Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.835
Cevap
106
Favori
165.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • carman1tr bizde de yok ben de daha yeni yükledim çözümü var mı acaba çok kullanıyorum ben de onu maalesef.
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Sondur, tek yapı çıktı zaten.

Phone info programından bakabilirsiniz.

Mesaj sorunu sanırım aynı herkesde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

carman1tr bizde de yok ben de daha yeni yükledim çözümü var mı acaba çok kullanıyorum ben de onu maalesef.

Telefon dilini ingilizceye çevirin. Kısayollarda görünmeye başlar. Sonra onu istediğiniz sıraya taşıyın. Sonrasında Dili tekrar Türkçe yapabilirsiniz.

Ama telefonu her yeniden başlattığınızda bu işlemi yapmanız gerekecek. Bu da beta bugu işte :)

Şu an beta 3 olan G935FXXU1ZPKK sürüm var. Ama bu sürüm OTA dan yayınlanmış. OTA dan almak için de CSC değiştirmek lazım yada pre-root ile TWRP üzerinden yüklemek lazım falan. Uğraşmadım o kadar. Yazılım dosyası düşer elbet internete bir şekilde.
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef klavye sorunu düzelmedi
  • quote:

Hocam maalesef klavye sorunu düzelmedi

Benim dediğim ses kısayolunun bildirim alanında görünmesi ile ilgili.

Klavye sorunu Ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Klavyedeki mesaj tahminleri çıkmama sorunu bendeki. Hem sizin dediğinizi tekrar yaptım ses için o da düzelmedi :)

• quote:

Klavyedeki mesaj tahminleri çıkmama sorunu bendeki. Hem sizin dediğinizi tekrar yaptım ses için o da düzelmedi :)

Klavye tahmini için ben klavye ayarlarında sıfırlama yaptım. Düzeldi.

Ses kısayolu olayında ise ingilizce yapıp kısayolları düzenleme yaptığınızda liste dışında görünüyor. Yani bende öyle oldu.

• Good Lock 24.0.16 (2.12.2016 Güncellemeli) eklenmiştir.

Link ve getirdiği yenilikler ilk sayfada 2.mesajdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Aralık 2016; 1:30:1 >
  • Selamlar arkadaşlar,
    Cevaplarda paylaşılan s7 için home csc bph4 romu için sanırım ancak şu an güncel rom bpjg.Yine de android 7'ye geçerken bph4 csc'sini kurarsak bir sıkıntı olur mu?
    Bir de android 7'de gear s2 saat çalışır mı deneyimleyeniniz var mı?
  • Resmi bir tarih yok mu s7 için (nougat)

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Good Lock 24.0.16 (2.12.2016 Güncellemeli) eklenmiştir.

Adamımsın. Yalnız rootlu cihaza kurmaya korkuyorum cihaz takılır kalır diye açılırken. Bu konuda tecrübenizi varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Adamımsın. Yalnız rootlu cihaza kurmaya korkuyorum cihaz takılır kalır diye açılırken. Bu konuda tecrübenizi varmı?

Herhangi bir sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: behlulbarlik

Selamlar arkadaşlar,
    Cevaplarda paylaşılan s7 için home csc bph4 romu için sanırım ancak şu an güncel rom bpjg.Yine de android 7'ye geçerken bph4 csc'sini kurarsak bir sıkıntı olur mu?
    Bir de android 7'de gear s2 saat çalışır mı deneyimleyeniniz var mı?

Geçenler o şekilde geçti ve sıkıntı olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

quote:

Herhangi bir sorun olmaz

hocam ya telefon açılma ekranında takıldı kaldı. custom binary blocked by frp loc. yazıyor kırmızı yazıyla. tuş kombinasyonlarını yaptım rstart attım yine aynı yazı var. Ne yapmam lazım. Acaip moralim bozuldu. Cihaz rootlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 4 Aralık 2016; 14:15:20 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

quote:

Herhangi bir sorun olmaz

hocam ya telefon açılma ekranında takıldı kaldı. custom binary blocked by frp loc. yazıyor kırmızı yazıyla. tuş kombinasyonlarını yaptım rstart attım yine aynı yazı var. Ne yapmam lazım. Acaip moralim bozuldu. Cihaz rootlu

Stock ROM indirip kurarsanız veri kaybı olmadan kurtarmış olursunuz cihazı.

Bende Xposed bile yüklü olmasına rağmen hiçbir problem olmadı.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bu şekilde geçiş yaptım herhangi bir sıkıntı olmadı ayrıca gear s2'de hala çalışıyor iyi forumlar
  • Mühendis murat hocam cihaz çöktü.orjinal frimware atacacağım smart switch serial no istiyor nerreden bakacağım. Kutuda imei no var başka bir şey yok cihazın arkasındakinide yırtıp atmıştım.Cihaz açılırken frp lock yazıp kalıyor.Hata bu.
  • quote:

Mühendis murat hocam cihaz çöktü.orjinal frimware atacacağım smart switch serial no istiyor nerreden bakacağım. Kutuda imei no var başka bir şey yok cihazın arkasındakinide yırtıp atmıştım.Cihaz açılırken frp lock yazıp kalıyor.Hata bu.

TR'de satılan cihazların arkasında yazar, neden yırtıp atıyorsun en azından bir yere kaydetseydin ? veya benim önemli uyarım var odin, root vs işlerine bulaşacaksanız cihazın içinden mutlaka S/N'sine bakın diye.

Cihazı Download mode'a alabiliyorsan odin ile rom yüklemeye çalış.
  • quote:

quote:

Mühendis murat hocam cihaz çöktü.orjinal frimware atacacağım smart switch serial no istiyor nerreden bakacağım. Kutuda imei no var başka bir şey yok cihazın arkasındakinide yırtıp atmıştım.Cihaz açılırken frp lock yazıp kalıyor.Hata bu.

TR'de satılan cihazların arkasında yazar, neden yırtıp atıyorsun en azından bir yere kaydetseydin ? veya benim önemli uyarım var odin, root vs işlerine bulaşacaksanız cihazın içinden mutlaka S/N'sine bakın diye.

Cihazı Download mode'a alabiliyorsan odin ile rom yüklemeye çalış.

Hallettim hocam ama bu good lock rootlu cihazı nedense çökertti. Root yokken sorun yoktu.

• Bu goodlock nasıl kaldırılır bulamıyorum bütün her şey de problem çıkardı bildirimler sesler

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.