bir sorunum yoktu. 6 yıl boyunca resmen her türlü kahrımı çekti. Ölmesi neyse de içinde bilgiler vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde bir adet ekran menteşesi bir adet kamera hdd ve memory kapakları var isteyen olursa özelde yazsın. Benimde kasa be vidalarina ihtiyacım var takas olabilir. Özelden yazın arkadaşlar.

• Benim R520 2010 hazşran gibi alınmıştı. Hala kullanıyorum, Windows 10 yükledim temmuz ayında.. maşallah iyi çalışıyor..sadece bataryası dayanmıyor çok, mecbur priz yanında takılıyorum
  • Ekran çipi bozuldu çok masraf çıktı yardım edebilen olur mu acep :/

• 7 senedir kullanıyorum sıkıntı yok nazar değmesin :))
  • Elimde görüntüsü kayan 1 yıl kullanılmışı var isteyen olursa makul fiyattan veririm
  • hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    Ekran kaydı derken resim atabilir misiniz ? Bide ne kadara vermeyi düşünüyorsunuz

• Msy60 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba benimde ekran chip i ile ilgili sıkıntı oluştu onarım yaptıran arkadaşlar var mı aramızda ?

• ayoruk A kullanıcısına yanıt
    Maalesef bilgim ve tecrübem olmadı henüz geçmiş olsun

Ekran çipi olduğuna emin misiniz ? Belki kapak kapalıyken üzerine basılma gibi ağırlık çöktüyse ekranın kendisinden de olabilir ?

• İlgilenip mesaj atan arkadaşlara teşekkürler.Tamir işlemi yaptırdım.100 tl ;anakart üzerindeki ekran kartı cip ni ısıtıp lehimlerini söküyorlar, özel bir cihazla daha sonra cipin altına lehin topları var küçük küçük onları yapıştırıyorlar ,sonra cipi anakart üzerine koyup ısıtıp cipi lehimliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayoruk

İlgilenip mesaj atan arkadaşlara teşekkürler.Tamir işlemi yaptırdım.100 tl ;anakart üzerindeki ekran kartı cip ni ısıtıp lehimlerini söküyorlar, özel bir cihazla daha sonra cipin altına lehin topları var küçük küçük onları yapıştırıyorlar ,sonra cipi anakart üzerine koyup ısıtıp cipi lehimliyor.

aynı problem bende de var istanbulda nerede yaptırabilirim yardımcı olabilirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.