Şimdi Ara

Samsung Oculus'tan gelen e-posta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnternette araştırdım ama bir şey bulamadım...
    phishing olabileceiğini düşündüğüm bir e-posta aldım. Ancak phishing gibi de değil.
    Hiç bir hizmetin bunu yapamayacağını biliyor oluşum beni şüpheye düşürdü.
    Bu firma bizim başka hesaplarımızdaki şifrelerimizi nasıl kontrol edebilir? Bildiğim hiç bir yöntem bunu mümkün kılmaz?

Gelen e-posta aynen şu şekilde:

Merhaba xxx,
    Oculus ekibimiz, Oculus şifrenizin başka bir internet sitesinde kullanılan bir şifreyle aynı olabileceğini tespit etti.

Elimizde hesabınızın tehlikede olduğu veya bilgilerinizin kötüye kullanıldığı yönünde herhangi bir kanıt olmamakla birlikte, güvenlik için mevcut şifrenizi geçersiz kıldık. Hesabınız için yeni ve benzersiz bir şifre belirlemenizi rica ederiz.

Yeni bir şifre oluşturmak için lütfen secure.oculus.com/forgot-password/ adresindeki talimatları izleyin.

Gelecekte bu sorunla tekrar karşılaşmamak için internette şifrelerinizi korumaya yönelik bazı ipuçlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Önceden kullandığınız şifreleri kullanmayın ve Oculus şifrenizi başka hiçbir yerde kullanmayın.
    Şifrenizi asla kimseyle paylaşmayın. Şifrenizi bilen tek kişi siz olmalısınız.
    Adınızı veya yaygın kelimeleri kullanmayın. Kolay tahmin edilebilecek bir şifre kullanmayın.
    Bu konuyla ilgili sorularınız varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

- Oculus Ekibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.