Şimdi Ara

Samsung Odyssey G5 2K 144Hz (168Hz OC) 1ms(MPRT) VA Panel 1000R Kavisli Monitör (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
13.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • g5 oddysey 27 inç monitörüm var faka bi türlü yazılımını güncelleyemedim güncelleme dosyası bulunamadı diyor flaş belleğin formatı da uygun dosya adında da sorun yok yapabilen var mı acaba?

• mustafa0009 kullanıcısına yanıt

ben yaptım iki defa.

hem zip dosyasını hem de içinden çıkan bin dosyasını attım usb ye. fat32 olacak formatı.

usb diski de bilgisayara değil monitörün arkasındaki usb yuvasına takın.

o şekilde oluyor.

yanlış hatırlamıyorsam böyleydi.

• hocam farklı bi flash ile güncelleme başlıyor bittikten sonra tekrar açılıyor fakat sürüm yine eski sürüm olarak kalıyor yeni sürüme geçmiş olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa0009 -- 9 Ağustos 2022; 11:36:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyi şekilde görüntü almak için hangi ayarları kullanıyorsunuz, rica etsem paylaşabilir misiniz? Bir de bunu PS5 ve XBOX Series X ile kullanan var mı? İkisinden de güzel görüntü alamıyorum bir türlü

• Başlık hortlatmak gibi olacak ama olsun. Samsung Odyssey G5 34" monitörüm var, halihazırda ne kadar hassas bir cihaz olduğunu biliyorum. Ancak geçen günlerde darbe olmadığı halde ekranda 2 çatlak oluştu ve zamanla ekranın görüntüsü gitti. Garantiye gittiğimde ise Destek Bilişim kullanıcı hatası deyip ürün için 6 bin tl tamirat ücreti istedi. Samsung merkezi de aradığımda bir şey yapamadılar ve ekran adeta elimde patladı. Mevcutta tv, telefon, monitör, tablet ne varsa Samsung alan biriydim, ama bu olay ile birlikte Samsung'un esasen ne kadar kötü bir yetkili servis ve müşteri hizmetlerine sahip olduğunu gördüm. Bundan sonra uzak duracağım ve çevremdekileri de uzak tutacağım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.